Як почати квітковий бізнес

20.02.2017

Як почати квітковий бізнес

Продовжуючи серію бізнес ідей, які не вимагають великих капіталовкладень варто відзначити і такий цікавий вид заробітку вирощування та реалізація квітів.

Як почати квітковий бізнес
Фактично, для того щоб відкрити невеликий квітковий бізнес з нуля, Вам знадобитися сума приблизно від 7000 доларів.

Торгове місце

Зміст статті

На початку варто грамотно підібрати торгове місце, так як це є прямим ключем на шляху успіху в цьому напрямку. Місце потрібно шукати в людних місцях, наприклад метро, або ж біля інститутів, якщо ж Ви живете в невеликому містечку, тоді потрібно знімати приміщення в центрі, так там зосереджений основний відсоток магазинів.

Не варто вестися на дешеву оренду, десь в глибинці, так як від цього не буде ніякого толку, і Ви тільки понесете збитки. Вам варто розраховувати на великий денний оборот продукції, так як квіти швидко втрачають свої зовнішні якості, і Ви їх вже нікому не продасте.

Організуйте повний цикл продажу квітів. Про що це ми? Вирощуйте квіти у себе вдома, детальніше тут — http://biznes-club.com/biznes-na-domu/biznes-po-vy-rashhivaniyu-tsvetov.html .

Обладнання

Перед тим, як відкрити квітковий бізнес також дізнатися, у скільки Вам обійдеться обладнання та меблі. Вам точно потрібні будуть стелажі, полиці, столи, а також, якщо Ви зацікавлені в тривалому зберіганні кольорів, варто звернути увагу на промисловий холодильник.

корисні поради

Для того щоб Ваша діяльність була більш стабільною в плані доходу, потрібно не обмежувати свій асортимент лише квітами. Також Вам бажано зайнятися продажем різних подарунків і упаковкою подарунків. За допомогою цього методи Ви можете отримати постійних клієнтів, і Ваш бізнес не буде триматися тільки на одній продукції. Так сказати перестраховка.

Також актуальним буде розбавити свій асортимент вазонами, які можуть зберігатися тривалий час, вони також користуються великою популярністю серед покупців.

Розглянемо плюси і мінуси квіткового бізнесу.

Плюси:

— наявність шляхів розвитку бізнесу в майбутньому;

Короткий опис статті: квітковий бізнес з чого почати треба знати, перед тим як почати квітковий бізнес. З якими проблемами може зіткнутися молодий підприємець в даній області.

Джерело: Як почати квітковий бізнес

Також ви можете прочитати