Як розбагатіти в The Sims 3? . Сторінка 44 . The Sims Club in Russia

20.02.2017

Як розбагатіти в The Sims 3?

Я на початку гри став партнером ресторану за 16 000 см, на інші побудував будинок з ліжком туалетом і душем, влаштувався на роботу злочинцем. У понеділок отримав 2100 см з ресторану і зарплату і так збирав до наступного партнерства. Зараз я в партнерстві з 2 магазинами, рестораном та забегаловкой, отримую за це грошики.

Дії

Заселяємо за 1 пару одружених, її робимо кулінаром, його, наприклад, журналістом. Будуємо їм маленький будиночок з мінімумом зручностей, тільки щоб качати навички, їсти, спати, телевізор. Відправляємо їх на роботу і качаємо необхідні навички. У мужика можна зробити при створенні ще здатності до ремонту. У дівки — садівництво.

Навіщо кулінар? — при досягненні визнач. рівнів в кар’єрі дають кухонну техніку, яку не купиш ніде — дуже зручно, вона до того ж і настрій на кухні додає.

Навіщо садівництво — йдемо до цвинтаря, там підбираємо особливі насіння і садимо штук 6 — з пари зростуть грошові дерева.

Журналіст — можна качати навички письменства і писати книги.

У міру заробляння бонусних очок прокачуємо — не ходить в туалет, не митися, не є, швидко вивчати навики — саме у такій послідовності. Потім геній садівництва у дівки, у мужика — письменство.

У мужика попутно прокачуємо ремонт, купуємо поступово дорогу сантехніку і взагалі техніку (найдорожчу), і покращуємо її — самоочищення і т. п. Під час переїзду в новий будинок — беремо цю модернізовану техніку з собою в багажі сім’ї.

Народжуємо тільки коли вони вже дорослими прожили половину терміну. Не молодими! Дорослими. Перед цим робимо бонус плодючості обом і народжуємо 3 дівок.

Всіх 3 дівок робимо письменниками — митцями (мрія), геніями. По мірі дорослішання качаємо у них тільки навички писання і малювання, більше нічого. В результаті вони напишуть свою першу книгу ще молодшими школярами. Дивимося в журнал навички і прокачуємо швидкого письменника, плідний і т. д.

Бонуси дівок витрачаємо — не ходити в туалет, не митися, не є, письменство + художник.

Коли вони підлітки, підселяли до них хлопця-підлітка — кулінар, ремонт, садівник, і качаємо його за цим навичкам. В принципі, він буде забезпечувати їх як домробітниця і самець. Хочете — народите від кожної дівки, хочете — тільки від одного.

Дівки тільки пишуть і малюють цілими днями, коли не ходять в школу і не роблять уроки. От вчитися треба добре, всі потреби задовольняти, тоді дозволять вибрати самим риси характеру, що нам і потрібно. Коли зростуть — брати завдання на картини і книги — сплачують в 5 разів більше, ніж зазвичай, а то і в 10 разів більше.

Коротше, до старості ці 3 дівки будуть отримувати по 100 000 на тиждень за свої книги і до кінця життя кожна заробить близько 100000. У мене 1 прожила 110 днів і отримувала до смерті 150 000 в тиждень, а в сім’ї було 2 400 000 на рахунку, дві найдорожчі машини, будинок на березі в 2 поверхи, набитий тільки самими дорогими речами (з меблями коштує 470 000), сад з 6 грошовими деревами (більше було небажання заводити), кухня з 2ма комплектами кулінарного обладнання (холодильник + комбайн), і тільки пташиного молока у них не було. Грошові дерева покривають всю суму податків за тиждень, все інше йде у прибуток, молодь може взагалі більше ніколи не працювати. Ось так. І без всяких кодів.

Додано (02.09.2010, 15:43)

Так, до речі, ще стати партнером у найдорожчих закладах міста — стадіон, науковий інститут, діловий центр, кримінал, кінотеатр, косметич. салон і ще якийсь, не пам’ятаю. Не викуповувати повністю. І партнерів не шукати, просто стати партнером і отримувати на тиждень тисяч 30. Це плюс до вышенаписанному.

Короткий опис статті: як розбагатіти в селі вести код фэмилифундс 99999999))
або підселити до себе Ландграабов і Альто
я завжди так роблю)

Джерело: Як розбагатіти в The Sims 3? | Сторінка 44 | The Sims Club in Russia

Також ви можете прочитати