Як швидко заробити гроші без вкладень новачкові в інтернеті

20.02.2017

Як швидко заробити гроші без вкладень – 5 робочих способів

Як швидко заробити гроші без вкладень новачкові в інтернеті
У сьогоднішньому випуску ми розповімо про 5 способів, як можна швидко заробити гроші без вкладень в інтернеті. Мова піде лише про ті способи, які зможе реалізувати будь-який новачок не має спеціальних навичок не в одній з інтернет ніш.

Зміст:

5 Способів — як швидко заробити гроші без вкладень

Всі способи дуже прості і доступні абсолютно будь-кому (навіть людині, далекій від інтернет діяльності), крім цього в більшості способів свої перші гроші Ви зможете побачити вже буквально через 1-2 дні після початку роботи.

Про інші способи заробітку грошей можна дізнатися в статті — « 10 способів для заробітку грошей в мережі ». Незважаючи на те, що деякі способи там повторюються, там є багато нових варіантів про яких ідеться в рамках цієї статті не піде.

Спосіб № 1. Викон піддаємося рутинн шу роботи

Якщо Ви новачок і у Вас є бажання швидко заробити гроші без вкладень. виконання рутинної роботи, може стати не поганим варіантом. Головною перевагою даної сфери є те, що Ви отримаєте не тільки гроші, але і досвід, за допомогою якого через час можна буде заробляти на порядок більше грошей .

Як швидко заробити гроші без вкладень новачкові в інтернеті
Рутинна робота представляє з себе виконання простих доручень. Наприклад оформлення статті для сайту (пошук картинок, виправлення помилок, додавання картинок в статті і т. д.). Вид рутинної роботи буде різним залежно від обраної сфери діяльності.

Що стосується заробітної плати, зазвичай це сума в районі 10-15 тисяч рублів в місяць роботи. Знайти роботодавця можна на топ форумах, соціальних мережах або сайтах фріланса.

Спосіб № 2. Стаємо фрілансером

На даній момент фріланс є одним з найкращих варіантів швидкого заробітку грошей в інтернеті без вкладень. Суть заробітку дуже проста, шукайте «замовника» > «виконуєте роботу» > «отримати гроші».

Як швидко заробити гроші без вкладень новачкові в інтернеті
Вид роботи може бути різним — це буде залежати від обраної сфери. Наприклад, це може бути написання коментарів на форумах, написання тексту (рерайтинг, копірайтинг), сео і багато іншого.

Більш детальніше про те, як знайти роботодавця на біржі фріланс, скільки можна заробити і багато іншого, можна дізнатися зі статті — « як заробити на фрілансі ».

Спосіб № 3. Пишемо тексту за гроші

Дана сфера є також відмінним варіантом швидкого заробітку грошей без вкладень для початківців. Тому, що знайти роботодавця (замовника), зараз дуже просто, а платять за цю роботу цілком пристойні гроші. Суть заробітку полягає в тому, щоб писати тексти на замовлення для різних сайтів, форумів, блогів, порталів.

Як швидко заробити гроші без вкладень новачкові в інтернеті
Сума заробітку в цей ніші залежить від 2 речей: 1)знання тематики з якою будете працювати, 2)вміння грамотно подати свої думки в текстовому форматі. Тобто, якщо Ви будете добре орієнтуватися у сфері з якою будете працювати, Ви зможете заробляти в 3 — 4 рази більше, ніж пересічний рерайтер. А рядовий рерайтер заробляє в середньому в місяць від 10 — 20 тис рублів.

Детальніше про те, як почати заробляти в цій сфері, що потрібно знати, де можна швидко знайти замовника і скільки на цьому можна заробити читаємо в статті — « як заробити на копірайтингу від 18 000 карбованців на місяць ».

Спосіб № 4. Вводимо капчу за гроші

На введення капчі можна хоч не багато, але все ж швидко заробити. Суть роботи полягає у введенні капчі, тобто Вам потрібно буде просто ввести букви і цифри з картинки в спеціальну область на сайті. Заробіток буде залежати від обсягів виконаної роботи. Наприклад за 1000 вводів Ви можете заробити від 18 до 40 рублів. Тобто за 1 робочий день (8 годин) можна заробити від 300 рублів.

Спосіб № 5. Заробляємо граючи в онлайн ігри

Цікавим способом швидко заробити гроші в мережі — є заробіток на онлайн іграх. І мова не про мало відомих іграх, а про таких гігантів як — Dota2, CS GO, World of Warcraft, Aion і так далі. Суть заробітку полягає в тому, щоб продавати дорогі речі всередині гри (які можна вибити, скрафтить або перекупити). Звичайно заробити на цьому способі дуже багато не вийде, але якщо Ви приділяєте онлайн ігор багато часу 100-300 $ за 1 місяць заробити цілком реально.

Погані способи заробітку грошей без вкладень

Короткий опис статті: як швидко заробити гроші вдома 5 робочих способів дозволяють швидко заробити гроші без вкладень новачкові в інтернеті, які він зможе побачити на 2 день після початку роботи. як швидко заробити гроші без вкладень

Джерело: Як швидко заробити гроші без вкладень – новачкові в інтернеті

Також ви можете прочитати