Як швидко заробити на Форексі

20.02.2017

Як швидко заробити на Форексі

Це все про заробляння грошей на Форексі. Більшість трейдерів просто пливуть за течією і отримують середню прибуток, ця стаття допоможе вам зрозуміти, що змушує деяких трейдерів ставати набагато більш багатими, ніж інші!

Будемо вважати, що ви знаєте, як торгувати і маєте певний досвід трейдингу.

Після внесення простих змін у вибір операцій, управління ризиками та грошовими коштами, а також в образ мислення, ви зможете перетворити середньостатистичну прибуток у велику!

Швидкі гроші на Форексі – це спосіб життя. І ось як він працює.

Рада 1. Приймайте мінливість ринку і ризики з посмішкою

Форекс-системи нестабільні.

Якщо ви не вмієте керувати ризиками та розраховувати їх, навіть не думайте про торгівлю на Форексі. Багато трейдерів кидають торгівлю саме з-за цього (чому ви торгували в першу чергу?). Але прийняття керованих ризиків має свої переваги.

Це дуже просто, ви знаєте, що втратите, навіть якщо це не спрацює, і ви отримаєте непередбачуване, але точно більший прибуток! Це те, що я називаю хвилюванням, друже мій.

добре освіченої трейдера це щось, чого не варто боятися, а слід прийняти.

Порада 2. Торгуйте менше, заробляйте більше

Більшість трейдерів вважають, що якщо вони не торгують, перед ними закривається ще одні двері, або вони пропускають важливі зміни. Таким чином, вони схильні торгувати часто. Більшість трейдерів, які заробляють дійсно багато, торгують кілька разів на рік. Сфокусуйтеся на угодах, в яких можна отримати великий прибуток. Будьте уважні і добре поінформовані.

Порада 3. Диверсифікація – це табу

Більшість інвесторів приймають той факт, що диверсифікація допомагає швидко заробити грошей – насправді все рівно навпаки.

Порада 4. Управління ризиками та грошовими коштами

Ця стаття присвячена ВЕЛИКИМ прибуткам, адже це ваші гроші, тому кожен пенні повинен бути під контролем, ось тут і вступає в силу управління грошовими коштами.

Контролюйте свої ризики, але збільшуйте шанси на успіх:

— Додайте собі стійкості за допомогою покупки опціонів на або за гроші, це запобіжить ситуацію, в якій ви будете зупинені. Багато трейдерів терплять збитки не через напрямку ринку, а з-за того, що були зупинені нестабільним рухом, а опціони нададуть вам стійкості.

— Тримайте свій стоп в початковій позиції – поки рух приносить прибуток, перед тим, як перемістити його вгору.

— Торгуйте швидко і рішуче – майте сміливість торгувати тоді, коли ви відчуваєте, що так треба. І насолоджуйтеся грошима.

Рада 5. Комбінований зростання має свої переваги

Тещі один спосіб швидко заробити на Форексі – зрозуміти всю силу змішаного (комбінованого) зростання. Наприклад, якщо ваша мета – 50% за рік торгівлі, ви можете збільшити (виростити) початковий капітал в 20 000 доларів до мільйона доларів за десять років.

Ламайте стереотипи і заробляйте більше. Дотримуйтесь цих порад і пройдіть свій шлях до великих доходів!

Короткий опис статті: як швидко заробити гроші вдома Читайте Форекс-статтю на тему: Як швидко заробити на Форексі

Джерело: Як швидко заробити на Форексі

Також ви можете прочитати