Як своїми руками зробити потужний грошовий талісман . Стань багатий

11.07.2016

Як своїми руками зробити потужний грошовий талісман

Грошовий талісман завжди буде служити вам вірою і правдою, якщо ви зробите його своїми руками і вкладете в неї всю душу і все своє бажання стати багатшими. Що для цього потрібно?

1. Виготовлення талісмана

Візьміть невеликий листок паперу (приблизно 5х5 см) і намалюйте на одній його стороні знак долара. Робити це краще зеленим чорнилом, тому що зелений колір символізує удачу в грошах. На зворотному боці листка напишіть фразу: «Гроші, до мене!».

Як своїми руками зробити потужний грошовий талісман . Стань багатий

2. Підготовка до зарядці талісмана

Вам треба навчитися чітко представляти в уяві яскраву картинку гаманця, битком набитого доларами. Картинка у вашій уяві повинна бути дуже яскравою. Це не обов’язково повинен бути саме ваш гаманець. Можете представити будь-який гаманець, його форму, розмір і колір. Уявний гаманець може бути відкритий, і купюри можуть з нього виглядати, ніби їх так багато, що вони просто в ньому не поміщаються.

Тренуйтеся, поки не навчитеся швидко і чітко створювати цей образ у своїй уяві. Якщо вам дуже хочеться розбагатіти, то багато часу для цього напевно не потрібно. Потім, коли навчитеся викликати його майже моментально і надовго утримувати, приступайте до ритуалу зарядки талісмана.

3. Ритуал зарядки талісмана

Тепер талісман потрібно зарядити. Це потрібно робити в спокійній обстановці, в повній самоті й тиші. Покладіть ваш майбутній талісман на середину столу малюнком вгору. Запаліть свічку — теж зеленого кольору — і обведіть нею навколо талісмана три рази за годинниковою стрілкою і три рази — проти годинникової стрілки. Тримайте свічку на відстані 15-20 см від листка з малюнком.

При цьому чітко уявляйте собі, що ваш гаманець повний доларів. Представляючи цей образ, повторюйте про себе: «Гроші, до мене! Гроші, до мене!».

Заряджаючи талісман, ви передаєте йому свою особисту енергію та одночасно енергію свого бажання розбагатіти. Закінчивши ритуал зарядки, покладіть талісман в маленький целофановий пакетик, а пакетик покладіть в потайну кишеню гаманця. Складати листок не можна. Тепер талісман почне свою роботу — буде притягувати до вас гроші, які почнуть надходити до вас з найнесподіваніших джерел.

4. Як знайти грошовий талісман

Є ще один спосіб обзавестися грошовим талісманом. Вам потрібно буде не робити його своїми руками, а просто знайти серед купюр, які бувають у вас в руках. Дивіться на серію і номер купюри. Серія, позначається двома літерами, повинна співпадати з вашими ініціалами: ім’я та по батькові або ім’я та прізвище. Цифри повинні збігатися з датою вашого народження.

Наприклад, якщо ви народилися 3 липня 1989 року, то, скажімо, № 0378936 цілком підійде. Або варіант 0307895 теж підійде. Словом, дивіться на перші чотири або п’ять цифр номера серії.

Якщо вам вдасться виявити таку купюру, вважайте її особистим грошовим і дуже потужним — талісманом. Бажано, щоб купюра була великого достоїнства. Зберігайте її вдома, у якомусь таємному місці і ніколи не спокушайтеся витратити, навіть якщо вам дуже потрібно буде придбати яку-небудь важливу річ.

5. Майстер-клас по виготовленню амулета по залученню грошей

Короткий опис статті: як зробити гроші Опис ритуалу виготовлення грошового талісмана. Як знайти купюру, яка стане вашим грошовим талісманом

Джерело: Як своїми руками зробити потужний грошовий талісман | Стань багатий

Також ви можете прочитати