Як заробити 10 $(доларів) щодня в інтернеті без вкладень?

11.07.2016

Заробляйте до 10$ в день, без вкладень!

Багатьох з нас цікавить питання: чи можуть новачки, що бажають заробити в інтернеті, отримувати 10$ за день, не маючи при цьому жодного необхідного досвіду і не вкладаючи власні кошти? Відповідь проста: це й справді можливо! Нижче наведені найбільш легкі способи заробітку.

Категорично не рекомендується займатися самостійною торгівлею. Так ви позбудетеся всякого ризику. Вкладаєте гроші, а замість вас працюють професійні трейдери. Найоптимальніші варіанти — це Alpari або InstaForex, більш детальну інформацію можна легко знайти на офіційних сайтах.

Ігрові сайти

Незважаючи на забобони багатьох, деякі відмінно заробляють на ігрових сайтах завдяки оригінальній техніці гри. При цьому вкрай важливо чітко дотримуватися інструкцій і ні в якому разі не піддаватися азарту, в іншому випадку можна просто втратити вкладень. Якщо цей варіант вам підходить, то ніяких перешкод немає. Виграш в більшості випадків одержують у валюті WMZ.

Як заробити 10 $(доларів) щодня в інтернеті без вкладень?

Заробіток від 10 доларів в день, не вимагає вкладень

У мережі існує багато ресурсів, що надають послуги в області просування (кліки, перегляд сайту і так далі). Серед них варто виділити два, на яких дійсно можна заробити долар. Отже, заробляємо WMZ!

Sarafanka

сервісів перманентно з’являються все нові можливості. Робота не пильна, так і оплата вельми непогана — близько 5 рублів за кожне виконане дію. Всі більш-менш обізнані люди вже тривалий час не втрачають можливість заробити на своїх анкетах на Фейсбуці, Вконтакте і так далі.

Даний сервіс надає можливість легко заробити 10-15$ без вкладень на:

 • Переглядах різних сайтів;
 • Виконанні певних завдань. Наприклад, ввести такий-то питання в пошуковику Яндекс;
 • Соціальній мережі Вконтакте — ставити сердечка, розповідати друзям і вступати в групу;
 • На Facebook — те ж саме, що і Вконтакте;
 • На Twitter — ретвітнути, підписатися, запостити;
 • На Google+ — постити на стіну.

До недоліків Сарафанки можна віднести два істотних моменти:

 • Мінімальна сума для виведення — 300 рублів.
 • Комісія при виведенні — цілих 30%!

Як заробити 10 $(доларів) щодня в інтернеті без вкладень?
Userator

На чому можна заробляти від 10 до 100$ тут? Так на чому!

Ось список з 14 пунктів:

Принцип роботи той же — ставимо «Мені подобається», коментуємо, додають в групи і «Розповідаємо друзям».

Але існують і більш складні завдання:

 • просувати новини на Яндексі;
 • писати повідомлення на форумах;
 • голосувати;
 • коментувати і писати більше 100 повідомлень в блогах за день.

Як заробляти до 15$ без вкладень?

Насамперед, проходимо Реєстрацію. Потім шукаємо кнопочку «Заробити» і натискаємо її. Завантажуємо програму і встановлюємо на ваш комп’ютер. Після чого дотримуємося досить простих інструкцій щодо того, як виконувати ту чи іншу роботу.

WmZona до 100 доларів!

В даному випадку вимоги до вас стануть трохи іншими. Крім уже відомого нам заробітку кліками і різними переходами на необхідні сайти, є ще й інший варіант — заробіток переглядом сайтів. В принципі, це і є всі головні особливості WmZona.

Як заробити 10 $(доларів) щодня в інтернеті без вкладень?

Інші варіанти

Копірайтинг та рерайтинг — відмінний заробіток від 10 доларів в день в інтернеті!

Для людей, які мають якісь таланти, потрібні спеціальні біржі праці. Там вони будуть займатися просуванням інтернет-сайтів. Якщо у вас є здатність красиво висловлювати власні думки на папері, то можете стати копірайтером і заробляти написанням власних статей з високою унікальністю.

Розмір заробітку в такому випадку може коливатися від 100 до 500 доларів за місяць. Якщо можете якісно переказувати текст, то ласкаво просимо до «команду» рерайтерів! Також знання фотошопу може допомогти вам у пошуку заробітку в інтернеті.

У підсумку хотілося б відзначити, що в інтернеті існує безліч способів швидко заробляти гроші, і цей заробіток за сумісництвом є ще і спосіб самовираження. Удачі і творчих успіхів!

Короткий опис статті: як заробити в інтернеті без вкладень швидко Хочете заробляти 10 $ в день, але не знаєте як це робити? Тоді Ви по адресу! Дізнайтеся про найефективніших ідеях заробітку! заробити $ 10 за день долар інтернет 100 без вкладення wmz бажаючий потрібен

Джерело: Як заробити 10 $(доларів) щодня в інтернеті без вкладень?

Також ви можете прочитати