Як заробити 1000 рублів за день або за годину в інтернеті без вкладень

20.02.2017

Як заробити 1000 рублів за день або за годину в інтернеті без вкладень

Заробіток в інтернеті – справа прибуткова і актуальне, головне, знайти себе в цьому світі безлічі фінансових пропозицій. Цікаво, як заробляти 1000 рублів в день, без вкладень? Чи це можливо?

Йде завжди знаходить свою дорогу

Для тих, хто мріє заробити кругленьку суму в інтернеті необхідно дійсно працювати, а не кликати по посиланнях і розшифровувати капчі. На сьогоднішній день в мережі розписують безліч способів, які гарантують заробіток до 1000 доларів в день, в годину, тиждень, але це все звичайний лохотрон, який змушує користувачів марно вкладати свої гроші, втрачаючи надію на бажане збагачення.

А адже перспектива є, але треба тверезо оцінювати ситуацію і можливі заробітки. Ось кілька способів, як заробити 1000 рублів в інтернеті за годину або день без вкладень.

Копірайтинг вам в допомогу!

Це професійна діяльність, яка пов’язана із створенням продають, інформаційних і рекламних текстів. Копірайтер повинен володіти творчим мисленням, писати грамотно, правильно викладати думки, робити їх унікальними і привабливими.

У цій справі складно обійтися без дисциплінованості, вміння організовувати робочий день, незважаючи на те, що ви можете знаходитися в домашній обстановці. І найважливіше – бажання заробити пристойні гроші. Якщо це потрібно зробити за день, тиждень, місяць, тоді сучасні інформаційні джерела вам в допомогу!

Способи заробітку:

  1. Продавати особисті статті на біржах копірайтингу. Наприклад, на eTXT, Адвего, TEXT.RU, CopyLancer, Текстсэйл і багатьох інших.
  2. Шукати замовників, які будуть платити за виконану роботу.

Для початку роботи потрібно зареєструватися та вже з перших хвилин можна брати замовлення або завантажувати готові статті на продаж. Звичайно, в перший день величезних доходів очікувати не варто, адже потрібно створити грамотний профіль, заповнити його якісним матеріалом, заробити рейтинг і позитивні відгуки, які допоможуть брати замовлення не по 5 рублів на 1000 знаків, а по 50-100.

Ось і виходить, що без матеріальних вкладень можна за день отримати тисячу рублів. Вважаємо: стаття на 10 тисяч знаків за 100 рублів за килознак = 1000 рублів. Такий обсяг завдання реально виконати за 3-4 години, а якщо оплата за замовлення буде наполовину менше, тоді за один робочий день все одно можливо отримати бажану суму – одну тисячу рублів. Хочеться більше, будь ласка, тільки терпіння і завзятість допоможуть вам досягти поставлених цілей. Таким способом за тиждень можна отримати до 5-7 тис. руб. І цілком реально!

Якщо продавати роботи, в такому випадку потрібно зробити серйозну інформаційну базу, з високою грамотністю викладу, унікальністю, без помилок і друкарських помилок.

Звичайно, тут загадувати, скільки вийде грошей в день складно, адже сьогодні можна продати робіт на 100 рублів або нуль, а завтра зняти куш! Але точно на такому заробіток в інтернеті реально розраховувати на дохід за тиждень до 10 000 рублів.

Перевірено на власному досвіді, чим більше статей у магазині, тим більше грошей копірайтер отримує!

Також на таких біржах можна пробувати себе в ролі перекладача, коректора, редактора, особливо якщо у вас є філологічне, лінгвістична освіта. Можливо, через півроку ця діяльність стане джерелом постійного прибуткового доходу!

Фрілансер – дистанційна робота в інтернеті

Тут представлені варіанти заробітку для людей з різними вміннями:

  • програмування;
  • дизайнерські послуги;
  • розробка, створення та наповнення якісним контентом сайтів;
  • переклади;
  • адміністрування груп у соціальних мережах.

На кар’єрне зростання та ціну замовлення впливає репутація виконавця. Чим більше позитивних відгуків, тим вища оплата за роботу. Популярні біржі без вкладень Weblancer, WorkZilla, Freelance. Реєструємося, наповнюємо портфоліо, отримуємо замовлення, виконуємо грамотно і унікально і отримуємо свої чесно зароблені гроші. Кожен день залишаємо за 3-5 заявок, цього цілком достатньо, щоб вибрати зі списку проектів найбільш цікаві та перспективні. Коли ви станете профі, заробити на годину 1000 рублів стане дуже легко і просто!

А при грамотній щоденній тренуванні більш 6-9 тис. руб. за тиждень!

Дохід з реклами

Для цього потрібно створити якісний інтернет-сервіс, залучити користувачів і отримувати гроші не тільки за рекламу, а з партнерських програм. Найбільш затребувані і прибуткові майданчики про будівництво та ремонт, особливо якщо на них викладені актуальні відеоматеріали від професійних майстрів, з урахуванням всіх нюансів цієї справи.

Сайти не комерційної тематики, наприклад, про здоров’я і красу, приносять від 1000 відвідувачів близько 100 рублів, так що чим більше буде у вас «гостей» на сторінці, тим більше будуть заробітки.

Індивідуальні майстер-класи

Тут для того, щоб отримати 100 рублів за годину потрібно всього-навсього поділитися своєю унікальною інформацією. Вмієте красиво оформляти нігті, сфотографуйте або зніміть весь процес на відео і сміливо викладайте в інтернеті.

На багатьох біржах користуються попитом роботи на тему – кулінарія, ремонт своїми руками, будівництво, облагородження газонів і садових ділянок, авторемонт, вирощування квітів, рукоділля, вишивка, бісероплетіння, виготовлення різних виробів і сувенірів, друкована продукція, виготовлення альбомів по народженню дитини, весільні аксесуари, новорічні костюми.

Перелік можна продовжувати до нескінченності. Що потрібно зробити? Покроково описати роботу, вставити актуальні фото і відео хорошої якості і отримати гроші в інтернеті.

Такі замовлення завжди користуються попитом, та й продати їх можна досить швидко. Одну роботу на 1000 знаків можна сміливо оцінювати в 100-300 рублів, всього пару годин на її виконання і добротна сума у вас на руках. За тиждень заробіток може скласти близько 10-12 тис. руб.

Так що, отримати 1000 рублів терміново за годину або день в інтернеті – це реально, головне, сила волі, наполегливість, прагнення і бажання вчитися і здобувати безцінний досвід. Кожен з годиною доходи будуть тільки зростати, роблячи вас фінансово забезпеченими і впевненими у завтрашньому дні! Пам’ятайте, швидко – не завжди добре, а тому, щоб терміново отримати 1000 рублів, потрібно вкласти свої знання, час і здоров’я!

Хороші гроші платять тим, хто вміє робити роботу краще сусіда!

Короткий опис статті: американські сайти для заробітку в інтернеті, Заробіток в інтернеті – справа прибуткова і актуальне, головне, знайти себе в цьому світі безлічі фінансових пропозицій. Цікаво, як заробляти 1000 рублів

Джерело: Як заробити 1000 рублів за день або за годину в інтернеті без вкладень

Також ви можете прочитати