Як заробити дитині 10-12 років в інтернеті . Заробити в Інтернеті

11.07.2016

Як заробити дитині 10-12 років в інтернеті

Хто сказав, що в інтернеті заробляти можуть тільки дорослі? Будь-яка дитина 10-12 років має такі ж можливості і шанси, як і «великі дядьки і тітки». Трохи кмітливості і винахідливості по реєстрації даних, гаманців і карт, наприклад, на тата, маму, бабусю. і ви легко складаєте конкуренцію дорослим манімейкер! Отже, способи заробити дитині 10-12 років в інтернеті. не виходячи з дому, бувають різні. Обов’язковою умовою для вас є тільки наявність комп’ютера. Ви можете заробляти на партнерських програмах, робити гроші з допомогою своїх блогів, отримувати онлайн-доходи від написання статей, реклами, створення електронних книг, використання соцмереж або участі в платних опитуваннях.

Як заробити дитині 10-12 років в інтернеті

Деякі онлайн-методи заробітку допоможуть вам швидко заробити, але якщо ви хочете мати постійний реальний дохід, то ви повинні ретельно вивчати свій спосіб заробітку і одночасно працювати над своїми проектами, щоб стати успішним одержувачем бабла. Ви повинні бути тямущим дитиною і розуміти, що гроші не потечуть до вас рікою тільки від натискання однієї кнопки.

Хоча інтернет і є віртуальним світом, в якому можна на автоматі генерувати дохід 24 години на добу 365 днів у році. ця автоматизація не виникає сама по собі, ви повинні самі її виробити. Перш за все вам потрібно дізнатися, як заробити в інтернеті, вибрати свій спосіб і навчитися йому, а потім створити свою систему заробляння грошей, використовуючи максимум автоматизації.

Заробляння грошей в мережі, як і будь-яка інша професія, яка дає стабільні доходи, вимагає терпіння і зосередженості. Якщо ви готові вкласти свій час і зусилля в свій онлайн-бізнес, то для початку вам потрібно вибрати свій спосіб заробляти в інтернеті. Деякі способи заробітку дають достатньо грошей, рівних зарплати робітника або навіть більше, як, наприклад, продажу партнерської продукції. Інші дають трохи підзаробити, як, наприклад, участь у платних опитуваннях.

Отже, способи, як заробити дитині 10-12 років в інтернеті

1. Заробіток для дитини 10-12 років на онлайн-продажах партнерських продуктів.

Це улюблений спосіб заробітку грошей в інтернеті для багатьох інтернет-маркетологів. Причина в тому, що він може бути досить прибутковим, якщо все робити правильно. Ви продаєте товари інших людей і отримуєте за це комісію. Це можуть бути електронні книги або цифрові продукти. Найприємніше в тому, що гроші до вас йдуть, навіть коли ви спите. Цей вид заробітку ставиться до афілійованому маркетингу.

2. Заробляння грошей в інтернеті за допомогою блогів.

Заробіток на блогах стає все більш популярним. Ви можете створити один такий блог менш, ніж за 5 хвилин. Є багато безкоштовних блог-платформ, які можна використовувати, щоб почати роботу. Також, якщо ви хочете створити більш професійний блог, ви маєте можливість купити доменне ім’я та хостинг, і розмістити на ньому CMS WordPress (200 рублів вам на це вистачить з лишком). Краще створювати блоги про те, чим цікавляться люди. Ви можете заробляти гроші на блозі, показуючи контекстну рекламу (Google Adsense) або тизери. Тим не менш, заробіток на блогах вимагає напруженої роботи і часу. Ви повинні бути терплячі і готові витратити свій час і зусилля на блоги.

3. Заробіток для дитини на платних опитуваннях.

Один із способів заробити швидкі та легкі гроші в інтернеті — це платні опитування. Існує багато компаній, які досліджують ринки в інтернеті, щоб знайти більше споживачів своєї продукції. Це здійснюється за допомогою платних опитувань. Такі компанії готові платити за це гроші, в тому числі і для дитини 10-12 років, тому що ця інформація є цінною для них.

4. Заробляння грошей написанням статей.

Одним з найбільш популярних способів заробітку в інтернеті є написання статей (Textsale, Advego). При цьому вам не потрібно вкладати гроші або мати свій сайт. Мабуть, це найкращий з усіх способів, де ви можете швидко заробити. Зазвичай вам гроші виплачуються практично відразу після написання статті.

5. Заробіток на YouTube.

YouTube є одним з найпопулярніших інтернет-сайтів, куди люди заходять, щоб подивитися якесь відео. Якщо у вас є необхідне обладнання для зйомки, просто знімайте відео і викладайте його на YouTube. За показ реклами в популярних роликах ви можете отримувати непогані гроші.

6. Заробіток на фотографіях.

Якщо вам подобається фотографувати або ви маєте цікаві фотографії, то ви можете завантажувати їх на фотохостинги, які платять за це. Потенціал у цього виду заробітку досить великий, тому що ви можете розмістити там досить багато фотографій. Тепер справа за малим — зацікавити людей, щоб вони захотіли подивитися ваші фотографії — саме за це ви будете отримувати онлайн-доходи.

7. Вільний ринок.

Напевно, у вас, наприклад, в гаражі завалялося багато речей, які не використовуються. Якщо ви спробуєте продати їх через інтернет, то ви будете вражені тим, що хтось та їх купить. Ви також можете продавати нові продукти. Наприклад, якщо ви купите відразу велику партію товару, ви можете отримати у продавця хорошу знижку, а потім вже продати свій товар дорожче, заробивши на різниці.

8. Створення та продаж цифрових книг.

Ви можете зробити електронну книгу на будь-яку тему. Наприклад, збірник певних рецептів або як щось зробити. Це набагато простіше, ніж багато хто думає. Найдорожчі книги продаються від $100 і вище — ви ж можете бути і скромніше.

9. Заробіток для дитини 10-12 років на кліках і серфінгу.

Існує багато сайтів, які платять за те, що ви переглядаєте сторінки рекламодавців або читаєте їх рекламу (Wmmail.ru і т. д.). Але тут потрібно бути обережним, оскільки захмарних грошей при такому способі заробітку ви не отримаєте і якщо вам обіцяють $1 за клік — це 100% розлучення.

10. Дохід з файлообмінників.

Є кілька сайтів, які займаються обміном файлами. Ви можете завантажити туди який-небудь цікавий файл, і коли хто-небудь його скачає, ви отримаєте за це гроші. Файл може бути будь-якого формату — .txt. pdf. exe і т. д.

11. Заробіток на створенні програмного забезпечення.

Якщо ви дружите з програмуванням, то ви можете продати створений код. Наприклад, створивши плагін для wordpress, або який-небудь цікавий сценарій.

12. Заробіток на форумах з оплатою.

останнім часом досить часто адміністрація нового форуму, для того, щоб зробити його популярним, починає платити за кожне повідомлення на ньому. Це робиться для того, щоб показати, що форум активний і залучити необхідні користувачів до обговорення. На деяких форумах вам можуть заплатити $0.3 за те, що ви напишіть кілька речень.

13. Онлайн-заробіток на форекс.

Форекс — це валютний ринок. На ньому всі світові валюти торгуються за номіналом. Торгівля на форекс, як правило, здійснюється через брокера, але в нашому випадку це буде дилінговий центр. Ви можете стати валютним трейдером і заробляти на купівлі або продажу валют, зрозуміло, відточивши попередньо свою тактику торгівлі на демо-рахунку. Досить прибутковий і швидкий заробіток при правильно обраній стратегії і строгому дотриманні маніменеджмента.

14. Купівля та продаж доменів.

Купіть домен і перепродайте його. Деякі сайти або блоги через деякий час перестають працювати і їх доменні імена виставляються на аукціон, де ви зможете їх викупити за низькою ціною. Деякі люди готові платити хороші гроші за домени, якщо вони звучні і відповідають їх виду бізнесу. Такі угоди щодня відбуваються на sedo.com.

Тепер вам відомо про деякі способи, які ви можете використовувати, щоб заробити гроші в інтернеті. І не важливо, що вам всього 10-12 років. Важливо те, що віртуальний світ дуже схожий на реальне життя! У всіх є можливості, але успіху досягають лише ті, хто готовий витратити час і сили на вивчення своєї професії.

Popularity: 33,277 views

Короткий опис статті: як заробити гроші з інтернету Всі способи заробити дитині 10-12 років в інтернеті, не виходячи з дому. Деякі онлайн-методи заробітку допоможуть вам швидко заробити. заробити дитині 10-12 років в інтернеті

Джерело: Як заробити дитині 10-12 років в інтернеті | Заробити в Інтернеті

Також ви можете прочитати