Як заробити домогосподарці . ОТБОРНОсти

20.02.2017

Як заробити домогосподарці на хліб з маслом і… з ікрою.

Гроші потрібні всім. Але як заробити домогосподарці. не має початкового капіталу, та ще й вимушеної проводити більшу частину часу в квартирі через наявність маленької дитини? Це завдання може здатися важким тільки на перший погляд.Як заробити домогосподарці . ОТБОРНОсти

Давайте уявимо роботу, яка ідеально підійшла б домогосподарці. По-перше, це повинна бути робота вдома, не потребує будь-яких інших інструментів крім персонального комп’ютера і Інтернету. По – друге, робочі операції не повинні бути терміновими, щоб не відволікати домогосподарку від обов’язкових і термінових домашніх турбот. По-третє, функції домогосподарки повинні бути виключно організаційними, тобто не вимагати від неї якихось маніпуляцій з товарами, що виносять роботу за межі житла.

Описана вище ідеальна робота для домогосподарки дійсно існує. Далеко не всім відомо, що сьогодні в Росії (та й у всіх країнах СНД теж, звичайно) є можливість працювати вдома і продавати товари іноземних компаній (з США, Великобританії, Китаю, Канади і т.д.), які не обтяжують себе клопотами по створенню мережі магазинів або укладення контрактів з вже наявними торговими мережами всередині кожної, окремо взятої країни. Свої товари ці компанії реалізують через посередників, розташованих по всьому світу, і в ролі яких виступають звичайні люди, у тому числі – домогосподарки. Даний формат ведення бізнесу називається дропшиппинг .

Я б назвав дропшиппинг абсолютно ідеальним для домогосподарки способом. щоб заробити в інтернеті пристойні гроші. Тому що він простий з технічної точки зору, досконально зрозумілий як метод, що існує паралельно з домашніми обов’язками і органічно з’єднується з одним дуже відомим жіночим захопленням – шопінгом. Якщо Ви скористаєтеся моїми порадами, то перед Вами відкриється можливість поєднати настільки органічне захоплення з витягом з нього доходу. Причому доход обмежений лише Вашими уявленнями про розмір цього доходу – сам по собі метод нічого не обмежує, не має по суті ніякого внутрішнього стелі – тільки Ваш час і творчі зусилля створюють цей стеля.

Парфумерія класу ЛЮКС. Le Luxe de Parfum. France.

Зрозуміло, що в переважній більшості випадків, жінка виступає в ролі домогосподарки з причини догляду за дитиною. Відмінно! Що це Вам дає? Багато і дуже важливе — це автоматично робить Вас експертом в області дитячого одягу та інших дитячих «штучок», які використовуються в повсякденній, нинішнього життя: ковдри, рушники, халатики, присипки, масла, крему і т. д. А це один з ключових моментів – залученість, інтерес, знання теми, — щоб почати свій домашній бізнес і заробити в інтернеті перші та наступні гроші. Без цього – ніяк.

Наприклад, Ви можете знайти компанію (можна з моєю допомогою ) яка виготовляє одяг для малюків і яка відкриє Вам партнерський аккаунт. Цей аккаунт дасть Вам доступ до всього асортименту за цінами виробника. Тобто Ви отримаєте такі ціни, що зможете запропонувати товар по привабливій роздрібною ціною і отримати з цього прибуток. І ціна буде по-справжньому привабливою, а не тієї, яку можна знайти в закордонному інтернет-магазині або аукціоні.

У Вас є подружки, які роблять покупки онлайн за кордоном? Ну, чи Ви чули про таких. Чому б їм не переключитися на Вашу пропозицію? Не бачу серйозних перешкод для цього – це абсолютно здорове і реальна пропозиція. Не секрет, що в більшості випадків перевага віддається закордонному інтернет-магазину з-за більш низької ціни і високої якості товару. Але тепер і Ви можете запропонувати те ж саме. Чому б цим не скористатися з чистою совістю?

Навіть, якщо Ви не прагнете почати свій домашній бізнес або поки не вирішили, як до цього підступитися, то, принаймні, Ви можете для себе і своєї сім’ї зробити дуже вигідні покупки за дуже розумні гроші і отримати товар гарантовано високої якості.

Для того, щоб знайти покупців домогосподарці не обов’язково навіть мати власний сайт (про це тут ), так як зазвичай вона володіє широким колом знайомств в соціальних мережах, серед яких напевно знайдуться покупці на хороший товар. Сподіваюся, що після цих пояснень відповідь на питання про те, як заробити домогосподарці став для вас очевидна. Подібна робота буде корисна для домогосподарки не тільки у фінансовому, а й у життєвому відношенні, так як допоможе їй підтримувати загальний тонус і не замкнутися на одному лише кругообігу домашніх справ.

Інші Цікаві та Корисні Статті:

Короткий опис статті: чим зайнятися вдома щоб заробити гроші Гроші потрібні всім. Але як заробити домогосподарці, яка не має початкового капіталу? Тепер відповідь на питання про те, як заробити домогосподарці став для вас очевидний як заробити домогосподарці,домашній бізнес

Джерело: Як заробити домогосподарці | ОТБОРНОсти

Також ви можете прочитати