Як заробити голосу в Контакті безкоштовно, Як заробити голосу в Контакті

20.02.2017

Каталог статей
Як заробити голосу в Контакті безкоштовно

Якщо врахувати той факт, що аудиторія рунета складає близько 30 млн. користувачів, а з них соціальна мережа ВКонтакте становить 20 млн. створення власної сторінки в Контакті стає більш ніж актуальним. З недавнього часу пошукова система Яндекс та ВКонтакте домовилися про взаємовигідну співпрацю і кожну анкету (групу) з дозволу користувача можна буде знайти в пошуку Яндекса. Тобто ви просто вводите ім’я, прізвище людини, яку ви шукаєте, а вам тут же видається повноцінна анкета користувача ВКонтакте з усією необхідною інформацією.

Як заробити голосу в Контакті безкоштовно, Як заробити голосу в Контакті

Але не все так просто (!) Якщо ви хочете, щоб ваша сторінка (група) в Контакті стала популярною її необхідно розкручувати. Соціальні мережі, як правило, мають свою внутрисоциальной валютою. Наприклад в Контакті — це «голоси», в Однокласниках — це «ОК» та ін Таким чином для просування своєї групи, розсилки повідомлень користувачам, підключення додаткових можливостей аккаунта нам необхідно навчитися заробляти голоси ВКонтакте. Тому на першому етапі давайте розглянемо як заробити голосу в Контакті безкоштовно.

Як заробити голоси в Контакті?

1) найпростіший спосіб заробити голоси — це купити їх. ВКонтакте можна «тупо» поповнити свій рахунок через СМС, кредиткою, електронною валютою та ін. Вартість одного голосу становить

10 руб. Таким чином, якщо ви хочете отримати на свій рахунок 10 голосів, вам доведеться викласти 100 руб.

2) Заробити голоси в Контакті можна з допомогою ваших друзів і для цього необхідно, щоб вони за вас проголосували. Все насправді банально, ви створюєте кілька нових акаунтів і голосуєте за свій основний. Голоси у вас в кишені. Я цього не говорив ??

3) Заробіток голосів ВКонтакте можна отримати на аукціонах. Наприклад одним з популярних аукціонів в Контакті є » В аукціоні 2.0 «( http://vkontakte.ru/app759288 ). Ви робите ставки на голоси, друзів, рейтинг та ін. За фактом цей спосіб є чистої води лохотроном і якщо вам і вдасться заробити голосів, то за щасливої випадковості.

Як заробити голосу в Контакті безкоштовно, Як заробити голосу в Контакті

4) Ще один спосіб заробітку голосів в Контакті — це ігри. Виграєте отримуєте голосу, програєте втрачаєте (або залишаєтеся при своєму). Плюс залучаючи нових користувачів у гру можете отримувати бонусні голосу.

5) Як заробити голоси в Контакті на лотереях. Сенс участі у лотереї наступний, ви розміщуєте у себе на сторінці ВКонтакте спеціальний додаток і погоджуєтеся, наприклад на транслювання банерів з вашої сторінки. Тим самим рекламодавці платять за кожен перехід нараховують голосу в загальний фонд лотереї. І як тільки набирається потрібна кількість переходів, призовий фонд ділитися серед учасників.

Як заробити голосу в Контакті безкоштовно, Як заробити голосу в Контакті

6) Заробити голоси за допомогою додатків. Наприклад вам пропонується переглядати сайти через відповідну пропозицію. За кожні 3-5 переглянутих сайтів вам нараховують 1 голос в Контакті.

7) Заробити голоси на обмінниках. Ви «тупо» можете обмінювати своїх друзів, голоси, рейтинг і ін

Ось основні способи заробітку голосів в Контакті. Після того, як ви отримаєте основні навички роботи, певний рейтинг, голоси можна переходити до наступного етапу. Заробіток ВКонтакте реальних грошей.

Як можна заробити гроші в Контакті?

По-перше. продаж голосів. Найпростіший спосіб — це продати вже зароблені голосу на акаунті. Як ви вже зрозуміли ВКонтакте присутня достатня кількість користувачів, контор які з радістю прикупляють у вас голосів за реальні гроші. Це можуть бути аукціони, рекламодавці, власники додатків, гравці та ін

Ви можете безпосередньо залишити свою пропозицію користувачам про продаж голосів, або скористатися послугами сторонніх контор, типу Togor.ru ( http://togor.ru/kupit-golosa-vkontakte ). Тут можна швидко продати чи купити голоси за вигідною ціною.

По-друге. робота в Контакті. Якщо ви володієте певними навичками (PHP, Java, HTML), як ще один варіант заробітку ВКонтакте влаштуватися на роботу (!) На головній сторінці, внизу ви завжди можете подивитися » вакансії «( http://vkontakte.ru/jobs.php ) робота в Контакті, які потрібні на даний момент компанії. Переглянути вимоги до кандидатів, заповнити і відправити своє резюме на розгляд.

Ось деякі вакансії, які були актуальні на момент написання статті:

Як заробити голосу в Контакті безкоштовно, Як заробити голосу в Контакті

Як заробити голосу в Контакті безкоштовно, Як заробити голосу в Контакті

В-третіх. соціальні групи за інтересами. Одним з найбільш популярних напрямків, як заробити рейтинг в Контакті є створення різних груп користувачів за інтересами. Наприклад клуб любителів BMW, власників Nokia, кіноманів і ін

Кожен користувач ВКонтакте може абсолютно безкоштовно створити свою групу і почати запрошувати користувачів приєднатися. Кількість запрошень з акаунту обмежений і ви можете відправити не більше 40 запрошень (!) Тому зібрати невелику групу в 10-20 чоловік не складе особливої праці. Але цього, звичайно, замало.

Для того, щоб серйозно заробити на групі ВКонтакте, необхідно її розкрутити. Способів просування групи багато, ви можете піднімати рейтинг, заробляти голоси ВКонтакте, скористатися рекламою в інших групах та ін. Все це я вже описував вище.

І як тільки ваша група почне розростатися ось тут то підуть заробітки. Наприклад, багато компаній шукають сприятливе місце для реклами і можуть запропонувати вам розмістити банер у вашій групі, або провести акції (розпродаж) всередині групи. В залежності від популярності вашої групи, вартість розміщення рекламного банера може сягати до 1000$ в місяць, а з продажу такої групи можна взагалі сколотити стан ??

Тому не варто ставитися скептично, більшість користувачів давно заробляють в Контакті величезні гроші. Не пропустіть і ви свій шанс!

найпопулярніші групи в Контакті є » Смішні люди «( http://vkontakte.ru/club262340 ), » Реальні пацани «( http://vkontakte.ru/club15323631 ), » Футбол «( http://vkontakte.ru/club15624059 ) та ін

Як заробити голосу в Контакті безкоштовно, Як заробити голосу в Контакті

В-четвертих. заробіток на додатках ВКонтакте. Ще одним популярним способом заробітку в Контакті є додатки. Кожен користувач ВКонтакте може додавати власні програми. Це можуть бути ігри, тести, аукціони та ін. Тобто ви самі зможете стати власником казино, аукціону в Контакті. Але не все так просто!

Для того, щоб створити популярний додаток в Контакті, вам необхідно володіти професійними навичками Flash, PHP, Java та ін. Або як альтернатива скористатися допомогою фахівців. Краще всього спробувати свої сили в простеньких додатках. Наприклад скласти барвистий тест, типу » дізнайся свій IQ «( http://vkontakte.ru/app1700071 ), » визнач свою другу половинку «( http://vkontakte.ru/app1700071 ). Перегляньте самі ВКонтакте реальні програми та проаналізуйте які програми стають найбільш популярними (!) Вартість такого додатка (тесту) на замовлення обійдеться вам в невелику суму від 5000 руб. і вище.

Як заробити голосу в Контакті безкоштовно, Як заробити голосу в Контакті

Так само відразу хочу вас попередити, далеко не кожен додаток пройде модерацію в Контакті. Тому перед створенням програми, обов’язково прочитайте всі вимоги системи, щоб жодним чином воно не порушувало правила сайту. І тільки після того, як ваш додаток з’явитися ВКонтакте у вас з’явитися можливість почати заробляти гроші в системі.

В Контакті існує своя валюта – це голоси. Вартість 1 голосу

5 руб. тобто спочатку вам необхідно заробляти саме голоси ВКонтакте і як тільки вашим додатком будуть користуватися різні користувачі, вам почнуть переводити голоси саме туди. А вже як перекласти голоси ВКонтакте в гроші я вже описував вище.

І це все?

Ось вам кілька дійсно реальних способів як заробити голоси ВКонтакте безкоштовно. Так, є ще й інші способи, як спам, піраміди, ігри виманювання голосів і ін Все це 100% лохотрон і сама соціальна мережа Вконтакте буде завжди з ними боротися (!) Тому не витрачайте свій час (гроші) на заздалегідь безперспективні способи і якщо ви дійсно вирішили спробувати свої сили і заробити серйозний рейтинг Вконтакті, то зосередьтеся на створенні групи або програми. Це принесе вам набагато більші дивіденди і ви швидко отримаєте бажаний результат!

Сподіваюся ця стаття піде вам на користь і питань про те, як заробити голосу в Контакті безкоштовно у вас більше не виникне. Пам’ятайте, що безкоштовний сир буває лише у мишоловці ?? І якщо ви хочете отримувати серйозні прибутки, то вкласти хоч і невелику суму грошей вам все одно доведеться!

P. S. Всім щиро бажаю удачі і великих заробітків ВКонтакте.

матеріал з сайту www.delaydengi.com

Короткий опис статті: скільки можна заробити на групі вк

Джерело: Як заробити голосу в Контакті безкоштовно — Як заробити голосу в Контакті безкоштовно — Інтернет заробіток — Каталог статей — Официальныый сайт PNS

Також ви можете прочитати