Як заробити грошей в контакті, інструкція для початківців

06.10.2014

Як заробити грошей в контакті

як заробити грошей в контакті

В соціальних мережах багато грошей і якщо правильно підійти до справи, то можна рубати капусту не маючи своїх сайтів, а заробляючи лише на користувачів соціалок.

У даній статті я напишу про способи заробітку на групах (сторінках) в контакті.

Для тих хто далі не хоче читати, а хоче по-швидкому почати заробляти, маючи просто сторінку в контакті.

Тут (посилання нижче) ви можете зареєструватися і заробляти в контакті на своїй групі або виконуючи завдання: ставлячи лайки, вступаючи в групи, ділячись з друзями.

1) Smmok

2) VKserfing

3) VKtarget

4) Vlike

Для всіх інших, хто хоче заробляти не так швидко, але у багато-багато разів більше. рекомендую прочитати цю статтю до кінця!

Як заробити гроші на групі в контакті

Щоб почати заробляти потрібно лише виконати кілька пунктів:

 1. Створити сторінку (як група, тільки сторінка — паблік; не плутати з персональною сторінкою користувача); В статті я буду вживати слова група і сторінка — сприймайте це як одне і теж.
 2. Розкрутити сторінку — домогтися підписки на неї «багато тисяч людей» ;
 3. Заробляти на рекламі на стіні групи або партнерках;

А зараз про кожному пункті більш докладно.

Створення групи (сторінки) в контакті

Створити сторінку в контакті може будь-хто, хто там зареєстрований. Досить визначитися з темою, під яку вона буде зроблена. Тему потрібно вибирати з таким розрахунком, щоб вона була цікава сотням тисячам людей, які побажають на неї підписатися.

Якщо визначся, то створюєте і красиво оформляєте. Придумуєте цікавий текст, який вже повинен заманювати людей підписатися на сторінку.

Велику популярність зазвичай маю сторінки про висловлювання знаменитих людей, з гарно підібраними картинками. В такі групи вступають навіть не тисячі, а мільйони людей. Але ваша група повинна відрізнятися своєю родзинкою, вона повинна надавати передплатникам щось своє.

Приклад сторінки в контакті зібрала більше мільйона передплатників:

Як розкрутити групу в контакті і заробити грошей

Створити створили, але як же домогтися вступу в неї великого числа людей? Для початок, на стіні групи потрібно опублікувати енну кількість записів, щоб зайшов у неї побачивши що там публікується відразу захотів підписатися.

Але побачивши, що в групі крім вас більше нікого немає, він навряд чи підпишеться на новини цієї сторінки. Що ж робити?

Спробую провести мозковий штурм і написати кілька способів залучення людей:

  1. Для початку можна залучити друзів, які у вас в друзях. Перепрошую за каламбур . В якому, до речі, можна накрутити безкоштовно сердечка (лайки), передплатників і багато чого ще. Перевіряв. Працює. Правда перевіряв тільки накрутку лайків;

  накрутка передплатників вконтакте і не тільки

  Після цього, коли в групі буде хоча б тисяча людей можна йти далі;

   1. Прорекламувати свою сторінку (групу) в інших групах (заплативши їх творцям);
   2. Скористайтесь сервісом Fastintop. Можна безкоштовно заробити поінти і витратити їх на передплатників в групу, лайки, репости, або придбати їх;
   3. Спам на стіні інших груп;

  Наприклад такий

  1. Викладати якесь відео на ютюбі під тематику вашої групи і внизу (під відео роликом) залишати посилання на свою групу; Зацікавлювати людей вступити в групу або підписатися на сторінку;

  Ну от мабуть і все, що мені спало на думку з розкрутки групи в контакті. Хоча є ще один спосіб, який я практикував. У мене є група, в якій вже більше 8000 чоловік.

  Вона розкрутилася сама собою. У назві групи було багато ключевіков і при пошуку в контакті. її легко можна було знайти. Але потім її прибрали з пошуку з-за надлишку ключових слів. Про це повідомила служба підтримки, сказавши, що повернуть назад, якщо прибрати з назви групи ключевики.

  Назад повернули, а толку. Вже її знайти не можуть Зате раніше до неї вступали по 100 і більше чоловік в день, на автопілоті. Так і набралося 8000 тисяч осіб. Ну і ще і за рахунок ютюбі — там відео виклав одне. Кілька тисяч переглядів.

  На групі поки не заробляю — вона у мене для особливих цілей.

  Група є — як заробити грошей

  Ну ось ми і підібралися до питання: а як, власне, заробити грошей в контакті з розкрученою групи? Опишу три популярних способу.

  Перший спосіб заробити — розміщення реклами на стіні групи

  Розміщення реклами на стіні групи за гроші, типу «Нова колекція літніх майок. Подробиці за посиланням»

  Або ось скріншоти реальних прикладів реклами на стіні груп в контакті

  Скільки вам заплатять, якщо ви будете творцем такої сторінки з великою кількістю передплатників?

  Щоб дізнатися скільки хочуть адміністратори таких груп, я відправив кількох з них питання про ціни на такі послуги. Нижче я наводжу приклади цін. Назва груп і імена власників я приховав за деякими міркувань.

  Адмін сторінки з кількістю підписалися понад 400 000 чоловік оцінив посилання зі стіни групи в 400 рублів (або приблизно 100 000 білоруських рублів).

  Припустимо, що він публікує одну рекламну посилання на день. Виходячи з цих цифр не складно порахувати скільки заробляє адміністратор такої групи в день і місяць. Цифри значні.

  А ось прайс-лист цін на рекламу на одній з сторінок, кількість підписантів на яку близько 300 000 чоловік (ціни в російських рублях)

  А ось і статистика цієї групи

  Тобто ви можете вказати в контактах групи «З питань реклами писати мені». А потім давати бажаючим посилання на прайс цін.

  Другий спосіб заробити — додати групу в біржу

  Вже існують біржі купівлі і продажу реклами на стінах груп в контакті.

  Прикладом такої біржі є Plibber. Можна зареєструватися, додати свою групу, виставити ціну і час розміщення та постійно отримувати заявки на рекламу в ній, тим самим заробляти.

  Калькулятор біржі показує таку прибутковість (калькулятор з біржі Трендио, яка закрилася, але в якості прикладу залишаю скріншот):

  Як заробити грошей в контакті — інструкція для початківців

Також ви можете прочитати