Як заробити гроші без вкладень прямо зараз

12.07.2016

Зароби гроші без зайвих вкладень!

Кожна людина шукає свій спосіб заробітку грошей, але більшості не подобається терпіти нахабного начальника, отримувати строго певну суму кожен місяць і вставати в 6 ранку, щоб встигнути дістатися до роботи. Що ж робити? Можна відкрити і розкрутити власний сайт, підняти бізнес з нуля, вигадати якусь оригінальну ідею і знайти спонсора для її реалізації, але все це, так чи інакше потребує жодних вкладень, причому не просто «якихось», а досить значних. Як заробляти гроші без вкладень, при цьому обходячи шахраїв і низькооплачувану діяльність? Про все це читайте далі!

Як заробити гроші без вкладень прямо зараз

Робота на дому: прямо зараз!

Припустимо, ви новачок в інтернеті, у вас немає особливих знань і здібностей (відразу обмовлюся, мозок обов’язково повинен бути на своєму місці, а не в нижній частині тіла). Ми також не будемо говорити про відкриття власного інтернет-бізнесу або про ризикованій справі, так як все це, знову-таки, вимагає вкладень і найголовніше — досвіду.

Чесна гра

Азартні ігри і шахрайство — не наш шлях, тільки чесна робота. Кожен хоче відразу ж знайти відповідь на питання: як же можна заробити гроші без вкладень?» Скільки я буду отримувати?», — зачекайте, всьому свій час і ви повинні це розуміти. Як і в житті, в інтернеті діє наступне правило: чим менше людей здатні виконати яку-небудь роботу, тим більше грошей за неї дадуть. Куди в першу чергу потрапляє новачок охочі заробити в інтернеті? На всякі інтернет-кліки без вкладень, що на розсилку платного спаму, на файлообмінники і іншу нісенітницю, відразу забувайте про все це, хоч дані здатні заробітку дійсно не вимагають досвіду і вкладення, але віддача від них не відповідає віддачі.

Отже, для початку заведемо електронний гаманець WebMoney, чому саме він? Дана система є міжнародною, і завдяки ній ви можете отримувати/виводити гроші в будь-якій точці світу. Розглянемо всі варіанти.

Перший спосіб заробітку

Деякі люди платять за звичайний перегляд свого сайту, або по-іншому «серфінг». Даний спосіб не витримує ніякої критики, але все-таки більшість сучасних інтернет-акул починали з подібних дрібниць. Кліки — перший крок на шляху до нормальної оплати, подібний вид роботи ідеально підходить для зовсім новеньких користувачів всесвітньої павутини, завдяки йому, ви почнете трохи орієнтувати в інтернеті, навчитеся швидко знаходити потрібну інформацію, давайте докладніше розглянемо даний тип заробітку.

Як і для будь-якої роботи в інтернеті, для цього існує безліч сайтів, вибирайте тільки ті, які з’являються в перших рядках пошукових систем, далі реєструємося і слідуємо інструкції. Кожен день ви будете отримувати посилання, по яких і необхідно буде відправитися (зайнятися серфінгом), при цьому натискати на всі банери (раджу встановити перед цим хороший онлайн-антивірус). Такий вид діяльності підійде абсолютно кожному, тут в принципі і мозок не потрібен. Комп’ютер, інтернет, ваше бажання — все необхідне для подібної роботи. Але не варто надовго затримуватися на ній, перспектив як таких там немає. Перейдемо до наступного типу заробітку.

Форекс як другий спосіб заробити гроші

Форекс, великий, жахливий, могутній, всеосяжний форекс. Він немов чума поширилася по інтернету і взяв під свої крила десятки тисяч людей. Давайте відразу домовимося один пункт: заробіток на даній біржі — реальність, чого б ви не прочитали в інтернеті, але форекс може приносити стабільний високий дохід. Що ж це таке? Якщо прямо в лоб — міжнародний валютний фонд, так-так, прямо як на Уолл-Стріт У Нью-Йорку, тільки в інтернеті. Це самий потужний фінансовий інструмент, на ньому можна втратити гроші, так і заробити ціле стан за пару днів. Простий факт: щодня в цій системі знаходиться близько 6-ти трильйонів доларів, навіть для найбільший реальних ф’ючерсів це дуже велика сума.

Відміну форекса від інших валютних бірж полягає в тому, що в ньому немає центру, тобто це набір дрібних ринкових майданчиків під загальною назвою форекс. Ви — трейдер, і ви здійснюєте торгівлю з такими ж трейдерами по всьому світу за допомогою інтернету. В принципі, робота на форекс вимагає величезного досвіду і знань, але для новачка створено кілька повчальних статей, завдяки яким цілком реально почати заробляти (запам’ятайте, завжди саме головне почати), а далі ви будете вчитися на практиці. Це також великий ризик, для новачків доступна тестова біржа з віртуальними грошима, де він може навчитися не втратити свої заощадження. Загалом, головне вплив на дохід з форекса надає економіка, ціна на нафту і на курси долара, тому з черговою кризою доведеться забути про цю роботу.

Як заробити гроші без вкладень прямо зараз

Третій вид заробітку — партнерські програми

Партнерки, як багато ви напевно чули про цьому слові і уявляли собі все що завгодно, давайте детальніше розберемо сенс цього слова і головне — як отримувати гроші?

Для початку розповімо про рефералах, то кілька сайтів починають рекламувати один одного і пропонувати спільні послуги своїм користувачам. Кожен зацікавлений у рекламі, тому такий метод збільшує відвідуваність вашого сайту в рази, при цьому ви нічого не вкладаєте. Але ми говоримо про новачків, у вас не може бути сайту та подібних зв’язків, так як це відноситься до даної статті? Все просто, припустимо, ви скористалися послугами будь-якого сайту і вирішили запросити свого друга, який теж користується платними послугами сайту, за це, як правило, вам нараховуються бонуси, тепер щось починає прояснюватися, вірно?

Так от, ви починаєте працювати на який-небудь сайт (існує безліч сайтів рефералів, які пропонують роботу), ви будь-якими засобами вмовляєте людей зайти на сайт і зробити покупку, а власник сайту заплатить вам % від угоди. Цей спосіб хороший для тих людей, які володіють талантом до домовленості, можна використовувати і підлі штучки, чорний піар, як хитрувати — неважливо як, але людина має що-небудь купити.

Ви можете видати цей сайт за свій і рекламувати його на форумах (попередньо взявши посилання на банер ресурсу). Нічого складного, дохід залежить тільки від ваших умінь. Але не думайте, що в інтернеті так вже багато форумів і сайтів, рано чи пізно вони закінчаться і рекламувати сайт буде ніде, а значить, пора розглядати більш стабільний і надійний спосіб заробітку.

Давайте трохи відвернемося до переходу до наступного пункту, хотілося б розповісти про таку роботу як: платна реєстрація на форумі, платні коментарі в соціальних мережах — забудьте про це, таким способом заробите тільки на пляшку пива або молока.

Копірайтинг — п’ятий спосіб для новачків

Ось так швидко ми дійшли до однієї з найбільш затребуваною і високооплачуваної роботи, що не вимагає вкладень. Давайте відразу оголосимо вимоги: ідеальна грамотність і хороший мозок. Копірайтер — це той же журналіст, тільки в інтернеті, ви пишіть власні статті і продаєте їх, або пишіть статті під замовлення і отримуєте за це гроші. Ідеально підійдуть такі біржі, як Адвего або Etxt, зареєструйтесь і приступайте до роботи.

Ви можете спробувати писати статті на улюблені теми і продавати їх, таким чином, наберетеся досвіду і зможете виконувати завдання від замовників. Не варто відразу братися за дорогі замовлення, як я вже писав — всьому свій час, тому беріть дешеві замовлення і знайомтеся з місцевою системою, авторами, замовниками, заповнюйте портфоліо та піднімайте рейтинг.

Ви не заробляєте тільки за допомогою рук і мозку, але також непомітно для себе стаєте популярним, адже ваші статті найчастіше підкріплюють вашими ініціалами або повною формою ПІБ, а значить, про вас будуть знати безліч людей. Не варто ховатися за ніками, розміщуйте даний фото та ПІБ. Робота відповідальна і вона цілком може стати основною у вашому житті, ви не просто безцільно пишіть, ви підвищуєте свій інтелект, дізнаєтеся багато нового, що вкрай важливо. Розглянемо наступний спосіб заробітку.

Фріланс для людей з технічним складом розуму

Багато чули про нову професію — фрілансер, незалежні вільні люди, які самі розпоряджаються своїм часом, вони прокидаються, коли захочуть, працюють за бажанням і при цьому непогано живуть. Так що ж це? Як заробити з допомогою фріланса? Простіше кажучи, це така ж біржа, на якій присутні виконавці і замовники, в основному там мешкають люди з технічним складом розуму: програмісти, веб-майстри, творці анімації, відео, звуку і так далі, але також знайдеться місце художникам, веб-дизайнерам і всім-всім-всім.

Якщо комусь потрібен сайт, то він без роздумів йде на біржу фріланса (їх всього дві в рунеті), середні виконавці здатні заробляти від 30.000 руб. на місяць і це мінімум. Справжні майстри створення сайтів, їх просування та дизайну, заробляють в рази більше. Ось приклад біржі — Frilancer.ru.

Як заробити гроші без вкладень прямо зараз

Реклама як заробіток для самих просунутих

Від самих перших кроків в інтернеті, ми переходимо вже до більш дорослої стадії — власний сайт, даний спосіб передбачає його наявність у вас і мінімальну розкрутку (від 200 унікальних відвідувачів на добу). Ви реєструєтеся в офіційному рекламному сервісі, отримуєте унікальний код та помістіть його на своєму сайті, кожен унікальний клік приносить вам гроші, приблизно 30 рублів (середня кількість), в залежності від вашого сайту. Якщо сайт зовсім маленький, то не чекайте більше 50-ти копійок за клік.

В даний час існують такі організації, які надають код банера: Яндекс, Google, Бігун, але не забувайте, що на сайті може бути кілька банерів, а реклама сторонніх проектів коштує ще дорожче. Уявіть собі сайт з відвідуваністю 4000 чоловік, на ньому буде всього один банер вартістю 1 рубль за клік, припустимо, тисяча чоловік в день клікають на нього — виходить 31.000 рублів в місяць. А якщо у вас багато банерів, а якщо і ціна на них вище рубля? Сума вийде дуже пристойна.

Як бачите, дана стаття виконана в стилі сходів, тобто ви починаєте з самого малого і закінчуєте найбільш серйозних. Тепер питання: «як безе грошей почати бізнесу?» не буде викликати у вас нападу мовчання, ви все знаєте. Починайте йти по сходах, якщо впевнені в собі — перестрибніть через пару сходинок, заробити гроші і купити власний сайт.

Перш за все, визначитеся не з видом роботи, а з самим собою, чітко виділіть основну для вас тематику, задайте собі питання: «Що мені подобається? Що у мене виходить? Чи зможу я займатися цим багато років?». Якщо ви знаєте відповіді на ці питання — сміливо приступайте до заробітку грошей. Не чекайте дива, швидко розбагатіти можна лише в лотереї, стандартна планка для інтернет-заробітку — $1000 в місяць, досягається вона в кращому випадку за рік складної роботи, в основному ж року за два, ви повинні чітко це розуміти і правильно оцінювати свої сили.

Не варто себе зовсім перевантажувати роботою, адже сидіння за комп’ютером і так погано впливає на здоров’я, якщо додати до цього постійний праця — проблем не уникнути. Вірте в себе і свій успіх, рухайтеся до поставленої мети, не бійтеся усвідомлювати й аналізувати власні помилки і ніколи не соромтеся питати поради у більш досвідчених працівників.

Ви швидко зрозумієте всю принадність домашньої роботи, вільного графіка і абсолютної самостійності, крім того, даний вид заробітку ідеально підходить не тільки молодим людям, але також літнім, або, наприклад, молодим матерям, яким доводиться проводити вдома весь вільний час. Давайте в ув’язненні складемо докладний список робіт.

  • Заробіток на кліках
  • Фінансові біржі за типом Форекса
  • Копірайтинг/ робота з текстами
  • Фріланс: створення, просування, розкрутка, реклама сайтів
  • Власний сайт

Як заробити гроші без вкладень прямо зараз

Якщо ви шукайте заробіток без вкладення поза інтернету, при цьому володієте якимось здібностями, то ідеально підійде свій невеликий бізнес, не обов’язково бути досвідченим користувачем інтернету і постійно в ньому знаходиться, щоб тримати власний інтернет-магазин, або ж на інший сайт, що надає платні послуги, що досить накопичити певну суму і замовити весь необхідний контент на біржах фріланса, від вас буде потрібно лише грамотне керівництво. Ніколи не бійтеся, адже дана стаття розповіла вам про способи заробітку без будь-яких вкладень, тому в разі невдачі ви нічого не втратите, зате зробите висновки і врахуєте помилки (без помилок нікуди, у всіх вони трапляються і необхідно терпимо ставитися до них, не кидати справу і бути впевненим в цілому).

Перед початком роботи на таких сайтах як advego.ru, etxt.ru, free-lance.ru необхідно чітко усвідомлювати чого ви хочете і чекаєте, бажано мати досвід в написанні текстів, які можна прикріпити до портфоліо. Ніколи не думайте про якесь шахрайство, воно ніколи не зможе задовольняти ваші матеріальні вимоги і швидко зломить дух. Удачі!

Короткий опис статті: як в інтернеті заробити гроші без вкладень Для того, щоб заробити хорошу суму грошей — не обов’язкові фінансові інвестиції та наявність стартового капіталу. Вам належить можливість дізнатися про те, як заробити гроші без вкладень фріланс копірайтинг

Джерело: Як заробити гроші без вкладень прямо зараз

Також ви можете прочитати