Як заробити гроші, граючи в компютерні ігри

20.02.2017

Як заробити гроші, граючи в комп’ютерні ігри

Багато хто з нас, чого гріха таїти, вбивають час, граючи в комп’ютерні ігри. Вони допомагають розслабитися, відпочити і заодно — побути в незвичній для себе ролі. Ця стаття розповість вам, як ви можете заробляти гроші, граючи в комп’ютерні ігри.

Гроші в онлайнових іграх

Існує чимало багатокористувацьких онлайнових ігор, так званих MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Games). Якщо брати тільки найбільші, які відомі більшості геймерів, то в зарубіжному Інтернеті їх сотні, в рунеті — кілька десятків. Онлайнові ігри відрізняються сюжетом, правилами поведінками, особливостями героїв та безліччю дрібниць. Але у них всіх є спільні елементи, серед яких — наявність ігрової економіки. Тобто, у вас є герой, який потихеньку розвивається, покращує свою екіпіровку, докуповує собі різні речі і бонуси, але якось повільно. А вам хотілося б швидше. Практично у всіх іграх пропонується вирішити цю проблему за допомогою готівкових грошей — ви переводите енну кількість грошей через WebMoney або за допомогою СМС дилера ігри, і через деякий час у вашого віртуального героя з’являються додаткові віртуальні монети, які ви витрачаєте на кращі речі, бонуси, екіпіровку.

Звичайно ж, власникам таких ігор невигідно, щоб хтось інший, крім них, отримував прибуток від гри. Але чорний ринок існував і існує, і багато гравців користуються послугами таких гравців, як вони — адже часто можна домовитися безпосередньо. Крім того, цілком легально і доволі давно існують сайти з продажу онлайнових ігрових цінностей, найвідомішим з яких є Gamelot. ru .

Ігрова біржа

Сайт Gamelot http://www.gamelot.ru — це ігрова біржа, де користувачі та продають і купують різні цінності онлайнових ігор — персонажів, речі, ігрову валюту, бонуси. Найцікавіший розділ називається «Я куплю:». де ви бачите, які речі люди готові у вас купити прямо зараз. Наприклад, по цьому розділу видно, що постійно затребувані золоті монети з гри «Легенда: Спадщина драконів». відповідно, ви можете бути впевнені, що погравши в цю гру пару місяців і прокачавши свого героя до того рівня, коли він починає активно заробляти золоті монети, які ви регулярно будете заробляти на ньому. А коли набридне, можете продати свого персонажа, заробивши ще й на цьому.

Як заробити гроші, граючи в компютерні ігри

Крім цього сайту, ви можете продавати цінності онлайн-ігор на різних ігрових форумах, сайтах ігрових кланів (у багатьох кланів в окремих іграх є свої повноцінні сайти з форумами), та й просто на різних аукціонах. Достатньо в пошуковику набрати фразу «Продам гравця» і назва якій-небудь онлайнової гри, щоб побачити десятки форумів з подібними пропозиціями.

Крім того, є онлайн-ігри, де зароблені ігрові гроші цілком офіційно дозволено виводити собі на WebMoney -гаманець. Наприклад, така можливість є в MMORPG www.c arnage. ru. у героїв з п’ятого рівня. Якщо ви будете грати, ні на що не витрачаючи гроші, то заробите до цього моменту близько 60$. а адже можна продовжити грати, і заробити ще більше.

Тому, якщо вам хочеться пограти у віртуальному світі, чому б не пограти в такому, в якому ви зможете обмінювати цінності на реальні гроші? Звичайно, суми, які ви можете заробити, не дуже великі, але враховуючи, що більшість грає в онлайнові ігри просто заради задоволення, ви вже точно у виграші. А якщо задатися метою і зосередитися на тому, щоб заробляти в грі побільше і відповідно, більше продавати, то можна і жити тільки за рахунок цього — є і такий клас гравців.

Види ігор

Що стосується онлайнових ігор, то по інтерфейсу вони діляться на два види — ігри першого виду відображаються прямо в браузері, а для ігор другого типу потрібно завантажити і встановити невелику програму-клієнт гри, з допомогою якого ви і будете грати. До ігор другого типу відносяться найпопулярніші в світі MMORPG — World of Warcraft (часто іменований Ввв) і Lineage2 (звана просто «лінійка»). Загальна кількість гравців в ці дві гри на закордонних серверах обчислюється десятками мільйонів. На просторах рунета вони також є наймасовішими, а це говорить про те, що з точки зору економіки, на них можна заробити і швидше, і більше — оскільки ринок попиту та пропозиції дуже активний.

Ну і наостанок скажу, що навіть якщо ви не любитель онлайнових ігор, заробити на іграх все одно можна. Як приклад, ви грали коли-небудь у гру «Сапер» у Віндовс? Ось її повний аналог в інтернеті (http://sweepmines.com ). тільки з однією відмінністю — тут ви можете виграти гроші і він абсолютно безпрограшний. Вам дається один цент, ви починаєте гру, якщо виграєте — сума подвоюється. Якщо програєте — що ж, це лише в реальному житті у сапера один шанс, у вас же є ще спроби, ви втрачаєте лише набрану суму. Вам знову дається один цент, і… удачі!

Як заробити гроші, граючи в компютерні ігри

Резюме

Заробіток в іграх — корисний навик. Ви розвиваєте своє мислення, вчіться заробляти гроші в різних ситуаціях і привчаєте себе до прорахування своїх дій. А вміння заробляти гроші, погодьтеся, придасться в житті кожному.

Короткий опис статті: як заробити Як заробити гроші, граючи в комп’ютерні ігри Як заробити гроші, граючи в комп’ютерні ігри

Джерело: Як заробити гроші, граючи в комп’ютерні ігри

Також ви можете прочитати