Як заробити гроші на перегляді ТБ каналів

20.02.2017

Як заробити гроші на перегляді ТБ каналів

Що тільки не буває в інтернеті! Ось і останні новини про можливості отримати дохід для сім’ї. переключившись з звичайного телевізора на новий інтернет проект Галарго ТБ. Унікальний майданчик інтернет бізнесу 21 століття не має аналогів у світовому рунеті. Як заробити гроші на перегляді каналів ТБ — і дійсно, таке могли придумати тільки росіяни, які розуміють, що головне для більшості — на дивані лежати, нічого не робити, а гроші отримувати.

Як заробити гроші на перегляді ТБ каналів
Щоб максимально познайомити всіх бажаючих взяти участь у цій програмі — створила на сайті Сусід-Домосід цілу рубрику — Робота вдома на ТБ — в якій буду ділитися новинами проекту Галарго і викладати текстові навчальні матеріали.

Як заробити гроші на перегляді ТБ каналів

У цьому проекті здійснюється симбіоз — усіма нами улюбленого телевізора і незамінного спілкування в соціальних мережах, причому, зароблені кошти можна буде витратити на придбання товарів на майданчику інтернет магазинів Галарго, а в подальшому і вивести кошти через термінали.

Мені сподобалася ідея створення власного телевізійного каналу на цій безкоштовній платформі, я змогла його підключити до ефіру за кілька днів. Свій ТВ канал в наш час — це ж в ногу з часом! Ми вже звикли, що мати свій сайт — це нормальне явище, а чому б не створити собі ТВ канал для сайту, або для просування свого іншого бізнесу? Або навіть для об’єднання людей за інтересами… Заманливо!

Проект настільки молодий, що щодня відбувається додавання нових функцій і можливостей для учасників системи. Грандіозність передбачуваного охоплення аудиторії просто в голові не вкладається. Але ми — в перших рядах, в авангарді!

Що потрібно зробити, щоб почати свій бізнес разом з Галарго?

Насамперед пройти реєстрацію, підтвердити своє бажання по електронній пошті.

Заповнити профіль учасника — поставтеся до цього серйозно, ставте свою реальну прізвище.

Вся основна інформація є на сайті Галарго — всі можливості, правила і способи — Як заробити гроші на перегляді каналів ТБ і розповідаючи про цю можливість своїм друзям.

Галарго проводить цікаві акції, є функції розіграшу одного або поздоровлення від зірок кіно або екрана у формі відеоролика.

Я про таку можливість дізналася від чоловіка, якого знаю більше 30 років і повністю йому довіряю. За всю бізнес кар’єру він не завалив жодного бізнес проекту і входить в 10-ку найбільш багатих і успішних підприємців Росії. Повірте — люди такого рівня фігньою не страждають.

Приваблює те, що навіть за це платити не треба — Галарго буде оплачувати нам за те, що ми є, за те, що ми зніми.

Реєструйтеся — будемо працювати разом, заробляючи на перегляді улюблених передач, розважаючи друзів, створюючи власне телебачення — для дому, для сім’ї, для сайту, для бізнесу!

Галар (Galar) — GALAR (Галар) – валюта мультителевизионной соціальної мережі Galargo — прирівнюється до 1 Російського рубля.

Всі питання задавайте тут, можна В Контакті або В Фейсбуці, відповім усім.

Як заробити гроші на перегляді каналів ТБ — це тільки основна концепція, всі можливості будуть висвітлені в подальших публікаціях, не забудьте підписатися на розсилку по електронній пошті.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями в соц.мережах:

Короткий опис статті: бізнес ідеї як заробити гроші Як заробити гроші на перегляді каналів ТБ — дійсно, таке могли придумати тільки росіяни — головне для більшості — на дивані лежати і нічого

Джерело: Як заробити гроші на перегляді ТБ каналів

Також ви можете прочитати