Як заробити гроші на власному блозі, ІТ й Телеком: ділова новинний сайт

20.02.2017

Як заробити гроші на власному блозі

24 вересня 2009, 14:00

Тут ви дізнаєтеся, як можна почати заробляти гроші на власному Інтернет – проекті, не потребує стартового капіталу

Як заробити гроші на власному блозі, ІТ й Телеком: ділова новинний сайт
Як заробити гроші на власному блозі, ІТ й Телеком: ділова новинний сайт

сталося так, що пошук роботи не приносить результатів, не варто впадати у відчай і звинувачувати кризу. Потрібно отримувати вигоду з величезної кількості вільного часу, яким, як правило, має безробітний. Тут ви дізнаєтеся, як можна заробляти на власному Інтернет – проекті, не потребує стартового капіталу, знання юридичних тонкощів ведення бізнесу та інших стримуючих чинників, що стоять на шляху вашого фінансового благополуччя.

Я кажу про створення власного Інтернет-блогу, який, маючи достатньо бажання і завзяття, можна перетворити у високоприбутковий бізнес, витрачаючи на це не так вже багато часу. Тут я поясню, як заробити гроші, публікуючи власні думки, ідеї, статті або будь-який інший матеріал. Тільки не думайте, що потрібно всього лише створити блог, і гроші потечуть до вас рікою – ні, для цього потрібно не тільки уважно читати і грамотно писати, потрібно ще володіти інтелектом, посидючістю і креативним мисленням.Ви повинні дійсно хотіти досягти успіху в заробітку на блозі.

Основна вимога для блогера, який бажає заробляти гроші на своєму проекті — у нього має бути завзятість, щоб писати регулярно (саме регулярно, а не багато) і якісно (цікаві, грамотні статті). Потрібно так само запастися терпінням, оскільки що чекати результату від блогу доведеться деякий час (місяць, два або більше), а який результат ви отримаєте, залежить тільки від вас.

Подумайте, про що б вам було цікаво писати

Це дуже важливо, оскільки по-перше, тематика блогу повинна бути вам цікава. Писати на нецікаві теми важко. Блог не обов’язково повинен бути присвячений заробітку в Інтернеті. Є маса речей, якими цікавляться люди. Це може бути блог про автомобілі, садівництві, кулінарії, політиці або фотографії, навіть блог про блоги, словом, все, що може зацікавити інших людей. Однак, вибирати дуже вузьку тематику так само не потрібно. Наприклад, блог про ловлі форелі в Закарпатті навряд чи приверне багато читачів, на відміну, наприклад, блогу про рибної ловлі вцілому. Але і не потрібно намагатися охопити як можна більше тим – читачі йдуть до вас, щоб дізнатися про рибної ловлі, а не про нові функції Windows Mobile 6.5. Для залучення постійних читачів потрібно створювати блог на тему, цікаву вам.

Як заробити гроші на власному блозі, ІТ й Телеком: ділова новинний сайт
Вибір хостингу і домену

Зараз в Інтернеті є багато безкоштовних сервісів для створення власного блогу. Особисто я не раджу використовувати безкоштовні сервіси типу blogger або livejournal, хоча і на таких блогах можна заробити цілком пристойні гроші. Вони дуже обмежені в плані редагування змісту та розміщення реклами, тобто багато способів заробітку будуть вам недоступні. Крім того, безкоштовні блоги менш популярні серед потенційних рекламодавців, ніж ті, що домен другого рівня (мой_блог.ги). При виборі доменного імені свого блогу приділіть цьому особливу увагу, підбирайте назву, яка щось говорило б про самому сайті. Наприклад, Петин_блог.ги навряд чи про щось скаже потенційному відвідувачу,тоді, як Ribalka.ua говорить про те, що блог присвячений рибної ловлі. По можливості ім’я повинне бути коротким, щоб її легко було запам’ятати, і, звичайно ж, ні ким ще не зайнятим.

Движок для сайту (CMS)

Движків для блогів існує дуже багато, але серед безкоштовних найпопулярніший і функціональний — це WordPress (зрусифікована WordPress). Його дуже легко встановити, володіючи навіть початковими навичками. Особисто я зробив це не навіть володіючи знаннями про HTML-верстки. Все, що потрібно зробити, це слідувати інструкціям, які додаються до дистрибутиву. Вам потрібно буде так само зробити відповідний дизайн для блогу, тобто вибрати для нього тему (можна знайти в мережі масу русифікованих тим).

Отже, ви вибрали тематику блогу, купили хостинг і домен другого рівня, встановили туди WordPress, бажано останньої версії (можна з сайту ru.wordpress.org ). Там же ви знайдете інструкції та поради по роботі з сайтом. Залишилося лише регулярно писати в свій блог статті (наповнювати контентом) що б збільшити відвідуваність вашого ресурсу, без чого, власне заробити багато грошей не вийде.

А щоб збільшувати відвідуваність вашого блогу потрібно так само попрацювати, але вже в іншому напрямку. У вашого сайту має бути не дуже довгу назву, яка б передавала його основну суть. Придумайте коротку назву сайту, відображає його основний зміст, а вже під короткою назвою можна написати докладний пояснення.

Вашими першими читачами повинні стати ваші ж друзі – розішліть їм посилання на свій блог, нехай коментують ваші тексти і діляться посиланнями з іншими – з цього почнеться зростання аудиторії блогу

Коментуйте блоги інших людей зі споріднених тематик, залишайте посилання на свій блог – цілком ймовірно, що відвідувачі інших блогів так же стануть і вашими постійними читачами. Пишіть статті по своїй темі на різних ресурсах схожої тематики, залишаючи в тексті посилання такого змісту: «Тут ви знайдете інші статті про риболовлю». Цей текст дуже важливий, він називається анкорним, або якірним. І його буде враховувати пошуковик при формуванні результату запиту. Чим більше текст наближений до тексту запиту, тим вище ваш блог буде в пошуковій видачі.

Отже, основна задача виконана: у вас є блог, на блозі є цікаві статті, а їх, у свою чергу читають постійні відвідувачі, нехай таких ще не дуже багато. Саме час монетизувати свою працю, почати заробляти на своєму блозі. Заробити гроші на блозі можна багатьма способами. Потрібно вибрати самі прості та ефективні. Особисто я можу порадити наступні методу заробітку:

— Ставте посилання в постах, пишіть платні огляди

Більшість блогерів заробляє, розміщуючи платні посилання в кінці постів (так звані постові). Ці посилання ставляться один раз і залишаються назавжди. Що б знайти клієнтів для постових посилань, зареєструйтесь на Блогуні або J2J.ru (можна в обох). Там ви напевно знайдете бажаючих розмістити посилання у кінці вашої статті.

— Партнерські програми

Є сайти, які дають вам можливість отримати винагороду за залучених через ваш блог читачів або покупців. Після реєстрації ви отримаєте унікальну посилання, розмістіть її у себе і будете отримувати грошики за людей, що прийшли на вашій унікальній ссилці. Партнерських програм зараз величезна кількість, можна знайти на будь-яку тематику.

Короткий опис статті: як заробити багато грошей за короткий час, Як заробити гроші на власному блозі. Читайте новини на порталі Справу — delo.ua! інетрнет, заробити гроші, блозі, реклами, посилань, продаж, сайт, криза, працювати, статті, продавати, купувати, блогун, бігун, google

Джерело: Як заробити гроші на власному блозі — ІТ й Телеком: ділова новинний сайт Справу Україна

Також ви можете прочитати