Як Заробити Гроші в Інтернеті [Повний Список Найприбутковіших Методів], GeniusMarketing.

20.02.2017

Як Заробити Гроші в Інтернеті [Повний Список Найприбутковіших Методів]

Хочете багато подорожувати і не поспішати в задушливий офіс кожен день о 7 ранку? Чи бажаєте мати додатковий дохід, не влаштовуючись вантажником в нічну зміну?

Ви вирішили спробувати працювати в Інтернеті? Прекрасне рішення! Я розповім, як ви можете почати заробляти в Інтернеті багато.

Обережно! Тут немає чарівної червоної кнопки, яка автоматично поповнює ваш банківський рахунок. Тому якщо вам цікаво, як легко заробити гроші, то доведеться гарненько пошукати. Це теж робота зі своїми термінами, завданнями, відповідальністю.

Є багато способів заробітку в Інтернеті. Вони відрізняються завданнями, величиною можливого доходу, кількістю робочих годин та іншими параметрами.

Якщо вам цікаво, як заробити великі гроші в Інтернеті, то я виділив для вас 3 основних напрямки:

  Віддалена робота; Фріланс; Свій бізнес.

Як можна заробити гроші в Інтернеті з допомогою віддаленої роботи?

Вам подобається ваш лапочка шеф, і ви не хочете йти зі старої роботи, але в офіс їздити не хочеться? Тоді спробуйте переконати начальника дозволити вам не відвідувати офіс кожен день. Цей вид роботи підходить тим, хто боїться ризикувати, але дуже хоче працювати один день в кафе де-небудь в Парижі, а в іншій — на Балі.

Така робота підходить для всіх людей творчих професій, людей, які працюють з текстами, будь-яких інших, кому вдасться довести начальству, що від місця роботи якість не залежить.

Як заробити гроші на фрілансі?

Вас дістала робота? Не знаєте, що робити? Подивіться це відео Олеся, і у вас обов’язково з’являться ідеї:

Люди, яким не подобається весь час підпорядковуватися одному начальника і виконувати його іноді дивні завдання, часто стають фрілансерами. Фріланс об’єднує людей самих різних професій. Фрілансер сам вибирає, яку роботу він хоче виконувати, кому і коли. Але дохід такої людини залежить від кількості і якості виконаної роботи. Це головний недолік. Вони все ще продають свій час за гроші роботодавцю і часто працюють по багато годин на день.

Щоб стати фрілансером, потрібно:

  Вибрати, чим ви хочете займатися (наприклад, писати книги, робити переклади, малювати картинки і т. д.); Зареєструватися на одній або декількох біржах фріланса (наприклад, upwork. freelancehunt ); Вибирати проекти, які вам цікаві; Виконувати і отримувати оплату.

Фрілансер може працювати з будь-якої точки планети, де є Інтернет. Ваш заробіток буде залежати від кількості і якості виконаних замовлень .

Але потрібно бути обережним. Ви можете потрапити на замовника, який не сплатить ваші старання.

Цей вид роботи підходить тим, хто думає, як заробити гроші в Інтернеті без вкладень, або хоче розвивати свої навички.

Як Заробити Гроші в Інтернеті [Повний Список Найприбутковіших Методів], GeniusMarketing.

І ще кілька способів, як заробити гроші в Інтернеті

Як же ще можна заробити трохи грошей, щоб вистачило на відпустку/ ремонт/ день народження двоюрідного дядька? Ці способи приносять значно менше прибутку, ніж попередні, але цими методами заробітку користуються багато людей по всьому світу.

Якщо у вас телефон з операційною системою Android або IOS, ви можете заробляти додаткові гроші, просто граючи в іграшки. Кожен день створюються і продаються сотні онлайн-ігор. Ваше завдання – завантажувати їх, проходити і тестувати, щоб все працювало.

Такими пропозиціями наповнений весь Інтернет. Але вони не принесуть великого доходу. Це такі роботи, як кліки на оголошення, заповнення анкет, введення капчі, написання відгуків і т. д. Якщо вам цікаво, як заробити великі гроші, то цей метод не для вас.

 1. Заробіток з допомогою Google Adsense

Якщо у вас є свій сайт або блог, ви можете співпрацювати з Google. Їх програма Google Adsense дозволяє швидко заробляти гроші. Щоб почати роботу:

Як Заробити Гроші в Інтернеті [Повний Список Найприбутковіших Методів], GeniusMarketing.

  оголошення, які будуть показуватись на вашому сайті; Вибрати, де розмістити блоки з оголошеннями; Подивіться оголошення, які приносять вам найбільший дохід; Відключіть всі інші; Отримуйте оплату.

Цей спосіб дозволяє вам заробляти, нічого не роблячи.

Цей спосіб дає можливість заробляти багато грошей в Інтернеті, але не дуже підходить для новачків.

У чому суть? Ви знаходите підприємця або проект, який вам подобається і ви могли б продавати. Домовляєтеся про партнерство. Розповідаєте про нього на своєму сайті/ блозі/ профілі в соцмережах і розміщуєте партнерське посилання, яку закріплять за вами. З кожного продажу/ переходу/ реєстрації вам будуть платити комісію. Її розмір залежить від підприємця, з яким ви будете домовлятися, і пропозиції, що вам вдасться продати. Можете використовувати всі методи маркетингу, пускати рекламу, писати пости в блог, кріпити банери до крила космічного корабля (не забудьте додати ваше посилання в цьому випадку. Ви ж не хочете, щоб гроші від вашого клієнта надійшли на рахунок сусіда з третього поверху?). Ваш заробіток залежить від вашої фантазії та вміння продавати.

Як відкрити свою справу в Інтернеті?

Цей спосіб заробітку найприбутковіший і цікавий. Відкриття власного бізнесу для багатьох асоціюється зі страхом. Вони не розуміють, куди бігти і що робити. Власний бізнес може приносити вам необмежений дохід, і ви самі вибираєте, де і коли працювати. Я допоможу вам розібратися:

  виберіть нішу. Чим вибудете займатися? Що будете продавати? Фізичні товари? Свої знання? Або вміння бабусі з третього поверху? Що вас запалює? Якщо у вас багато таких занять і ви не знаєте, на чому зупиниться, то вам допоможе це відео:

У вас може виникнути питання «Невже це комусь потрібно?». «Де я знайду клієнтів?». Так, потрібно! В Інтернет вас вже шукають сотні потенційних клієнтів! Не вірите? Зайдіть в Google Keywords або Yandex Wordstat і подивіться, скільки запитів кожен місяць роблять люди. А чому вони вас досі там не знаходять?

  Виберіть цільову аудиторію. Це дуже важливий крок. Вирішіть, кому ви будете пропонувати свої товари та послуги, кому вони будуть потрібні. Якщо вам дійсно цікаво, як швидко заробити гроші, то важливо правильно зробити цей крок. Для чого? Ви будете розуміти, що і де шукають ваші потенційні клієнти. що і як їм пропонувати.

Щоб правильно вибрати цільову аудиторію, дайте відповідь на питання:

 1. Який вік вашої цільової аудиторії?
 2. Скільки вона заробляє?
 3. Який пол?
 4. Сімейний стан і місце проживання?
 5. Що для неї важливо?
 6. Чого вона хоче уникнути?
 7. Чого боїться?

Чим точніше ви відповісте на ці питання, тим легше і швидше знайдете клієнтів, тим простіше вам буде продавати їм.

  Створіть сайт. Ваш ресурс – це як прилавок магазину. Саме там клієнти розглядають ваш «товар» зі всіх сторін, дізнаються подробиці про нього, вирішують, купувати чи ні.

А тепер уявіть: ви заходите в 5-поверховий темний гіпермаркет (хоча це робочий день, все нормально, він в принципі погано освітлений). Вам потрібні апельсини. Проходьте повз прилавки, а на них все підряд: шуби, масло, креветки, кросівки. І незрозуміло, за яким принципом поділені товари і де вам знайти апельсини. Ви купите в такому? Швидше за все, немає. Втечете звідти і не станете повертатися.

Але багато підприємці допускають саме цю помилку. Людина потрапляє на їх сайт і не розуміє, де він, що йому пропонують і де лежать «апельсини». Тому добре продумайте дизайн свого сайту. навігацію. Подивіться, чи зрозуміло, чим ви займаєтеся, тому, хто випадково набрів на ваш ресурс. Знайде він там те, що шукав?

  Вирішіть, як ви будете просувати свій бізнес. Є багато варіантів, через які канали просувати ваш ресурс. Це може бути реклама в соцмережах або пошуковиках, email-розсилка, контент-маркетинг. Ви можете застосовувати кілька або всі відразу. Але починайте поступово. Один добре настроєний інструмент реклами принесе вам більше клієнтів і прибутку, ніж 10 працюють неправильно. Тестуйте. Що працює, що ні, що подобається вашим клієнтам, а від чого краще відмовитися. Тести допоможуть вам удосконалити ваш бізнес, прибрати зайві витрати і отримувати більше прибутку.

Хочете більше інформації про те, як почати свою справу? Зробити перші впевнені правильні кроки допоможе наш «Манускрипт інтернет-підприємця». Залиште ваш email у формі під статтею і отримаєте покрокові перевірені стратегії.

Як Заробити Гроші в Інтернеті [Повний Список Найприбутковіших Методів], GeniusMarketing.

Тепер ви точно знаєте, як заробити гроші в Інтернет, і можете почати отримувати більше прибутку вже сьогодні!

Вирішили все-таки почати свою справу, а ідеї немає? Ці статті допоможуть вам розібратися і зробити перші правильні кроки:

У цій статті ви знайдете:

  Ще кілька порад щодо вибору ніші; 9 кращих ідей для швидкого старту вашого бізнесу; Які перші кроки потрібно зробити для успішного старту.

Покрокове керівництво, яке можна брати і застосовувати прямо зараз, ви знайдете в цій статті: Як почати бізнес і досягти успіху: покрокове керівництво від Genius Marketing

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чим зайнятися, кілька ідей ви можете знайти в цьому матеріалі: Бізнес з Нуля 2016: 5 Ідей і 3 Кроки для Старту Справи Навіть з Обмеженим Бюджетом

У цій статті ви знайдете поради, як досягти високих результатів у бізнесі і житті. Ви зрозумієте, як змінити своє життя і мислення за лічені дні.

Тут ви знайдете покрокові інструкції, які допоможуть зробити один із самих головних компонентів вашого бізнесу — власний сайт.

Як Встигнути Масштабувати Ваш Бізнес до Нового Року [Прорив за 4 Кроку] — ця стаття допоможе вам швидко і сильно збільшить дохід від вашої справи, залучити більше клієнтів.

Було корисно? Ставте «Мені подобається». Я підготую більше матеріалів по темі великого заробітку в Інтернеті.

Сподобалося? Розкажіть друзям:

Короткий опис статті: як заробити гроші в інтернеті з телефону GeniusMarketing — перший в СНД спільнота інтернет-підприємців. Хочете багато подорожувати і не поспішати в задушливий офіс кожен день о 7 ранку? Чи бажаєте мати додатковий дохід, не влаштовуючись вантажником в нічну зміну? Я розповім…

Джерело: Як Заробити Гроші в Інтернеті [Повний Список Найприбутковіших Методів] — GeniusMarketing.me — перший в СНД співтовариство підприємців інтернет

Також ви можете прочитати