Як заробити гроші в інтернеті з нуля

15.07.2016

Як заробити гроші в інтернеті з нуля

Як заробити гроші в інтернеті з нуля
Більшість новачків, які знають, що в мережі можна легко заробляти, відмовляються від перспективи віддаленої роботи тільки тому, що не володіють стартовим капіталом. Але є маса альтернативних способів працювати в інтернеті і заробити без вкладень. Не вірите? Ми представимо вам декілька найкращих варіантів.

При пошуках інформації про те, як заробити гроші в інтернеті з нуля, потрібно пам’ятати і про шахраїв. В мережі є маса пропозицій почати отримувати прибуток, не вносячи ніяких коштів, але навіть тут можна стати жертвою шахраїв. Виконавши всю необхідну роботу, ви або не отримаєте оплату, або вам виплатять лише частину грошей.

Як заробити без вкладень з нуля?

Перевірені сервіси і способи віддаленого заробітку є, їх багато, але в цій статті будуть представлені тільки ті варіанти, які підходять новачкам. Не розбираєтеся в тому, що таке хостинг, як розкручувати сайт, у вас немає грошей для старту? Все це не згодиться, починайте з самого простого.

1. Біржі фрілансу.

Фріланс – ідеальний спосіб заробити гроші в інтернеті з нуля. Щоб приступити до роботи, вам лише потрібно зареєструватися на одній з бірж, після чого надіслати заявки роботодавцям. Щоб доступною разової роботи і відкритих вакансій було якомога більше, використовуйте популярні біржі фріланса:

— weblancer.net;

— freelance.ru;

— fl.ru;

— freelancejob.ru.

На кожному з цих проектів, постійно публікуються різні пропозиції про виконання віддаленої роботи. Ви можете використовувати свої навички і малювати картинки і банери, створювати сайти, писати програми, вести групи в соціальних мережах, наповнювати форуми новими темами і так далі.

найпростіший спосіб заробити без вкладень на фрілансі – це стати копірайтером. Суть вашої роботи буде полягати в написанні статей для наповнення сайтів, причому тематика може бути яка завгодно. Не у всіх власників сайтів є час на написання текстів та їх розміщення, ви можете їм допомогти і отримувати за це гроші.

Крім бірж фріланса, для заробітку на копірайтингу можна використовувати біржі контенту. На таких проектах як Etxt і Advego трудиться величезна кількість авторів, і вони не тільки пишуть тексти під замовлення. На цих сайтах можна викладати вже готові матеріали, найголовніше – якісно їх оформити, підібрати тематику, яка користується попитом і придумати оригінальний заголовок.

2. Виконання простих завдань.

Це більш простий варіант заробітку в інтернеті з нуля, так як вам не доведеться шукати роботодавця. Ваше завдання буде полягати в прямому виконанні роботи, тут не вимагається постійне співробітництво, а виплати проводяться за схемою «Зробив роботу – отримав оплату». Сервісів з простими завданнями багато, але краще не використовувати перший ліпший ресурс, так як на деяких проектах платять значно менше.

Кращі сайти для заробітку без вкладень

— Wmmail (більше 6000 різних завдань, від проходження реєстрації до написання коментарів);

— Seosprint (аналогічний проект з різними завданнями, яких більше 17 000);

— Prospero (для користувачів соц. мереж, але є і загальні завдання);

— Forumok (заробіток на акаунтах від соц. мереж і профілях YouTube).

Цих чотирьох проектів вам повинно бути достатньо, щоб знайти величезну кількість доступної роботи. Зверніть увагу, можна заробити без вкладень, реєстрація безкоштовна, а гроші виводите хоч кожен день (в перших двох системах немає обмежень щодо мінімального висновку).

А є що-небудь простіше?

Є і більш прості варіанти, щоб заробити гроші в інтернеті з нуля. Наприклад, ви можете спробувати роботу з системою rucaptcha.com. На різних сайтах іноді потрібно вводити капчу (особливо при реєстрації), а тут за її введення платять гроші. Звичайно, суми маленькі, але і робота дуже проста.

Як заробити гроші в інтернеті з нуля

На зображенні представлений приклад виконання одного із завдань. Вам потрібно лише зареєструватися і приступити до роботи. Картинки будуть з’являтися автоматично, а в полі під ними, потрібно вводити літери і цифри. Як тільки наберете 30 рублів, кошти можна буде вивести на гаманець.

Заробити в інтернеті з нуля й без вкладень цілком реально, а систем, що дозволяють зробити це досить багато. Скористайтеся одним з варіантів, представлених у цій статті, і переконайтеся, що кожен може віддалено працювати без особливих навичок.

Короткий опис статті: як в інтернеті заробити гроші без вкладень При пошуках інформації про те, як заробити гроші в інтернеті з нуля, потрібно пам’ятати і про шахраїв. В мережі є маса пропозицій почати отримувати прибуток, не вносячи ніяких коштів, але навіть тут можна стати жертвою шахраїв.

Джерело: Як заробити гроші в інтернеті з нуля

Також ви можете прочитати