Як заробити гроші в інтернеті, заробіток вебмані, заробіток в

06.07.2016

Заробіток в інтернеті: як заробити гроші?

Перш початку розмови про те, як заробити гроші необхідно сказати про заробіток в інтернеті взагалі як такої:

Той, хто шукає мільйони, вельми рідко їх знаходить…

Той, хто їх не шукає – не знаходить ніколи.

Як заробити гроші в інтернеті, заробіток вебмані, заробіток в

Даний ресурс присвячений Вам, точніше – заробітку грошей вебмані (заробіток WebMoney ) через інтернет, їх зміцненню та інвестування

Відразу скажу, що ми не пропонуємо :

Як заробити гроші в інтернеті, заробіток вебмані, заробіток в

1. Заробіток грошей на форекс (НЕЙМОВІРНУ кількість часу і грошей, витрачених на вивчення ринку валют і при цьому ніяких гарантій Вашого стабільного заробітку)

2. Заробити гроші на читанні листів (на мій погляд, в інтернеті є ВЕЛИЧЕЗНА кількість інформації для читання (про те ж заробіток), більш корисною, ніж реклама, на яку просто немає часу!)

3. Заробити гроші на кліках (просто, я б навіть сказав, тупо, та ще й з заробітком $0,1 — $0,5 на день)

4. Заробіток грошей за принципами мережевого маркетингу (відразу застереження: у всьому інтернеті присутній реферальная система заробітку грошей. про це нижче)

5. Заробити гроші за принципом 6 гаманців (моя порада: перш ніж прийняти яке-небудь рішення про заробіток грошей в інтернеті або покупці чого-небудь, НАБЕРІТЬ В БУДЬ-якому ПОШУКОВИКУ те, на чому Ви хочете отримати або купити якийсь бізнес-пакет наприклад), і додайте слово «лохотрон»)

Про цих і інших типах шахрайства та заробітку грошей в інтернеті (тільки не вами) можна подивитися ТУТ

На початку, хочу сказати: для того щоб заробити гроші в інтернеті потрібно працювати. Звідси висновок: серйозна робота в інтернеті — це робота не «між іншим». Нехай Ви витратите 2-3 години в день, але з повною віддачею

Що необхідно для заробітку грошей в інтернеті?

Відповідь проста:

по-перше, бажання заробляти веб мані не від нічого робити, а, повторюся, з серйозною віддачею себе, по-друге, хоч якісь знання, хоча в якій-небудь області. У Вас все це є?

Відмінно

Йдемо далі

В інтернеті існують 2 види заробітку грошей:

1.Заробіток грошей на своєму

2.Заробіток грошей на чужому

Заробіток грошей «на своєму» електронну комерцію – продаж чогось свого. Але для того, що б що-небудь продати, треба щось мати. В цьому розділі нас це не цікавить. Більш цікавим є другий пункт.

Отже

У більшості перерахованих вище випадках, Вам необхідні ще деякі знання і свій власний інтернет-ресурс, а, просто кажучи, створити сайт .

Нічого складного створенні сайту немає, запевняю Вас!

Тепер найпростіша схема заробітку грошей в інтернеті в 3 кроки:

1.Створюєте свій простенький сайт (інструкція тут )

4.Розміщуєте рекламу (по-смаку)

5.Повідомляєте мені про те, що Ви дозріли і хочете заробити гроші в інтернеті і стаєте моїм партнером. Що це дає? Ну, по перше підтримку, а по-друге, до 80% знижку на деякі цікаві речі реально допомагають заробляти гроші в інтернеті .

Про те, що сказано вище, не треба сприймати як спробу щось Вам заштовхнути. Нічого подібного робити не збираюся. В інтернеті МОЖНА заробити гроші з нуля! Просто існує такий закон виражений одним грамотною людиною:

«Є любителі мандрувати пішки, але деякі їздять на рикші. На рикші швидше, і можна багато справ за день накоїти, але треба монеткою поділитися. Не хочеться ділитися — злазь, отримуй стусана, і шкутильгав на своїх двох. Все логічно.».

Але це для бажаючих, в порядку винятку. Для небажаючих — зелений світ до початку заробітку грошей в інтернеті з нуля.

Як заробити гроші в інтернеті, заробіток вебмані, заробіток в

ТАКИМ ЧИНОМ ВИ МАЄТЕ:

1. На 100% незалежний і стабільний заробіток грошей

2. Безперервно зростаючий грошовий потік

3. Мінімальні витрати часу (близько 30 хв – 2 годин на день) і грошей для початку заробітку.

Можна навіть підрахувати:

а) Хостинг сайту — можна використовувати безкоштовний.

б) Доменне ім’я — на безкоштовному хостингу дають безкоштовно

в) Реєстрації скрізь безкоштовні

г) Вихід в інтернет. Сайт спочатку створюється у Вас на комп’ютері, а тільки потім вивантажується в інтернет. Так що Вам для вивантаження сайту і всіх реєстрацій потрібно інтернет. Скільки він для Вас буде коштувати — залежить від Вас.

Порівняйте ці витрати часу і грошей з витратами на відкриття та реєстрацію власного лінійного бізнесу (відкриття торгової точки наприклад)

4. Свій власний інтернет-ресурс на якому, крім усього іншого, Ви маєте можливість розміщувати інформацію про себе, своїх товарів або послуг (якщо такі є або з’являться в майбутньому)

5. Можливість інвестування грошей без удару по Вашому бюджету або бюджету сім’ї

6. Підтримку інших фахівців – учасників команди та друзів компанії

7. Визнання та авторитет серед інтернет-аудиторії і ваших знайомих

8. Плюшки, бонуси, знижкиЯк заробити гроші в інтернеті, заробіток вебмані, заробіток в

Якщо Вас зацікавив даний матеріал і Ви вирішили спробувати заробити гроші в інтернеті. перш ніж писати мені листи на тему: «Так що конкретно треба робити для заробітку?», «Що за робота?», «А якщо я не вмію. у мене немає. «, «З чого почати?», «Яка оплата?», «Як скоро я. » і. т. д. просто беріть і

Якщо не все, то дуже багато (книги, софт, уроки, поради, статті…) ви знайдете на цьому сайті, а також сайтах наших партнерів, друзів та учасників команди

P. s. Якщо Ви взагалі не хочете працювати і при цьому відразу почати отримувати гроші, то можете пошукати що-небудь подібне тут… >>>

Короткий опис статті: на чому заробити гроші в інтернеті Бізнес команда для заробітку в інтернеті, огляд заробітків, як заробити в інтернеті, заробіток WebMoney

Джерело: як заробити гроші в інтернеті, заробіток вебмані, заробіток в «Бізнес Команді»

Також ви можете прочитати