Як заробити мільйон? шоу заробити мільйон в інтернеті за 7 місяців. заробляємо разом з rex711.

20.02.2017

Як заробити мільйон? шоу заробити мільйон в інтернеті за 7 місяців. заробляємо разом з rex711.
Як заробити мільйон? шоу заробити мільйон в інтернеті за 7 місяців. заробляємо разом з rex711.
Як заробити мільйон? шоу «заробити мільйон в інтернеті за 7 місяців. заробляємо разом з rex711».

Не знаю чому, ну для багатьох фраза заробити мільйон є сакральною, магічною. Хоча в приницпе заробити мільйон рублів протягом року не так складно. Навіть чесною працею. Звичайно якщо ти який-небудь чиновник, депутат або менеджер компанії, то для тебе заробити мільйон раз плюнути. Але я не для цієї публіки веду блог. А для звичайних людей, для тих, хто своїм потом, мозолями і іноді кров’ю заробляє свої гроші. У когось краще виходить заробляти, у когось гірше.

У мене забавна складається на сьогоднішній день ситуація — з одного боку зростають активи, з іншого боку більше клопоту і витрат. У підсумку, як не парадоксально, чистого доходу після обов’язкових витрат (будівництво, ТО й бензин машини, погашення кредиту, комунальні платежі, аліменти, допомога дітям ) у мене залишається на кишені 3-5 тисяч рублів. З цих грошей я баксів 30-50 виділяю на покер. Іноді програю, інколи виграю і виводжу в вебмані. Але небагато. Коли проигшрываю зовсім сумно. Хоча грошей я особливо не витрачаю. До роботи 5 хвилин (робота як знають читачі блогу теж в IT-сфері в якості молодшого партнера конторки). Пиво не п’ю, в кабаки, клуби не ходжу, шмотки не купую (старого навалом, за дітьми донашиваю). В кишені 100-200 рублів, сигарети купити, хліб там, овочі, фрукти.

З розваг теж не витрачаю, оскільки головна розвага — це будівництво будинку і садово-огродное господарства. Коротше, в побуті я обходжуся дуже дешево і мені типу як вистачає. Але мене ситуація почала дещо напружувати, коли прикинув плани на будівництво. Щоб зробити в цьому році запланований обсяг роботи треба додатково 1,5-2 мільйони рублів. Зараз стоїть коробка будинку 19 метрів завдовжки, накрита металочерепицею (це за минулий рік зробили), лежить лазня (колоди). В цьому році треба:

— Поставити і обладнати лазню

— Побудувати кам’яний паркан (дуже дорого, враховуючи, що ділянка довжиною більше 70 метрів)

— Поставити вікна

— Прокласти внутрішні комунікації, приступити до внутрішньої обробки

— Побудувати мансарду.

— впорядкувати двір.

Коротше грошей потрібна прірва. І я вирішив збільшити обороти по заробітку. Окремо я б виділив заробіток в Інтернеті і вирішив запустити шоу «Заробити мільйон рублів в Інтернеті за 7 місяців. Заробляємо разом з Rex711 «. Тобто до кінця року не тільки заробити мільйон, але і показати як я його заробив. Буду палити деякі теми і бізнес-плани. Так що підписуйтесь на оновлення блогу і читайте. Шоу буде супроводжуватися детальними інструкціями. Ви запитаєте, а навіщо мені потрібно шоу «Заробити мільйон рублів в Інтернеті за 7 місяців. Заробляємо разом з Rex711»? Відповім просто: мені потрібні реферали і підписники блогу. Реферали зрозуміло — мій дохід збільшиться в партнерках. Передплатники теж зрозумілі — збільшиться дохід від реклами. Так що цілі ясні. Та й чесно сказати заробити мільйон за 7 місяці не так вже важко. Якщо прикинути, то виходить, що середній дохід повинен бути 5 тисяч рублів в день. Якщо робочий день становить 10 годин, то в годину треба заробляти не менше 500 рублів. Як я цього досягну (або не доб’юся) читачі мого блогу дізнаються самі. Обіцяю, що буду пускатися в авантюри, ризикувати і працювати дуже багато.

В якості ілюстрації картина петербурзького мільйонера Яковлєва. Він приїхав до Петербурга з Твері «з полтиною в кишені і батьківським благословенням». Спочатку він займався рибної торгівлею, потім вступив в відкупу по митним зборам, а згодом зайнявся рудними і золотими промислами. Простий чоловік став мільйонером у далекому минулому. А що заважає нам повік выскоих технологій?

Причому портрет зроблений не тоді, коли Сава Яковлєв став мільйонером, а на початку його кар’єри.

Короткий опис статті: як заробити мільйон в україні

Джерело: Як заробити мільйон? шоу «заробити мільйон в інтернеті за 7 місяців. заробляємо разом з rex711».

Також ви можете прочитати