Як заробити мільйон? Житель Астани з одним лише касовим апаратом в руках

20.02.2017

Як заробити мільйон? Житель Астани з одним лише касовим апаратом в руках здійснив фінансовий «подвиг», незаконно заробивши: мільйон доларів
Як заробити мільйон?

Житель Астани з одним лише касовим апаратом в руках здійснив фінансовий «подвиг», незаконно заробивши: мільйон доларів. На цьому тлі зовсім не виглядають адміністрація місцевого ринку і навіть «мертва душа» зі столичного аеропорту.

Всі підручники бізнесу свідчать: знайди свою нішу. Сферою своїх послуг якийсь житель Астани зацікавив осіб, відряджених до столиці. Він вибивав на касовому апараті липові чеки про проживання в готелі. При всьому цьому у безробітного громадянина, околачивающегося на вокзалі, за душею були відсутні мотелі і пансіони. І яке було здивування фінансових поліцейських, які затримали його, коли виявилося, що касовий апарат вибив чеків на суму:118 мільйонів тенге.

— Природно, що ніхто йому таких грошей не давав, — стверджує заступник начальника финполиции Сабіт Аманкельдиев. — Адже у нього немає готелів. А скільки він заробив, нам ще належить з’ясувати.

А ось власники центрального ринку на Софіївському шосе, як вважає фінансова поліція, заробили справжні мільйони. У жовтні на його адміністрацію було заведено кримінальну справу за фактом незаконного підприємництва. Як виявилося, торгівля велася за відсутності акта введення ринку в експлуатацію, підписаного комісією та затвердженого якимом Астани.

— Ці документи були отримані лише нещодавно. Виходить, що ринок після передислокації на початку липня на Софіївське шосе не мав права працювати. Сума незаконного доходу склала 240 мільйонів тенге, — говорить начальник фінансової поліції столиці Абзал Карімов.

Ще однією гучною справою осені виявилося справу про «мертві душі». Фінполіція встановила, що керівник столичного аеропорту Абдель Кипшакбаев прийняв на роботу працівника, який справно отримував зарплату, але не з’являвся на роботі.

— Свої дії цей керівник мотивує зазначенням, що надійшли від одного з високопосадовців Міністерства транспорту і комунікацій, — говорить Карімов.

До речі, той факт, що цей працівник не з’являвся на роботі, можна вважати благом, оскільки за штатом він був авіатехніком. В його руки була довірена справність авіатранспорту, а значить, і життя пасажирів.

— Відповідної освіти авіатехнік не мав, — зізнається начальник фінансової поліції.

Короткий опис статті: як заробити мільйон Какзаработать мільйон? Житель Астани з одним лише кассовымаппаратом в руках здійснив фінансовий «подвиг», незаконно заробивши:мільйон доларів. На цьому тлі зовсім не смотрятс виявилося, тенге мільйонів, фінансової, роботі, неимел, каже, начальник, ринку, шосе, Астани, одним, керівник, склала, столиці, доходу, делоо, незаконного, Сума, осені

Джерело: Як заробити мільйон? Житель Астани з одним лише касовим апаратом в руках здійснив фінансовий «подвиг», незаконно заробивши: мільйон доларів

Також ви можете прочитати