Як заробити на газелі і скільки можна заробити

20.02.2017

Як можна заробити гроші на газелі

Як заробити на газелі і скільки можна заробити

З початку двотисячних років у країні активно розвивається такий вид бізнесу, як вантажні перевезення малотоннажними автомобілями. Пальма першості тут належить вітчизняним автомобілям ГАЗель. У зв’язку з цим, мова в сьогоднішній статті піде про те, як можна заробити на Газелі.

Зміст

Вибір автомобіля

Автомобіль повинен купуватися виходячи з майбутнього виду діяльності. Зараз можна придбати 4 типи машин Горьковського автозаводу для малотоннажних вантажних перевезень:

1. Газель ГАЗ-3302. Це бортовий автомобіль вантажопідйомністю до 1,5 тонни.

Як заробити на газелі і скільки можна заробити

2. Газель-фермер – ГАЗ-33023. Такий автомобіль може перевозити до 1 тонни корисного вантажу і 5 пасажирів. Модифікація ГАЗ-330273 оснащена повним приводом, що дає можливість пересуватися по поганих дорогах.

Як заробити на газелі і скільки можна заробити

3. Газель ГАЗ-2705. Це автофургон з суцільнометалевим кузовом рамного виконання. Його вантажопідйомність становить 1,35 тонни. Різні модифікації цієї моделі здатні додатково перевозити від 2-х до 6 пасажирів (читати про відкриття таксі ).

Як заробити на газелі і скільки можна заробити

4. Останньою розробкою заводчан є автомобіль Газель – NEXT. Це бортовий автомобіль, що випускається з двома типами бортових платформ.

Як заробити на газелі і скільки можна заробити

Можна придбати машину на вторинному ринку, але старше 3-х років автомобіль купувати не варто. Купуючи Газель більш солідного віку, є ризик займатися її ремонтом частіше, ніж виконувати основну роботу.

Варіанти заробітку на Газелі

Не потрібно бути семи п’ядей у чолі, щоб зрозуміти, як заробити на Газелі. Самий простий і ефективний спосіб заробітку – це вантажоперевезення. Причому, заздалегідь вибраний сегмент цього ринку істотно спростить старт діяльності в цій області. Види вантажоперевезень:

  1. Перевезення швидкопсувних товарів. Для цього виду діяльності потрібно мати автомобіль з рефрижератором.
  2. Доставка продовольчих товарів та бакалії. Для цих цілей автофургон буде кращим варіантом.
  3. Перевезення різних господарських товарів. включаючи будівельні матеріали та меблі. Бортовий з тентом підходить для цього якнайкраще.
  4. Використання Газелі для бізнесу на селі цілком реалізований варіант. Можна перевозити сільгосп продукцію, а також худобу та птицю. Назва «Газель-фермер» сам говорить про те, який автомобіль потрібно використовувати в цих умовах.

найдоступніший варіант заробітку на особистому автомобілі – це перевезення меблів. Причому цей бізнес можна починати з нуля. Найкращим вибором для заняття такого роду діяльністю буде Газель з подовженою вантажною платформою і тентом.

Оформлення діяльності

Для того, щоб спокійно займатися цим бізнесом необхідно отримати свідоцтво на право займатися індивідуальним підприємництвом і зареєструвати в Податковій інспекції вид діяльності – надання послуг з вантажних автоперевезень. Крім цього, доведеться оформити страховку.

Організація підприємницької діяльності

Починати займатися вантажоперевезеннями потрібно з ретельного вивчення ринку. Необхідно з’ясувати, який вид вантажоперевезень може принести найбільшу вигоду, велика конкуренція, вивчити, що пропонують клієнтам майбутні конкуренти. Виходячи з такого аналізу, потрібно розробляти свій план ведення бізнесу.

Обов’язковою умовою успіху є реклама. Краще всього використовувати всі доступні варіанти – друковані видання, інтернет-ресурси, радіо. Дуже корисно заздалегідь обзавестися візитними картками із зазначенням виду надаваних послуг та контактних телефонів. Левова частка інформації про надання різних послуг проходить через інтернет. Тому просто необхідно обзавестися своєю сторінкою, а краще сайтом, для зв’язку з клієнтами та отримання замовлень.

Скільки можна заробити на Газелі

Відповідь на це питання прямо залежить від розташування регіону, де належить займатися вантажоперевезеннями. При правильному підході до справи можна отримувати прибуток в районі 40-50 тисяч рублів. Шанси отримувати гідний дохід збільшуються при використанні двох автомобілів. Якщо клієнтська база відсутня, то чекати великих грошей відразу ж не варто. Стабільний дохід буде тільки після напрацювання такої бази і активної діяльності з самого початку організації вантажоперевезень.

Короткий опис статті: як у селі заробити гроші Як заробити на газелі — з одного боку відповідь лежить на поверхні, з іншого — і тут є свої нюанси. Розберемося, скільки можна заробити на газелі.

Джерело: Як заробити на газелі і скільки можна заробити

Також ви можете прочитати