Як заробити на квартиру. Вибираємо ефективну стратегію

20.02.2017

Як заробити на квартиру. Вибираємо ефективну стратегію

Головні життєві потреби людини — це їжа, одяг і житло. Без цих трьох складових неможливе нормальне існування. Конституція соціалістичного зразка гарантувала всім громадянам квадратні метри цілком законно. Правда, обіцяного доводилося чекати іноді все життя, однак надія все ж існувала. Сьогодні вирішувати питання комфортного проживання доводиться самостійно. Задавшись питанням, як заробити на квартиру, саме час прийти в жах. Адже ціни на нерухомість на ринку зашкалюють. До того ж накопичення пожирає інфляція. Здавалося б, із замкнутого кола немає ніякого виходу. Але було б бажання, а можливості знайдуться.

В першу чергу складіть свій особистий фінансовий план і визначте, яку суму в місяць ви зможете відкладати в рахунок майбутнього житла. Потім вирішите, де і як будете зберігати заощадження, щоб звести до мінімуму втрати від інфляції. Правильним рішенням в цьому випадку стане покупка акцій ПІФ. Поставтеся уважно до їх вибору, на цьому ринку чимало шахраїв.

Друге, не менш популярний, пропозицію — заробіток на сайті або в блозі. Якщо ви вмієте зв’язно викладати власні думки у письмовій формі і вам є про що розповісти світу, дерзайте. Тільки не розраховуйте на великі й швидкі прибутки. Спочатку доведеться вчитися, осягати ази «сайтобудівництва», просувати свій ресурс на інших форумах. До речі, абсолютно ніяких гарантій немає, що сайт принесе вам хоч якийсь прибуток. Часто буває якраз навпаки: ви витрачаєте на хостинг, у будь-яку вільну хвилину пишете статті, а відвідуваність все одно залишається не більше 20 чоловік за добу. На рекламі від «Гугла» при такому розкладі більше 60-100 рублів в місяць не заробити. А солідного «спонсора» такий ресурс не зацікавить.

Привабливу пропозицію для спраглих слави і грошей письменників-початківців — робота на текстових біржах на кшталт «Адвего» або «Текст сейл». Щоб не бути голослівною, пропоную вам самостійно дані ресурси відвідати і переконатися в тому, що замовлень там занадто мало, щоб новачок міг на них розраховувати. Середня ціна — 15-20 рублів «за тонну» (1000 знаків). І це за умови написання авторського тексту. Рерайт обходиться замовникові від 7 до 15 рублів. Плюс цих замовлень — вони доступні всім без винятку. Мінус — низька ціна. Однак врахуйте, що працювати за ці невеликі гроші теж треба на совість. Заробіток починаючого письменника — не більше двох тисяч у місяць, за умови майже 24-годинного трудового дня. Особисто мені до свого першого великого і відносно дорогого замовлення довелося працювати на текстової біржі близько півроку. Втім, стабільним заробітком в 300 $ я і зараз не можу похвалитися, оскільки це заняття забирає чимало часу. Статтю 2 тисячі знаків я пишу за 1,5 години, і це мінімум. За умови складної теми, в яку потрібно вникати, провозитися можна і в два рази довше. Виходить, що мій заробіток — приблизно 1 $ у годину. Ті, хто хоче знати, як заробити на квартиру, навряд чи сприймуть цей спосіб всерйоз. Особливо якщо питання з житлом вимагає якнайшвидшого вирішення.

Як перетворити хобі у заробіток

Якщо ви — майстер «золоті руки» і ремонтуєте все, від чайників до автомобілів, кращий спосіб забезпечити собі надбавку до зарплати — почати робити те ж саме, але за гроші. Як шукати замовників? Для цього є газети безкоштовних оголошень. До того ж будь-яка контора «Чоловік на годину» прийме вас з розпростертими обіймами.

Багато жінок захоплюються рукоділлям і отримують від цього велике задоволення. Якщо ви створюєте моделі одягу або біжутерію, дивлячись на яку, знайомі заздрісно зітхають, саме час виходити на ринок з комерційною пропозицією. Допоможуть в цьому інтернет-ресурси на кшталт «Ярмарки майстрів».

Миловарня на дому — ще один вид низькозатратного і досить прибуткового бізнесу. Особливих навичок для цього не потрібно. Арсенал початківця миловара обійдеться вам не дорожче тисячі. Вартість готової продукції окупить витрати з лишком. Покупців ви без праці знайдете серед знайомих. Жінки просто обожнюють такі милі дрібнички і з задоволенням порекомендують вашу продукцію своїм приятелькам.

Як заробити на квартиру в Москві

Одна моя знайома переїхала в столицю з колишньої союзної республіки кілька років тому. Зізнатися, я дуже здивувалася, коли на її сторінці в соціальній мережі прочитала: «Запрошую всіх на новосілля». На мої розпитування знайома відверто відповіла, що заробити на квартиру їй дозволив ріелторський бізнес.

Звичайно, заняття це підійде не кожному. Тут потрібно володіти гарною витримкою, комунікабельність, цілеспрямованість. Але і плюсів теж чимало. Вільний графік, хороші відсотки з угоди, а головне — інформація про недороге житло. До того ж на комісійних агентству при покупці апартаментів заощадите.

Багатьом в процесі роздумів про те, як заробити на квартиру, приходить ідея про зміну роботи. У наш кризовий час це нелегке рішення, але деколи вигідніше працювати в трьох місцях прибиральницею, ніж в одному інженером. До речі, мої родичі, багатодітна сім’я з чотирма дітьми, саме так і заробили на квартиру розміром більше, ніж їх «двійка». Мама, тато і двоє старших дітей працювали кілька років, не покладаючи рук, кур’єрами, двірниками, розклеювача оголошень і рознощиками газет. І це крім основної роботи у дорослих. Звичайно, так жити нелегко, але зате мета досягнута.

Короткий опис статті: як заробити на квартиру В першу чергу складіть свій особистий фінансовий план і визначте, яку суму в місяць ви зможете відкладати в рахунок майбутнього житла. Потім вирішите, де і як будете зберігати заощадження, щоб звести до мінімуму втрати від інфляції. Правильним рішенням в цьому випадку стане покупка акцій ПІФ. Поставтеся уважно до їх вибору, на цьому ринку чимало шахраїв. як заробити на квартиру як заробити на квартиру в москві як заробити гроші на квартиру

Джерело: Як заробити на квартиру. Вибираємо ефективну стратегію

Також ви можете прочитати