Як заробити на World of Tanks реальні гроші . Заробити реально!

20.02.2017

Заробляємо граючи. Як заробити гроші на грі World of Tanks?

Поговоримо на сайті zarablegko.ru про те як заробити гроші на World of Tanks. Напевно, кожному з вас знайома популярна серед всіх геймерів безкоштовна онлайн гра про танки часів другої світової та корейської воєн – World of Tanks. Світ танків створювала Білоруська компанія Wargaming. Реліз Світу Танків відбувся в 2010, і майже відразу гра знайшла безліч шанувальників. Щодня в World of Tanks заходять мільйони гравців зі всієї планети, вони витрачають реальні гроші для швидкої і легкої прокачування постійно добавляющихся танків все більших рівнів. Звичайно ж знайшлися люди, які хотіли б заробити на такій популярній грі. Як же це зробити?

Один варіант заробітку — зробити свій канал на Ютуб і виставляти свої відео ігри. Як заробити на World of Tanks реальні гроші . Заробити реально!
Коли наберуться передплатники (від 100) і перегляди (3000) вам допоможе партнерка для заробітку — користуйтеся безкоштовно, копіюйте цю посилання www.air.io/?page_id=1432&aff=1019 Просто увійдіть по ній і підключивши партнерку, отримуйте реальні гроші з ваших відео. В день у мене виходить 0,50$ 70 відео. Більше відео з цікавою грою World of Tanks, більше грошей отримаєте. Більше інформації про партнерці тут.

Як заробити гроші на World of Tanks

Способів отримання доходу на грі в світ танків багато, і одним з них є продаж ігрових акаунтів. Багато гравців не хочуть довго прокачувати високі рівні танків з кількох причин: щоб пограти з друзями на високих рівнях, щоб перепродати аккаунт, щоб вступити в клан і т. п. Звичайно, на продаж акаунтів багато не заробиш, адже прокачувати високий ранг у грі довго, а ціна на такі акаунти може бути менше 500 рублів. Ціна на аккаунт залежить від кількості перемог, високорівневих танків, преміумних машин (золото), золота і преміум аккаунта. Золото – це всередині ігрова валюта, яку можливо придбати тільки за реальні гроші. Золото дозволяє швидше прокачати більш високий рівень, купувати преміумні танки, купувати преміум акаунти і інші полегшують гру можливості.

Звичайно, можна швидко прокачати акаунт за допомогою золота, а виручені гроші будуть набагато менше, витрачених грошей на гру. Тому такий спосіб отримання доходу не дуже хороший і надійний.

Ви можете дивитися матчі, що проводяться в грі, як кіберспорт. За ці матчі також можна виручити гроші, поставивши ставку на одну з двох команд. Але такий спосіб заробітку не буде краще букмекерських контор, адже ніхто не знає, хто вийде переможцем.

У таких матчах можна брати участь самому, і отримувати за це гроші. Але для того, щоб перемогти, потрібно бути хорошим гравцем, а потрапити на такі матчі складно, якщо у вас погане співвідношення перемог до боїв. Співвідношення перемог до боїв має бути не менше 50%, інакше вас просто не візьмуть в команду.

Кращим варіантами є – прокачування танків за гроші і перепродаж акаунтів. Спосіб прокачування танків за гроші трохи відрізняється від продажу акаунтів. Коли ви прокачиваете танки за гроші, вам надають свій аккаунт, при цьому ціна буде трохи вище від продажу акаунтів.

Якщо ви будете перепродувати акаунти, вам потрібно буде постійно знаходити покупців, для цього можна створювати групи і продавати акаунти дорожче.

Короткий опис статті: як заробити Поговоримо на сайті zarablegko.ru про те як заробити на World of Tanks. Як заробити на World of Tanks. як заробити на world of tanks

Джерело: Як заробити на World of Tanks реальні гроші | Заробити реально!

Також ви можете прочитати