Як заробити в Інтернеті, Лікнеп, бізнес, робота, сайтостроение

10.07.2016

Як заробити в Інтернеті

Як заробити в Інтернеті, Лікнеп, бізнес, робота, сайтостроение

Стаття поновлена 08.07.2012 р.

Напевно, якщо Ви цікавилися, то вже не раз бачили подібні статті. Ми теж вирішили написати, так би мовити, з власного досвіду. За п’ять років роботи в інтернеті у нас накопичилося достатньо знань і умінь для цього. Наше бачення може суттєво відрізнятися від загальноприйнятого, воно суб’єктивне і досить консервативно. Отже, почнемо…

Ми вважаємо, що заробіток в інтернеті можна розділити на дві великі гілки – з сайтом і без нього, іншими словами заробіток вебмастера і користувача. Незважаючи на те, що кількість сайтів в інтернеті зростає в геометричній прогресії, більшість людей, що користуються інтернетом, не мають власного сайту. Ми не заперечуємо наявність категорій людей в кіберпросторі – рекламних агенцій та продавців товарів/послуг, а зараховуємо їх відповідно до вебмайстрам та користувачам, так як будь-який сайт, на якому є реклама, фактично є рекламним агентством, а продаж товарів і надання послуг без сайту, на нашу думку, є користувальницьким видом заробітку.

На превеликий жаль для всіх бажаючих заробити в інтернеті, зростання їх кількості випереджає збільшення обсягу роботи, іншими словами питома вартість кібер-праці невблаганно знижується, а сама робота вимагає все більших знань і вмінь.

Перейдемо безпосередньо до способів заробітку в інтернеті і почнемо з того, як заробити простому користувачеві. Ми хочемо відразу запевнити вас, що автосерфінг, введення капч, щоденний бонус в обсязі однієї копійки фактично не принесуть вам ніякого доходу. Навіть якщо електроенергія і машинне час дістаються вам даром, ці види заробітку не варті вашого часу та сил. При наявності базової середньої освіти вам буде під силу будь-який з методів, описаних далі.

Незважаючи на те, що автосерфінг ми не радимо, ходіння по сайтам все ж може принести певний дохід. Офіційно рекомендованим системою Webmoney і одним з кращих сайтів, на яких за перегляд реклами нараховують гроші, є сайт під символічною назвою BXOD. На ньому за перегляд сайтів рекламодавців нараховують бонуси (від 1 до 10 за кожен сайт). Набравши 20 бонусів або більше, ви можете перевести її на свій рахунок в гаманці WebMoney. Особливістю BXOD’а є те, що бонуси доступні в певний час доби, як правило, вночі або вранці в будні дні. 100 бонусів рівні 0,5$.

Існують сайти і форуми, які платять користувачам за спілкування — за коментарі на сайті або пости на форумах (щось на зразок нашої акції «Турбокоммент «, тільки за гроші). WMForum платить користувачам до 30 рублів за 100 повідомлень. Погодьтеся, досить не погано отримувати гроші за те, що зазвичай робиш безкоштовно.

Одним з найбільш популярних способів заробити гроші в інтернеті є публікація новин з контентом на порталі CWER.ws. Сервіси обміну файлами будуть платити вам за скачування ваших файлів.

  • Бонус програма Depositfiles. Платять до 30$ за тисячу скачувань залитих вами файлів. Дії досить прості: пишете хорошу новину, наприклад, про який-небудь програмою, заливаєте файл, розміщуєте новину. Мінімальний висновок 10$. Зареєструватися бонус програмі Depositfiles. .
  • Бонус програма TurboBit. Платять до 30$ за тисячу унікальних скачувань + до 85% від вартості турбо-доступів, придбаних за посиланнями на ваші файли. Дії такі ж як і в попередньому пункті. Зареєструватися бонус програмі TurboBit .
  • Бонус програма LetItBit. Платять до 17$ за тисячу унікальних скачувань + до 40% від вартості акаунтів, куплених користувачами для скачування ваших файлів. Зареєструватися бонус програмі LetItBit .

У вас є свій сайт? Чудово, однак, щоб щось заробити, потрібні або відвідувачі, які ненульові характеристики ТІЦ і PR.

найпопулярнішим і нехитрим способом монетизувати сайт є PPC (pay per click) — реклама з оплатою за клік. Все просто: реєструєтеся в одній або декількох системах, додаєте сайт, модератори його перевіряють і додають в систему (варіант відмови не розглядаємо), ви встановлюєте на свій сайт код, користувачі клацають по рекламі, ви отримуєте гроші на рахунок. Клікати самим не можна, опускатися до накрутки не радимо. Найкращою на наш погляд є тизерна мережа Recreativ. Всі оголошення товарні, без вульгарності і жовтизни, унікальний клік оцінюється в 3-4 центи. Зареєструватися в мережі Recreativ .Є й інші партнерські програми, і ви з легкістю знайдете їх в інтернеті. Єдина рекомендація: беріть участь в програмах, в яких вартість кліка більше 2 центів, хороші системи платять від 3 центів або 1 рубля за унікальний клік. Для успішної роботи необхідно виховати у відвідувачів сайту власну етику .

Як для нових сайтів, так і для крупних порталів цікавими будуть біржі посилань. на яких ви зможе заробити гроші, продаючи посилання зі сторінок ваших сайтів. Процедура реєстрації практично аналогічна попередньому пункту. Після установки диспенсера ви зможете продавати посилання в автоматичному режимі. Якщо у вас невеликий сайт або кілька невеликих проектів, Sape допоможе вам заробити на них. Дохід залежить, насамперед, від ТІЦ сайту і PR сторінок, а також від кількості сторінок, звичайно. Розмістити посилання на сайті за допомогою Sape .

Існує багато партнерських програм, в рамках яких здійснюється онлайн-просування товарів і послуг. Однією з таких товарів є інноваційний і успішний продукту масового попиту — електронні сигарети. Ви можете добре заробити, ставши партнером по рекламі. Виплачують певний відсоток від суми замовлення клієнта, якого ви приведете». Доступні численні, різноманітні і постійно оновлювані рекламні матеріали в допомогу просування і зростання Ваших доходів.

Ми описали лише програми, перевірені нами. З кожною з них ми отримували виплати. По мірі набору досвіду стаття буде змінюватися і доповнюватися.

Короткий опис статті: kak zarabotat v internete

Джерело: Як заробити в Інтернеті — Лікнеп, бізнес, робота, сайтостроение, інтернет

Також ви можете прочитати