Як заробити в інтернеті новачкові. Найпростіший спосіб заробітку.

12.07.2016

Як заробити в інтернеті новачкові. Найпростіший спосіб заробітку.

Багато задають питання: як заробити в інтернеті якщо я нічого не знаю і нічого не вмію. Така можливість заробітку є, багато початківці приходять саме сюди. « — Куди? » запитаєте Ви? До спонсорам, які не вимагають вкладень, знань і зусиль — це поштові спонсори і так звані «Букси » (Bux). Це найпростіший етап заробітку в інтернеті для початківців. Але варто відзначити, що це не високооплачуваний проект, а так само займає не мало часу.

Давайте розглянемо ближче їх роботу. Для початку візьмемо поштовики. так як вони з’явилися трохи раніше. Сайти поштовики майже схожі на букси, але принцип полягає в тому, що рекламодавець замовляє певну кількість листів з певною тривалістю показу користувачам, а користувачі читають ці листи і отримують в середньому 3-5 копійок.

Як заробити в інтернеті новачкові. Найпростіший спосіб заробітку.
Для рекламодавця вигідно, що приблизно за 1000 показів його сайту, він віддає всього 30 рублів, а потенційних клієнтів, може бути досить високим.

Наведу приклад найзнаменитіший поштовик: wmmail.ru

Як Ви бачите, можна заробляти ще й на серфінгу — це так само перегляд сторінок, вони майже не стали відрізнятися від букс, так як постійно вдосконалюються і хочуть досягти ідеалу.

Так само Ви бачите рядок «Завдання » де рекламодавці готові платити вам за виконання завдань. Причому вартість буде залежати від складності виконання завдання від 0,01$ до 10$.

Як заробити в інтернеті новачкові. Найпростіший спосіб заробітку.

Завдання можуть бути дуже різні, наприклад: проголосувати за кого-небудь, залишити свій відгук або коментар, зайти на сайт і зареєструватися і т. д.

Ви можете відсортувати за типом завдань, наприклад реєстрації без активності, або кліки, на Ваш розсуд.

Мінімальна сума для виплати становить 0.1$ яку Ви можете набрати за 1 раз і радіти звуку монет на вашому гаманці.

Тепер розглянемо букси. які дуже схожі на поштовиків, але з’явилися пізніше. Основний заробіток йде на серфінгу (перегляді сайтів) і на розкручених буксах кількість заявок зашкалює, рекламодавцям вигідно рекламувати проекти, де заробіток вище, тому що на буксах в основному новачки.

В приклад наведу так само найпопулярніший букс: seosprint.net

Як заробити в інтернеті новачкові. Найпростіший спосіб заробітку.
Тут Ви бачите так само: серфінг сайтів, читання листів, виконання завдань та нововведення — проходження тестів .

Суть в тому, що рекламодавець дає 3 маленьких тесту, наприклад зайти на його сайт, зайти в таку статтю і вказати останнє слово в статті, друге наприклад завдання — на його сайті зайти у розділ відео, подивитися його і вказати останнє слово у відео і так далі. Рекламодавцю вигідно давати такі тести, вартість їх в середньому на 20 копійок, але у сайту підвищується популярність і зростає його рейтинг.

На буксах і почтовиках також є реферальная система. Ви можете запросити своїх друзів, які будуть Вам приносити пасивний дохід, і так само для рефералів є супер функція — «Рефбек «, це коли людина, під яким зареєструвалися, встановлює відсоток повернення грошей за кліки від 10% до 90%, адже погодьтеся, краще отримувати прибуток зусиллями 100 чоловік, ніж одного.

Мінімальна сума для виплати становить 2 рубля, після замовлення приходить автоматично на гаманець.

На почтовиках і буксах багато не заробиш, навіть якщо виконувати завдання, тому цей вид заробітку вважається початковим. щоб зрозуміти як звучить монета в гаманці, відчути перші копійки, зароблені сидячи за чашкою кави в зручному кріслі.

Зараз наведу кілька популярних букс і поштовиків, які перевірені роками стабільної роботи :

Короткий опис статті: кращий спосіб заробітку в інтернеті Багато задають питання: як заробити в інтернеті якщо я нічого не знаю і нічого не вмію? Така можливість заробітку є, багато початківці приходять саме сюди. букси поштовики як заробити в інтернеті новачкові

Джерело: Як заробити в інтернеті новачкові. Найпростіший спосіб заробітку.

Також ви можете прочитати