Як заробляти гроші в контакті. Як заробити голоси в контакті

20.02.2017

Як заробити в контакті

Як ви напевно знаєте, соціальна мережа «Вконтакте» на даний момент є однією з найбільш відвідуваних статей Рунета, а це значить що Вконтакте можна заробити непогані гроші. У цій статті будуть розглянуті способи, як заробляти гроші в контакті .

Але почнемо з застереження. Вконтакте дуже багато шахраїв, які кидають на голоси й на інші послуги. Якщо ввести в Яндексі «як заробити вконтакте», пошуковик видасть масу пропозицій, велика частина яких буде не тільки нелегальної, але ще й зможе нагородити ваш комп’ютер новітніми вірусами, від яких потім не так просто позбутися. Більшість таких пропозицій — це партнерські програми, які обіцяють вам, що якщо користувач мережі Вконтакте перейде по посиланню, яку ви відправили йому на сторінку (або він знайшов її де небудь в соціальній мережі), потім відправить на цей сайт смс, для певного доступу до програми чи статті, то тоді вам на рахунок впаде відсоток з цієї відправленої смс. Обман на 90% — просто кинуть і нічого не заплатять. Решта 10% на те, що якісь відсотки вам все ж і перепадуть, але ці заробітки будуть настільки малі порівняно з обіцяними, що і починати цю справу не варто.

Тепер перейдемо безпосередньо до нашої теми, а саме як заробляти в контакті. У соціальній мережі Вконтакте добре розвинена продаж голосів. Користувачі, вже відмінно освоїли мережу, продають понад 1000 голосів в день приблизно по 4 рубля за голос, і прибуток виходить приблизно близько 4 тисяч рублів в день (в місяць приблизно 100 тисяч). Як заробити голоси в контакті. Багато програмісти роблять програми по заробітку голосів, особливо часто для цього вони використовують мови Action Script і Delphi. Дуже хороші ідеї додатків — це лотереї та ігри, наприклад знаменитий Щасливий фермер, в яку граючи користувачі купують додаткові ресурси за голоси. Отриманий прибуток можна продати, але майте на увазі — за правилами вконтакте забороняється продаж голосів!

Відмінно можна заробити на так званому піарі (розкрутки чого-небудь). Розкручувати вконтакте можна все що завгодно (додатки, сторінку когось, групу, зустріч, картинку, відео). Професійні піарники отримують близько 10 тисяч в день, прості ж піарники отримують близько 500 рублів в день. Для цього потрібно мати хоча б 1000 друзів вконтакте.

Наприклад, можна просувати нарощування вій, нігтів, волосся, послуги фотографа, лагодження взуття, ремонт квартири на все це ви можете швидко знайти клієнтів через контакт. Навіть якщо у вас немає певних навичок, які можна рекламувати вконтакте, відкрийте інтернет магазин! Робиться це так: знаходите сайт з вигідними розцінками на одяг, найкраще за кордоном, для цього найбільш підійдуть китайські сайти, які зараз з-за великої активності російських покупців навіть стали русифікуватися. Копіюєте всі фото до себе на сторінку, розділ альбоми, накручуєте мінімум 50% за замовлення і берете передоплату з потенційних покупців ці ж 50%. Навіть з такої накруткою ціни будуть набагато вигоду від ринкових, а речі на таких сайтах дуже незвичайні і модні, тому покупців ви знайдете швидко, найголовніше кожен день запрошуйте друзів.

Ще один спосіб заробітку – це створення нового оформлення сторінок, т.тобто дизайн сторінок. Для цього методу потрібно вміти малювати в фотошопі або в інших графічних редакторах. Для цього потрібна ідея, але користувачі за хорошу роботу можуть заплатити до 1000 руб.

Нещодавно зробили новий сервіс Вконтакте — шанувальники, ними теж можна непогано заробити. В даний момент можна придбати програму, авторег. Дана програма автоматично реєструє акаунти на майле, а потім вконтакте — зручність полягає в тому, що там встановлена антикапча. Після цього можна запустити програму для накрутки шанувальників і накрутити 1000 шанувальників наприклад за 50 рублів або ж продати наделанные акаунти, приблизна ціна 1 тисячі акаунтів — 200 рублів.

Ось, тепер ви знаєте, що в найпопулярнішій соціальній мережі Рунета можна не тільки спілкуватися з друзями, але і заробляти гроші. Отримавши інформацію про те, як заробити вконтакте. ви зможете почати поєднувати приємне з корисним! Удачі!

Поділитися з друзями:  

Короткий опис статті: як заробити

Джерело: Як заробляти гроші в контакті / Як заробити голоси в контакті

Також ви можете прочитати