Як заробляти на репетиторстві через інтернет?

07.07.2016

Як заробляти на репетиторстві через інтернет?

Як заробляти на репетиторстві через інтернет?

Заробіток на репетиторстві в інтернеті

Всім Доброго дня! Давно виношував у голові цю статтю, а саме як можна заробляти на репетиторстві через інтернет? Стаття, дозріла і придбала ось такий формат, можливо вона допоможе комусь з вас почати свій шлях в інтернет репетиторстві? Я буду дуже радий, що допоміг вам!

Як заробляти на репетиторстві через інтернет?

Можна з упевненістю сказати, що репетитором може бути кожна людина, що володіє професійними знаннями в своїй тематиці. Важливо розуміти, хто такий репетитор, як і коли він проводить навчання. Ще в царські часи в закритих навчальних закладах, кадетських і пажеских корпусах, були репетиторство. Репетитори допомагали учням готувати домашнє завдання, повторювати і заучувати пройдений матеріал. Репетитором міг стати не тільки вчитель, але і учень з хорошими оцінками. А зараз?

В даний час репетиторство – це не тільки міцне засвоєння знань і підготовка до екзаменаційних тестів, це поглиблене вивчення певного предмета. Репетитор зараз – це професіонал у своїй тематиці, здібний навчати не тільки дітей, підлітків, але і дорослих, які бажають вивчити, наприклад, іноземну мову тощо. Природно, праця репетитора оплачується не тільки в погодинному еквіваленті, але і в залежності від рівня знань, поставлених перед ним цілей.

Для того щоб почати заробляти на репетиторстві, потрібно зробити кілька кроків:

 • Вибрати той предмет, який знаєте досконало та маєте здатність навчати. Найбільш часто потрібно репетиторство з російської мови, математики, фізики, іноземної мови. Ці предмети найбільш затребувані. Вибираючи більш вузькі предмети, складніше знайти учнів, особливо в середніх і малих містах.
 • Вибрати вікову категорію учнів, з якими легше контактувати. Це можуть бути і дошкільнята, молодші школярі, старшокласники, студенти вузів, дорослі. Кожна вікова категорія вимагає особливого підходу до репетиторства.
 • Вибрати найбільш прийнятні годинник для репетиторства, як для учня, так і для репетитора. Це можуть бути денні або вечірні години, час канікул, святкові або вихідні дні.
 • Чітко визначити цінову політику, враховуючи вік учнів, методи навчання. Необхідно передбачити систему знижок.
 • Проаналізувати свій досвід, навички та знання в репетиторстві. Якщо необхідно щось поліпшити, обов’язково виділити час на самоосвіту, отримання атестатів, сертифікатів, додаткових дипломів.
 • Бажано скласти свій план по досягненню результатів у репетиторстві. У ньому чітко визначити час і бажані досягнення за даний період.

Читайте також: чи Можете ви дійсно отримувати пасивний дохід?

Тим не менш, найважливіший крок – визначитися з варіантами репетиторства, місцем проведення навчання, методами пошуку учнів.

Варіанти репетиторства

Варіантів для заняття репетиторством всього два. Кожен педагог вибирає найбільш прийнятний метод:

 • Заняття в групах. Цей варіант репетиторства зарекомендував себе в тому випадку, коли перед репетитором ставиться завдання – навчити нових знань групу людей. Тоді оголошується набір в групу, наприклад, англійської мови певного рівня, заняття проводяться один-два рази в тиждень з додатковим навчанням в індивідуальному порядку за окрему плату.
 • Індивідуальні заняття. Цей варіант репетиторства найбільш ефективний для вузьких цілей: підготовка до іспитів, допомога у засвоєнні вивченого матеріалу і так далі.

Заняття в групах проводити складніше, ніж індивідуальні. По-перше, різний рівень сприйняття і засвоєння інформації різної вікової категорії. По-друге, складність у виборі місця проведення занять.

Способів проведення занять декілька: вдома в учня або в репетитора, в орендованому приміщенні або віддалено, через інтернет.

Репетиторство на дому

Це традиційний спосіб проведення індивідуальних занять. Для навчання на дому у репетитора необхідно виділити окреме приміщення або його частина, мати під рукою всі необхідні для репетиторства матеріали. Якщо ж репетитор відвідує учня, то єдиний мінус – витрати на транспорт, необхідність приносити необхідні для навчання матеріали з собою.

Оптимальне рішення – пошук учнів, які проживають неподалік. Але і в цьому випадку необхідно враховувати часові витрати на дорогу.

Читайте також: Заробіток в соціальних мережах

Репетиторство в орендованому приміщенні

Цей випадок придатний лише тоді, коли проводяться групові заняття і для репетиторства обов’язково застосовуються наочні посібники, плакати, комп’ютери, дошки, стенди. В даному випадку немає затрат на транспорт, але необхідно враховувати доцільність оренди приміщення.

Репетиторство через інтернет

Як заробляти на репетиторстві через інтернет?

Самий маловитратний спосіб надання послуг. В даному випадку немає затрат на транспорт, оренди. Місцезнаходження учнів не грає ролі, враховується тільки різниця в часі, наявність комп’ютера, підключення до інтернету з хорошою швидкістю, бажано підключити відеокамеру і мікрофон. Оплата занять відбувається безпосередньо на банківську карту або електронний гаманець .

При виборі цього способу слід враховувати специфіку предмета, по можливості виключати відволікаючі моменти і більш ретельно готуватися до занять.

Репетиторство по скайпу відрізняється від занять в живу тільки тим, що спілкування з учнем відбувається віддалено. В цьому і полягає основна складність даного методу: неможливість учня повністю концентруватися на занятті. Обов’язково знайдеться щось більш цікаве, ніж нудне заняття. Управління його увагою повністю залежить від досвідченості педагога.

Як шукати учнів?

Як би добре ні планувати, але без учнів не буде і занять. Однак учні є скрізь і завжди – це важливо пам’ятати. Головне, правильно і грамотно піднести себе, свій досвід у репетиторстві і гнучко реагувати на пропозиції, які надходять.

Для пошуку учнів можна використовувати оголошення в газетах, на дошках оголошень, флаєри та інше. Даний спосіб найбільш застосовний для пошуку учнів у своєму районі, місті.

Читайте також: Заробіток на біржі контенту

Але грамотне репетиторство через інтернет має на увазі і грамотний пошук учнів:

 • Створити свій власний блог в інтернеті. де будуть вказані відомості про вас і ваших послугах, вашому розкладі занять, місця або часу проведення консультацій в інтернеті по скайпу. Надалі на блозі будуть розміщуватися та відгуки ваших учнів. Тут же можна публікувати статті, новини, замітки. Це все надасть можливість не тільки вам шукати ваших учнів, а й учням знайти вас в інтернеті та заочно познайомитися.
 • Підключити до блогу систему прийняття платежів через інтернет. Обов’язковий розділ зворотній зв’язок.
 • Підключити аналітичну частину блогу. Це допоможе зрозуміти, наскільки затребувані ваші послуги і допоможе швидко і якісно провести коректування інформації на блозі.

Репетиторство через інтернет можливо поєднувати з традиційним методом викладання. Але в будь-якому випадку необхідно збирати відгуки та рекомендаційні лист, займатися самоосвітою і цікавитися усіма новинками у сфері освіти, для навчання купувати тільки якісні наочні матеріали, обов’язково складати план занять. Це допоможе рівномірно розподілити робоче навантаження, і через інтернет в тому числі.

Різновид інтернет репетиторства. яким професійно займаються одиниці – дистанційне навчання бізнес-процесів, мотивація і планування. Репетитори в даному випадку – це коучі, які не тільки навчають бізнесу, але допомагають і мотивують в досягненні мети.

Кожен варіант надання репетиторських послуг цікавий. Важливо вибрати саме те, що підходить по тематиці, способів і методів навчання. Інтернет надає для якісного репетиторства величезні можливості.

Розкажіть та поділіться своїм досвідом заробітку на репетиторстві в інтернеті, поділіться в коментарях, нам буде дуже цікаво, як у вас виходить? Підписуйтесь на нові статті на моєму блозі і ви не пропустіть найцікавіше!

З Повагою, Олександр Гаврін.

Короткий опис статті: як заробляти через інтернет Як заробляти на репетиторстві через інтернет? Як підготуватися і провести репетиторство в інтернеті і заробити на цьому! Покрокові рекомендації!

Джерело: Як заробляти на репетиторстві через інтернет?

Також ви можете прочитати