? Як знайти роботу домогосподарки. як написати характеристику домогосподарки.

20.02.2017

Порада 2: В чому полягає робота домогосподарки

Хтось стає домогосподаркою за покликанням, хто-то — за обставинами, а хтось перетворюється у професійну помічницю по господарству. Ті, хто вважає, що бути домогосподаркою легко, неправі — містити весь будинок в затишку не так просто.

? Як знайти роботу домогосподарки. як написати характеристику домогосподарки.

Затишок в домі — головне завдання домогосподарки

Від хатньої робітниці, в першу чергу, залежить, як виглядає будинок. Ідеальна домогосподарка проводить прибирання кожен день і миє підлогу раз в три дні. Крім цього, вона прибирає дитячі іграшки, розкидані речі, збирає брудну білизну і сміття. Домогосподарка не дозволяє собі залишити брудний посуд в раковині, проігнорувати висять на спинці стільця речі або не звернути увагу на накопичився в ящиках непотріб.

Домашня господиня займається дизайном квартири. Вона слідкує, щоб всі речі були підібрані по кольору і форм, створює гарну гармонійну обстановку, повідомляє роботодавця про необхідність нових покупок.

Більше 70% домашніх працівниць вважають, що їх робота не оцінюється по заслугах.

Кухонні робота

Прислів’я говорить, що місце жінки на кухні. Звичайно, не варто сприймати це буквально, але приготування їжі — це одна з головних жіночих обов’язків. Часто початківці домогосподарки скаржаться, що їм набридає рутинне стояння біля плити. У цьому випадку найпростіше рішення — це урізноманітнити меню. Досить перестати готувати обридлий борщ і котлети і спробувати що-небудь новеньке і пікантне.

Кулінарія — це творчість, і скоро ви можете придумувати свої власні рецепти. Звичайно, потрібно стежити і за станом кухні — після готування чистити плиту, мити посуд, витирати стіл. Також в обов’язки домогосподарки входить красива сервіровка столу.

Догляд за речами

Домогосподарка влаштовує регулярне прання, не допускаючи накопичення брудної білизни. Також відводиться час і на прасування — це не тільки надає речам ідеальний зовнішній вигляд, але і вбиває залишилися в білизна мікроби. До обов’язків домогосподарки відноситься і лагодження білизни — вона повинна вміти і зашити дірку, і пришити гудзик, і полагодити річ. Також домашня працівниця стежить за станом речей у шафі, сортує їх на полицях за призначенням і розвішує на плічка верхній одяг.

Можна легко знайти роботу по дому, звернувшись в спеціальне агентство по підбору персоналу.

Контроль і облік

Домогосподарка повинна регулярно перевіряти наявність у будинку необхідних продуктів, ліків, миючих засобів, а також різних потрібних дрібниць — ниток, голок, лампочок, канцелярських товарів і т. д. За результатами перевірки складається список для покупок. Також господиня будинку стежить за щомісячними комунальними платежами. В ідеалі потрібно вести спеціальну книгу для обліку витрат або обзавестися аналогічної комп’ютерною програмою.

Короткий опис статті: робота для домогосподарок ??? У жінок, які виконують обов’язки домогосподарки, залишається, як правило, лише кілька вільних годин, які вони б могли приділити роботі. Тому при пошуку вакантних місць ними в першу чергу оцінюється такий критерій, як вільний графік зайнятості. будинок, критерій, бізнес, робота, домогосподарка, обов’язок, зайнятість, вакантний, надомна

Джерело: ? Як знайти роботу домогосподарки :: як написати характеристику домогосподарки :: Пошук роботи

Також ви можете прочитати