Як знайти роботу в Інтернеті?, Пошук роботи в Інтернеті

14.07.2016

ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ В ІНТЕРНЕТІ?

Роботу можна шукати, використовуючи всі можливості Інтернету.

Наприклад, через телеконференції. Ви можете надіслати своє резюме в телеконференцію, присвячену роботі (наприклад, relcom.commerce.jobs), або можете переглядати пропозиції роботодавців в тій же телеконференції.

до Речі, не обов’язково використовувати тільки телеконференції, присвячені роботі. Я переглядала багато інших комерційних телеконференцій relcom.commerce, там є досить цікаві пропозиції.

Але мені здається, популярність телеконференцій падає. Порівнюючи варіанти пропозицій в телеконференціях relcom.commerce два роки тому і зараз, явно простежується занепад. Чи це пов’язано з кризою в Росії (знизилася активність підприємств, що шукають працівників і представників), то самі телеконференції як засіб обміну інформацією відмирають. Не беруся стверджувати, але моє враження саме таке.

З розвитком web-подання інформації множаться різні електронні дошки безкоштовних оголошень. Оголошень на них зазвичай менше, ніж у телеконференціях, але самі оголошення більше відповідають тематиці.

Існує велика кількість кадрових агентств в Інтернеті, які можуть зайнятися вашим працевлаштуванням самі. Ви відправляєте своє резюме і чекаєте, коли вам прийде запрошення на співбесіду.

В пошукових системах ви можете знайти адреси інтернет-представництв газет і журналів, присвячених роботі. Тут ви можете прочитати цікаві статті, присвячені тому, як писати резюме, як подати себе роботодавцю і т. п. На деяких інтернет-представництвах газет і журналів можна розмістити своє оголошення про пошук роботи.

Всі великі фірми зазвичай мають свої сайти. Ви можете звернутися безпосередньо у фірму зі своїм резюме. Взагалі для солідності бажано вам зробити свою сторінку в Інтернеті, де ви можете представити свої можливості найбільш повно.

Використовуйте будь-яку можливість заявити про себе. Пишіть на форуми, заводьте знайомства в ділових колах.

Зазвичай сайти, присвячені роботі, містять і значну колекцію посилань.

Так що, є куди писати і з чого вибирати.

Короткий опис статті: знайти роботу в інтернеті Де шукати роботу в Інтернеті: веб-сайти, телеконференції, дошки оголошень, кадрові агентства,
інтернет-представництва газет і журналів, великі фірми як знайти роботу в інтернеті телеконференції надіслати резюме relcom.commerce.job
роботодавці relcom.commerce підприємства працівники представники web електронні дошки безкоштовних оголошень
кадрові агентства працевлаштування запрошення співбесіду пошукові системи газети журнали як писати резюме
роботодавець інтернет представництва пошук роботи великі фірми сайт сторінка форум колекція посилань

Джерело: Як знайти роботу в Інтернеті? — Пошук роботи в Інтернеті

Також ви можете прочитати