Як зробити магніт для грошей .

06.07.2016

Як зробити магніт для грошей

Головна » Все про гроші » Як зробити магніт для грошей

Альберт: Доброго часу доби, дорогі читачі блогу «Моя мрія ». Ви, напевно, прочитали нашу статтю «А що у вас в гаманці ?» про залучення грошового благополуччя та удачі в будинок. Та й у Вас, впевнені, є свої подібні секрети. Більшість людей стверджують, що не вірять ні в які ритуали, повір’я і звичаї, за винятком моментів, пов’язаних з грошима. Ми теж далекі від мудрованих заклинань і незрозумілих обрядів, але грошові талісмани удачі все ж маємо і намагаємося в них вірити. Тим більше вони прості у виготовленні і в зверненні.

Як зробити магніт для грошей .

Олена: Для того, щоб зробити самостійно грошові талісмани удачі. Вам знадобляться: красивий квітковий горщик, магніт, клубок вовняних ниток зеленого кольору, маленький мішечок, грошові купюри. ефірні олії та впевненість, що удача обов’язково клюне.

Талісмани успіху для залучення грошей краще робити з натуральних матеріалів і своїми руками:

Грошовий квітка

Візьміть приготований горщик. Зберіть всі металеві монети. знаходяться в обігу в даний момент, по 1 монеті кожного гідності. Складіть в квітковий горщик, насипте землю і посадіть квітка, який, напевно, добре приживеться (наприклад, герань). Доглядайте за ним з любов’ю та особливою турботою, адже із зростанням квітки буде підвищуватися і ваш добробут.

Чарівний клубочок

Візьміть купюру зеленого кольору, обмотайте її зеленими вовняними нитками, щоб вийшов невеликий клубок. Закріпіть нитку так, щоб вона не разматывалась, але залишався вільний кінець. Капніть на клубок три краплі олії бергамоту або евкаліпта і закріпіть за вільний кінець над вхідними дверима. Тепер кожен, хто проходить через ці двері буде приносити в дім гроші. Не забувайте кожну середу змащувати клубочок ефірним маслом.

Магніт для притягування грошей

Візьміть червоний фланелевий мішечок, покладіть туди магніт, грошову купюру і 9 волосся зі своєї голови. Зберігайте мішок там, куди вважаєте повинні примагничиваться гроші .

Альберт: Грошові талісмани удачі працюють, коли в них людина вірить і коли… сам працює, а не сидить в очікуванні манни небесної. Удачі Вам у цій справі!

2015/01/15 Альберт і Олена

Короткий опис статті: як зробити гроші Грошові талісмани удачі своїми руками…

Джерело: Як зробити магніт для грошей |

Також ви можете прочитати