Як зробити обереги для дому від пристріту поганих людей

20.02.2017

Як зробити обереги для дому від пристріту поганих людей

Розглянемо кілька варіантів, як зробити обереги для дому. Візьміть невелику окраєць чорного хліба, засуньте туди листочок з оберегом і заліпіть хлібним м’якушкою так, щоб листки не було видно. Потім висушіть хліб і тримайте його так, щоб він нікому не був доступний.

Хліб і вино, і життя дає Господь! Хлібом сім запечатываю житло моє, хлібом преграждаю, хлібом освящаю, хлібом охороняю. Хліб Господнє Тіло, як до Господа Ісуса Христа сатана не приступится, а загине, так і до дому мого ворог не приступится, злодій загине, супостат отмятется, ненависник вдавиться, заздрісник осліпне і всяке лихе помисел розвіється перед хлібом сим як порох перед лицем вітру. Хліб сохне, а ворог мій здохне. Амінь. Амінь. Амінь.

Наговорити на окраєць хліба, і покласти її за ікони.

Змова від неприємностей у середу

Цей оберіг у середу (!) сховайте у ванній, загорнувши перед тим в поліетиленовий пакет.

Середа Свята, день Господній, охорони мене від сердечка до буйної голівоньки, до круглих плечей, до спритних ручок, до жвавих ніжок. Середа Свята, день Господній, охорони мій будинок з срединочки до світлих окошечков, до міцних ворітець, до полу, до подполу, до стелі, до кришечки, до стін всередині і зовні. Охорони, оборони від усякої напасті: від подкладов і закладів, від псування і навроків, від відьми і заздрісниці, від злодія і лиходія, від нечистого духа, від сварки і злоби, від пожежі та руйнування. Свята Середовище! Я тебе страві, я тебе тримаюся, скоромного не відчуваю, гріха не творю, так і ти мій будинок пильнуй, чужого не пускай, своїм сваритисяне давай лаяться. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Читається по середах; цей день необхідно постити і ні з ким не сваритися.

Як зробити обереги для дому від недоброзичливців

Візьміть віник, яким користуєтеся, і засуньте лист з оберегом між прутами. Добре закріпіть, щоб оберіг не випав.

Як вітер несе піски, пил, прах, тріски та гілки, так і Ти, Господи, пронеси мимо мого будинку всяку вражию силу, жданную й неждану. Амінь.

Від непроханих гостей

Листочок з оберегом гарненько сховайте в передпокої.

Господом оборонюся, святим Покровом покроюся. Господи Ісусе Христе, Сине Божий, Мати Божа, покрий дім мій своїм святим Покровом, та не побачить його гість непроханий, нежданий, негаданий, з чужої сторони йде, дух чужий, поганий несе. Покрий дах, покрий стіни, покрий поріг і ворота. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Щоб ніхто не ввійшов у ваш будинок

1.У вашому будинку обов’язково повинні бути ікона Спасителя, ікона Святої Трійці і ваша іменна. Підіть у церкву, купіть там свічку, зверху підпаліть в церкві і потушкуйте, а знизу запаліть будинку одразу по поверненні з церкви. Потім увечері, після заходу сонця, залишившись вдома на самоті, запаліть свічку відразу з двох сторін і прочитайте текст оберега. Прочитавши, погасіть свічку і загорніть її в листочок з оберегом. Заховайте так, щоб вона не потрапляла на чужі очі.

Місяць ясний, братику прекрасний зорькам Божим, зіркам частим, всюди ти ходиш, всюди ти бродиш, темінь нічну розводиш, світ висвітлюєш, дорогу в темряві що плентається указуешь. Був ти на цьому світі, ти був на тому світі, на тому світі мертві лежать, у них глазоньки закриті, не відкриваються, у них рученьки складені, не піднімаються, у них ноженьки скуті, не ходять, не бігають. Так і у злодіївлиходіїв були б очі закриті, складені ручки, ніжки скуті, та не увійдуть вони в мій будинок, та не побачать моє добро, та не викрадуть моє щастя, моє милостиво, моє радісно. Слова цього Господній замок, що написано, то не витерте, що сказано, то назад не замовлено. Аминем замикаю, поливаю водою, амінь у воду кидаю. Іржа не з’їсть, амінь не випустить. Амінь. Амінь. Амінь.

2.Листочок з цим оберегом сховайте в передпокої.

Кругляк кочукатаю, від дому кати) відкочую, кати, підклади, заклади, приклади, глазье укосное, рвані прикосное, всі біди, всі напасті, всяке зло: відьомське мана, злий помисел, псування, заразу, духа нечистого, чаклуна перехожого, лиха заїжджого. Що пишу, то не зітру, пишу навік оберіг дому. Амінь.

Як зробити обереги для дому від злодіїв

1.У п’ятницю, у вінчальний годину (14 годин) сховайте оберіг там, де у вас зберігаються гроші.

Вийду, раба Божого (ім’ярек) хрещена, хрестом огороджена, Духом Святим укріплена, вийду на широкий двір, чисте поле, візьму стовп кам’яний, в землю вб’ють на три аршини, на три вершина. Стовп у полі стоїть, нікуди піти не може, поворухнутисяворухнутися не може, його сонцем висвітлює, його дощем поливає, його громом громить, його молоньей осіняє – стовп стоїть, не ворухнеться. Так би і злодіїсупостатиграбіжники, чужого добра викрадачі, стояли, не ворушилися, щоб скам’яніли у них руки, остовпіли у них ноги, застиг розумрозум, щоб по чужих дворах не шлялися, чужого добра не стосувалися. Слово моє міцно, як стовп кам’яний міцний, моє слово стоїть і стояти буде, як Боже Царство. Відтепер, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

2.Загорніть в листочок з оберегом будь ключ і зарийте його на кладовищі поруч з занедбаної могилою. Робити це треба після заходу сонця.

Стоїть у полі осика, під осикою пень дубовий, на тому пня тесак новий. Прийшов до того пня Кіріон мандрівник, дістав з мішка півня, став півневі голову рубати, пер’є скубти, грудье різати, животье розпорювати, спускати кров, серце, печінку, селезінку виймати. Півня крає, сам примовляє: я не півневі голову зрубав, я ворулиходею голову зніс. Я не з півня пер’є общипываю, я з злодіялиходія його злодійський умисел знімаю. Я не з півня кров випускаю, я злодіялиходія злодійський його вправності позбавляю. Я не з півня серце, печінку та селезінку виймаю, я з злодіялиходія всі його сили виймаю, сили, жили, чаклунські, злодійські, грішні, антихристові, погубительные, руйнівні. Як не повстане півень, не скочить на дуб, не заспіває уранці, так і злодій не повстане, до дому цьому не пристане, ні нічний часом, ні ранкової, ні дневною, ні вечернею. Мертва птиця, злодієві не підступиться, жити йому на болоті, глодать гнилу колоду, красти у самого себе воду. Змова я свій цього замикаю, не словами, не перстами, а сім’ю залізними замками. Замки міцні, слова ліплення, дім фортецею, а я, раба Божого (ім’ярек), живу Божою милістю. Милість Господня на цім домі, і на всіх, хто в ньому. Амінь. Амінь. Амінь.

3.Якщо ви побоюєтеся за особливо цінні предмети, що зберігаються у вашій квартирі, то купіть білу хустку (льняне або бавовняне) і, на молодий місяць, вивісіть його на ніч за віконце. Потім, на світанні, візьміть церковну свічку червоного кольору, підпаліть її і поводите над хусткою три рази, як би малюючи хрест. У вінчальний годину (14 годин) цього ж дня загорніть в цей хустку ваші цінності разом з оберегом, і заховайте.

Вийшов Господь Спаситель із града Єрусалима, назустріч йому йдуть дванадцять: немовлята, отроцы, молодці, мужики так люди похилого віку. Запитує їх Господь: «Хто ви, дванадцять, куди йдете?» Відповідають йому: «Ми місяці Божі, йдемо на святу Русь Крещеную, вік вековать». Каже Господь: «Нарікаю я вас, дванадцять місяців Божих: Січень – Хреститель, Лютий – Святитель, Березень – стник, Квітень – Недільник, Травень – Вознесенщик, Червень – Троичник, Липень – Петропавло, Серпень – Успенщик, Вересень – Воздвиженщик, Жовтень – Покровщик, Листопад – Архангельщик, Грудень – Рождественщик. Ідіть на Русь Крещеную, охороняйте народ хрещений, душі, тіла і їх будинку, у будь-який час, в усяку хвилиночку, на всі дванадцять місяців, від злодія, від лиходія, від грабіжника, від убивця і погубителя». Не я так сказала, Господь так сказав, не я написала, Господь моєю рукою керував. Хто до дому моєму в ті дванадцять місяців візьметься, той сам собі на серце настане, розчавить, розіб’є, душу в пекло відведе. Силою Господа слово моє міцно і лепко. Амінь.

4.Якщо ви їдете з дому надовго, то листочок з оберегом вам треба закріпити ззовні на вхідних дверях, краще всього поруч із замком.

Короткий опис статті: як зробити оберіг

Джерело: Як зробити обереги для дому від пристріту поганих людей

Також ви можете прочитати