Як зробити оберіг на успіх і гроші своїми руками?

12.07.2016

Залучення грошей і фортуни з допомогою оберега

Як зробити оберіг на успіх і гроші своїми руками?

Зміст:

останнім часом особливою популярністю користуються різні майстер-класи зі створення своїми руками виробів, багато з яких позиціонуються як обереги, здатні значно поліпшити життя людини, привернути удачу, щастя, гроші, захистити свого власника від багатьох напастей.

Однак, не кожна власноруч зроблена лялька може бути ефективна як оберіг на удачу. Досить часто така саморобка виконує виключно декоративні функції, або може стати однією з улюблених дитячих забав.

оберіг був дієвим, потрібно дотримуватися певних правил у момент створення обережний іграшки і дуже часто, коли іграшка готова, необхідно прочитати спеціальний змова, щоб активувати магічний предмет.

Магія наших предків

Для наших пращурів магія була однією з важливих складових життя. До неї вони зверталися за допомогою, вона оберігала їх від різних неприємностей. Створені своїми руками магічні предмети, серед яких особливе місце займали ляльки-обереги, були постійними супутницями людини.

Такі вироби можна було зробити, чітко дотримуючись правил при їх виготовленні. І тільки в цьому випадку оберіг залучав удачу, любов, гроші. Деякі магічні предмети робилися перед великими святами (особистими та народними). До особистих, як правило, ставилося народження дитини, її хрещення, весілля. До народних – Масляна, Різдво і так далі.

Як зробити оберіг на успіх і гроші своїми руками?
Однак, досить часто виготовлялися обереги для конкретної однієї мети:

 • позбавлення від хвороби.

В момент створення в таку ляльку вплеталась, використовуючи змова, хвороба або інша неприємність. А коли магічний предмет був готовий, його спалювали, позбавляючись тим самим від хвороби.

 • залучення матеріального достатку.

  Такий оберіг можна було зробити на удачу у фінансовій сфері, роботі або на гроші. Як правило, при створенні вироби використовувалися монетки, крупи або земля.

 • на вдале заміжжя.

  Кожна дівчина мріяла вийти заміж і з нетерпінням чекала цього важливого моменту. Ляльку ж могла мати нареченої перед весіллям, її подружки. А коли дівчина хотіла наблизити це знаменна подія, вона робила сама магічний предмет на вдале і швидке заміжжя.

 • на залучення хороших звісток.

  Існувала спеціальна лялька у формі дзвіночка, яка оберігала будинок від поганих звісток, залучаючи тільки хороші.

 • Описані вище ляльки – далеко не повний перелік виробів, які робили наші предки. Практично з будь-якою бідою вони могли впоратися за допомогою магії, де змова і виріб відігравали важливу роль.

  Правила створення магічною іграшки

  Створені своїми руками магічні вироби повинні виготовлятися у відповідності з наступними правилами, які прийшли до нас від наших предків:

  1. зробити оберіг, незалежно на удачу, любов, гроші, вдале заміжжя або щось інше, могла тільки жінка. Як правило, про її наміри не знав ніхто, а чоловік не міг навіть здалеку спостерігати за цим процесом.
  2. не використовувати колючі і ріжучі предмети. Голки та ножиці ні в якому разі не повинні застосовуватися при створенні тільця ляльки. Вважалося, що використання цих предметів значно зменшує магічну силу вироби.
  3. Як зробити оберіг на успіх і гроші своїми руками?
   лялька виготовлялася тільки коли жінка була в хорошому настрої, а перед самим процесом, як правило, читала або спеціальний змова або молитву «Отче наш».
  4. обереги на удачу, щастя, вдале заміжжя, гроші і так далі не повинні мати особи. Будь-яка лялька буде дієвою і безпечною, якщо не буде мати особи. Наші предки вважали, що через намальоване обличчя у виріб може потрапити злий дух. Крім того, намальоване обличчя могло становити небезпеку для людини, про яку думала майстриня у момент створення магічного предмета.
  5. хрестоподібна основа вироби. Найчастіше основа ляльки робилася у вигляді хреста, що гарантувало додаткову силу.

  Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, можна зробити обережную іграшку своїми руками. виготовлення якої буде будуватися на традиціях наших предків. А коли лялька буде готова, як змова можна буде використовувати слова-бажання, то, що ви хочете залучити і те, від чого хочете вберегтися.

  Магічна іграшка на везіння

  Використовуючи досвід древніх слов’ян, можна створити оберіг, який допоможе привернути удачу, везіння і гроші. Наші предки називали такий предмет – лялька Удачница. Як правило, робився цей магічний предмет з тканини, а в тільце вироби містилися зерна, крупи або монетки, які були не видно сторонньому оку. Встановлювали таку саморобку найчастіше на самому видному місці в будинку. А перед її установкою, як змова, виголошувалися слова-прохання про залучення всіх благ.

  Рекомендувалося чітко сформулювати прохання, наприклад:

  «Допоможи, лялька, залучити гроші, притягнути удачу та добробут!»

  Повторити такий змова потрібно хоча б три рази, ласкаво звертаючись до магічного предмету.

  Обережная іграшка на весілля

  Досить часто в якості весільного подарунка мати нареченої дарувала їй на вдале заміжжя спеціальну ляльку, яка використовувалася як оберіг сім’ї. Нерозлучники – лялька, у якої одна загальна рука, що з’єднує дві вироби: нареченого і нареченої. Цей магічний предмет був символом міцного союзу і непорушності сім’ї.

  Здавна лялька, яка була зроблена своїми руками, вважалася магічним предметом, який міг не тільки привернути удачу, везіння, гроші, вдале заміжжя і сприяти виконанню будь-якого іншого бажання. Такий оберіг володів сильним захисними властивостями, охороняв людини від різних бід, хвороб і неприємностей. Шанобливе ставлення до виробі могло стати гарантом її ефективності та дієвості.

  Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете задати нашому магу або дізнатися відповіді на питання інших користувачів в рубриці Питання — Відповідь.

  Короткий опис статті: як зробити гроші Здавна лялька, яка зроблена своїми руками, вважалася магічним предметом, який може не тільки привернути удачу, везіння, гроші, вдале заміжжя і оберіг удача гроші як зробити свої руки вдалий заміжжя робота

  Джерело: Як зробити оберіг на успіх і гроші своїми руками?

  Також ви можете прочитати