Якщо потрібно терміново заробити грошей. Поради Ванги. Обговорення на LiveInternet

20.02.2017

Якщо потрібно терміново заробити грошей. Поради Ванги

Якщо потрібно терміново заробити грошей

ПОРАДИ ВАНГИ.Якщо потрібно терміново заробити грошей

Візьміть глечик з водою і склянку. Лийте воду з глечика в склянку і говорите вголос три рази підряд: «Вода-водиця, скоро тобі литися, а мені скоро добрим людям стати в нагоді, на роботу подрядиться, розжитися грішми. Амінь». Потім воду зі склянки випийте, а решту в глечику воду вилийте собі на стопи і кисті рук.

Щоб фінансові справи йшли успішно Рано вранці налийте в склянку води і наговорите на неї пошепки (книзі): «Заступися, Матінко Божа, допоможи з справами добром злагодити. Ти по горах, долах ходила, збирала росу, в золоту чашу наливала, так мені надпити давала. Ковток відпиваю — потреби не знаю. Два відпиваю — біду відганяю. Три відпиваю — Бог благословляє. Всю чашу випиваю — багатство накликаю. Господи, благослови златом-сріблом, та всяким добром. Амінь». Маленькими ковтками натщесерце випийте воду.

Щоб знайти грошову роботу В першій половині дня візьміть цілий хліб і наговорите на нього вголос, можна по книзі: «Хліб-хлібець, ти всьому голова, усі тебе поважають, кланяються у пояс, радісно зустрічають. Так і я кудись йду — там мене радо зустрічають, шанують-приймають на роботу запрошують, великими грошима нагороджують, та, спасибі, кажуть, та ще прийти велять». Потім розріжте хліб навпіл, половину скорміть птахам, іншу половину з’їжте за обідом.

Щоб прибуток постійно зростала На ранковій зорі встаньте, візьміть достатньої довжини стрічку, з’єднайте її кінці (зав’яжіть або зшийте) і покладіть її у формі кола на підлозі. Встаньте в центрі, обличчям на схід, і скажіть тричі вголос: «Справу моє слушне, справа моє лагідний, справа моє міцне. Справа позаду, справа, попереду, справа з боків, а я посеред — і прибуток моя завжди зі мною посеред. Амінь, амінь, амінь». Стрічку, пов’язану в кільце, обмотайте навколо будь-якого предмета, так чи інакше пов’язаного з вашою справою (хоча б ніжки стола). Це буде ваш талісман, що привертає прибутку.

Щоб справа почала приносити прибуток Поради Ванги Підіть туди, де ростуть дуби, знайдіть або зірвіть жолудь і наговорите на нього пошепки або вголос: «Як дуб з жолудя зростає, так і прибуток моя зростає. Як дуб листами покривається, так і прибуток моя множиться. Як дуб потужний, міцний і міцний, так і справа моє потужно, міцно і надійно. Листя шурхотить, весь народ радують, так і гроші у мене в гаманці шарудять, мене радують». Жолудь з собою завжди носите, гаманці, сумці або кишені, або покладіть там, де ви працюєте.

Змова-молитва, щоб в торговому бізнесі процвітати Встаньте на зорі, оберніться на східний бік і моліться вголос чи пошепки так (можна по книзі): «Господи Ісусе Христе, нехай святиться ім’я Твоє! Допоможи мені, грішному, у справах моїх. Допоможи купівлю-продаж налагодити чесно і вигідно. У святе ім’я архангела Михайла товар мій виставляю, купцям пропоную. Хай буде свято і чисто моя. Спаси, сохрани і благослови, Господи, прошу, нехай всі Твої святі, всі ангели і архангели моляться за мене, щоб я міг вести щасливе і благополучне торгівлю на благо людям і на славу Господа. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа і нині і повсякчас і на віки віків, амінь».

Щоб прибуток у торгівлі зростала день від дня Поради ВангиВозьмите монету, де є цифра 5. У першій половині дня наговорите на неї вголос, на пам’ять: «Грошик, ти гладенька, кругленька, ні моїм грошиками кінця, бо немає кінця покупцям на мій товар — все йдуть і йдуть, відпочинку не знають, мені нудьгувати не дають, змушують продавати, всі гроші несуть, мій товар беруть і беруть». Цю монету потрібно носити в гаманці протягом місяця. Потім витратити і наговорити той же змова на іншу — з цифрою 5.

Щоб виріс ваш грошовий внесок Перш ніж вкладати гроші, візьміть монету будь-якої гідності і зарийте її в землю (можна в горщик з кімнатною квіткою). При цьому говорите пошепки, на пам’ять: «Саджу — не виривати, а врожаї збирати. Де було три, там буде п’ять, де було десять, там двадцять п’ять, та ще двадцять п’ять, сто разів по стільки, та ще полстолько, та чверть стільки. Землею засинаю, землю освітлюю, замком замикаю, зберігаю ключі. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь». Якщо робите новий вклад, або старий перестав приносити прибуток, повторіть всі ще раз з іншою монетою. Вірити, не вірити — вирішувати вам.

Серія повідомлень «Гроші «:

Короткий опис статті: як швидко заробити гроші вдома Цитата повідомлення Tatulia Прочитати целикомВ свій цитатник або спільнота! Якщо потрібно терміново заробити грошей   ПОРАДИ ВАНГИ.Якщо потрібно терміново заробити грошей   Візьміть глечик з водою і склянку. Лийте воду з кувш… Якщо потрібно терміново заробити грошей. Поради Ванги,гроші,Ванга,щоденник,коментарі,блог,блоги,якщо потрібно,терміново,заробити грошей.,поради,ванги

Джерело: Якщо потрібно терміново заробити грошей. Поради Ванги. Обговорення на LiveInternet — Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Також ви можете прочитати