Євро-2012: як заробити? . БІЗНЕС і ПОДАТКИ

20.02.2017

Євро-2012: як заробити?

Донбас-Арена, wikipedia.org

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року, або Євро-2012, вже не за горами. Багато українців, в кому живе підприємницький дух, розмірковують про те, як можна заробити на майбутній спортивному дійстві. Особливо це стосується жителів тих міст, де відбуватимуться ігри чемпіонату. Адже саме вони очікують найбільший наплив гостей.

У даній статті ми зробимо невеликий огляд бізнес-ідей, пов’язаних з європейською футбольною першістю, запропонованих на сторінках різних онлайн — та офлайн-видань. Також, крім систематизації вже написаного, у статті прозвучить дещо свіже від автора, вірніше, від його давнього друга, який зіткнувся з реалізацією цієї бізнес-ідеї на практиці.

Для початку трохи довідкової інформації.

Коли почнеться, і скільки буде проходити Євро-2012?

Відкриття чемпіонату відбудеться у Варшаві (Польща) 8 червня 2012 року. Європейська першість триватиме трохи більше трьох тижнів і завершиться 1 липня. В цей день в Києві на НСК Олімпійський буде зіграний фінальний матч.

В яких містах пройдуть матчі чемпіонату?

В Україні матчі пройдуть у чотирьох містах:

— Київ — матчі будуть проходити на НСК Олімпійський;

— Донецьк – Донбас-Арена;

— Львів — Арена-Львів;

— Харків – стадіон «Металіст».

Скільки гостей приїде на чемпіонат?

Очікується, що Україну протягом трьох з невеликим тижнів відвідають більше мільйона уболівальників. З них приїдуть (за даними сайту 2012ua):

— до Києва – близько 500 тисяч;

— Харків – 300 тисяч;

— Львів – 250 тисяч;

— Донецьк – 150 тисяч.

Все – приблизно 1 млн 200 тис. осіб. Можна зустріти і більш оптимістичні прогнози. У відповідності з ними в країну приїде близько 2 млн. гостей.

Підраховано, що кожен турист буде витрачати в середньому 150 євро в день. Погодьтеся, загальна сума потенційних інвестицій виглядає досить переконливо. Тому, бажання взяти участь у розділі цього пирога є для будь-якого підприємця цілком природним.

Як можна заробити під час проведення Євро-2012? Перерахуємо основні можливі варіанти заробітку.

1. Здача в оренду житла

Ціни на проживання в готелях під час чемпіонату будуть захмарними. Та й існуюча на сьогоднішній день у містах України готельна інфраструктура навряд чи виявиться в змозі прийняти всіх бажаючих. Тому, можна буде непогано заробити на здачі в оренду житла.

Заслуговує на увагу варіант з орендою квартир у господарів для їх подальшої здачі в суборенду гостям.

У міру наближення чемпіонату зростає кількість створюваних хостелів – міні-гуртожитків. Є сенс придивитися і до такої бізнес-ідеї .

2. Послуги таксі

Непогано зароблять під час Євро і служби таксі. Швидше за все, діючі на ринку фірми не зможуть обслужити всіх бажаючих з допомогою автопарку, який є в їх розпорядженні. Отже, попит на послуги з перевезення пасажирів буде солідним. Тут можна розглядати різні варіанти: як співпраця з уже існуючими службами таксі, так і самостійний перевезення.

При цьому потрібно враховувати, що для легального надання послуг з перевезення пасажирів необхідна ліцензія.

3. Послуги громадського харчування

Ще однією прибутковою нішею є організація громадського харчування. За оцінками фахівців заробити під час чемпіонату зможуть усі: від власників фешенебельних ресторанів до господарів недорогих точок швидкого харчування.

Окремим напрямом у цьому бізнесі може стати організація доставки продуктів.

4. Продаж сувенірів

Чималим попитом у туристів будуть користуватися сувеніри. Проте, бажаючих заробити на продажу продукції з символікою Євро-2012 очікує розчарування. Для легального продажу таких товарів необхідно придбати відповідні права, які належать УЄФА.

У той же час, ніхто не може заборонити підприємцю, наприклад, організувати продаж товарів з національною символікою.

5. Послуги перекладача

Лише деякі українці вільно володіють англійською мовою, який, як відомо, є міжнародним. Тим більше, тільки незначна частина футбольних уболівальників будуть розуміти російську, а тим більше – українська. Тому, попит на послуги перекладачів буде високим, а їхні заробітки – відповідними.

6. Екскурсії

Крім футбольних матчів більшість гостей також будуть цікавити місцеві визначні пам’ятки. За відгуками самих іноземців в Україні є на що подивитися. Отже, можна буде непогано заробити на організації екскурсій.

Крім перерахованих вище варіантів заробітку, існує ще одна можливість зробити бізнес на Євро-2012.

Організація фан-турів «під ключ»

Європейці люблять і цінують сервіс. Для того, щоб під час відвідин України гість відчував себе комфортно, йому пропонують самому і заздалегідь визначитися з тим, як буде виглядати його тур у всіх деталях: де він буде жити, як харчуватися, на чому і куди їздити, які пам’ятки він бажає побачити, чи хоче скористатися послугами перекладача і т. д.

Для цього організатором турів створюються бази даних:

— житла;

— ресторанів і кафе;

— водіїв з транспортом;

— туристичних маршрутів;

— перекладачів.

Бажано скласти максимально детальний перелік можливих послуг і вказати чіткі тарифи на кожну з них. Комісійні організатора закладаються в ціну, або обговорюються окремо.

У просуванні даного сервісу допоможе створення англомовного сайту. Не біда, якщо для його серйозною розкрутки залишається не так багато часу. Зробити ресурс помітним для потенційного клієнта можна за допомогою контекстної реклами, а також інших видів Інтернет-реклами.

до Речі, таким способом вирішив заробити на Євро-2012 бізнесмен з Європи, знайомий мого давнього друга. Цю схему він вже деякий час успішно реалізовує на практиці.

загалом, вибирайте ту бізнес-ідею. яка припала вам до душі, і заробляйте на здоров’я на майбутньому чемпіонаті!

Короткий опис статті: бізнес ідеї з європи В цій статті ми зробимо невеликий огляд бізнес-ідей, пов’язаних з Євро-2012. Тут ви також знайдете свіжу ідею від автора статті бізнес-ідеї

Джерело: Євро-2012: як заробити? | БІЗНЕС і ПОДАТКИ

Також ви можете прочитати