• Різне

  Юридичний бізнес, Періодичне видання

  20.02.2017

  «Видавничий дім «Юридичний бізнес», ТОВ

  Прес-релізи [4]

  Про організації

  Публікації з різних аспектів юридичного бізнесу і практичної адвакатской діяльності. Запрошуємо до співпраці авторів. Будемо вдячні за побажання, зауваження і пропозиції, що формують розвиток і правильний підхід в рамках заявленої концепии журналу «Юридичний бізнес».

  ПРИНЦИПОВО ІНШЕ ВИДАННЯ, ЮРИДИЧНИЙ ЖУРНАЛ В ЯКОМУ НІ СЛОВА ПРО ПРАВО.

  У нас Ви не зустрінете.

  Російський ринок відрізняється унікальним об’ємом якісних правових видань. Аналіз законодавства, дослідження і узагальнення судової практики, підготовка коментарів та власне юридичні дискусії — це все представлено на сотнях інформаційних майданчиків. Якщо додати до цього можливості комп’ютерних правових систем, картина стає ще більш повною. У кожного ресурсу свій вдячний читач і користувач. У нас все по-іншому.

  Ми не намагаємося запропонувати щось подібне.

  «Юридичний бізнес» — журнал про практичну та ділової складової професії юриста. Це провідник для професіонала в нескінченно цікавий світ законів бізнесу, світ успіху і невдач, світ досягнень і розчарувань, світ грошей і втрат, світ задоволення від своєї роботи і відчуття ризику.

  Всього одна відмінність.

  «Юридичний бізнес» — професійне ділове видання, спрямоване на розвиток представників юридичної професії, союзник практикуючих юристів, а також тих, хто думає відкрити свою практику.

  Журнал відображає стратегічні підходи, акумулює і передає досвід, сприяє вільному поширенню передових ідей і знань у сфері правового консалтингу.

  «Юридичний бізнес» — це позитивний настрій, поліпшує втручання, професійне зростання, стимулювання особистого розвитку і зміцнення корисних навичок, це інформаційний майданчик галузі.

  Налагоджувати професійні зв’язки, зміцнювати свої позиції в співтоваристві, вловлювати тенденції ділового життя, проявляти ініціативу з актуальних питань, разом з читачем і для читача рухатися вперед. Таким ми бачимо журнал «Юридичний бізнес».

  Діловий журнал для юристів. Правовий консалтинг, як бізнес. Конвертація навичок і знань в прибуток і частку ринку.

  Журнал містить інформацію і матеріали за наступними темами:

  • підвищення особистої ефективності

  • баланс між роботою і особистим життям

  • заробляти, заробляти, заробляти

  • організація, функціонування та розвиток юридичної фірми

  • індивідуальна юридична практика

  • нюанси професійного права: проблеми регулювання ринку юридичних послуг

  • стратегії взаємодії з клієнтами

  • правила «гарного тону» на переговорах

  Короткий опис статті: юридичний бізнес Журнал про практичну та ділової складової професії юриста «видавничий, «юридичний, бізнес», Тов, Періодичне видання

  Джерело: Юридичний бізнес, Періодичне видання

  Також ви можете прочитати