Юридичний бізнес, Періодичне видання

20.02.2017

«Видавничий дім «Юридичний бізнес», ТОВ

Прес-релізи [4]

Про організації

Публікації з різних аспектів юридичного бізнесу і практичної адвакатской діяльності. Запрошуємо до співпраці авторів. Будемо вдячні за побажання, зауваження і пропозиції, що формують розвиток і правильний підхід в рамках заявленої концепии журналу «Юридичний бізнес».

ПРИНЦИПОВО ІНШЕ ВИДАННЯ, ЮРИДИЧНИЙ ЖУРНАЛ В ЯКОМУ НІ СЛОВА ПРО ПРАВО.

У нас Ви не зустрінете.

Російський ринок відрізняється унікальним об’ємом якісних правових видань. Аналіз законодавства, дослідження і узагальнення судової практики, підготовка коментарів та власне юридичні дискусії — це все представлено на сотнях інформаційних майданчиків. Якщо додати до цього можливості комп’ютерних правових систем, картина стає ще більш повною. У кожного ресурсу свій вдячний читач і користувач. У нас все по-іншому.

Ми не намагаємося запропонувати щось подібне.

«Юридичний бізнес» — журнал про практичну та ділової складової професії юриста. Це провідник для професіонала в нескінченно цікавий світ законів бізнесу, світ успіху і невдач, світ досягнень і розчарувань, світ грошей і втрат, світ задоволення від своєї роботи і відчуття ризику.

Всього одна відмінність.

«Юридичний бізнес» — професійне ділове видання, спрямоване на розвиток представників юридичної професії, союзник практикуючих юристів, а також тих, хто думає відкрити свою практику.

Журнал відображає стратегічні підходи, акумулює і передає досвід, сприяє вільному поширенню передових ідей і знань у сфері правового консалтингу.

«Юридичний бізнес» — це позитивний настрій, поліпшує втручання, професійне зростання, стимулювання особистого розвитку і зміцнення корисних навичок, це інформаційний майданчик галузі.

Налагоджувати професійні зв’язки, зміцнювати свої позиції в співтоваристві, вловлювати тенденції ділового життя, проявляти ініціативу з актуальних питань, разом з читачем і для читача рухатися вперед. Таким ми бачимо журнал «Юридичний бізнес».

Діловий журнал для юристів. Правовий консалтинг, як бізнес. Конвертація навичок і знань в прибуток і частку ринку.

Журнал містить інформацію і матеріали за наступними темами:

• підвищення особистої ефективності

• баланс між роботою і особистим життям

• заробляти, заробляти, заробляти

• організація, функціонування та розвиток юридичної фірми

• індивідуальна юридична практика

• нюанси професійного права: проблеми регулювання ринку юридичних послуг

• стратегії взаємодії з клієнтами

• правила «гарного тону» на переговорах

Короткий опис статті: юридичний бізнес Журнал про практичну та ділової складової професії юриста «видавничий, «юридичний, бізнес», Тов, Періодичне видання

Джерело: Юридичний бізнес, Періодичне видання

Також ви можете прочитати