Юридичний бізнес, єдиний діловий журнал для юристів, Хроніка юридичного

20.02.2017

Хроніка юридичного бізнесу

Юридичний бізнес, єдиний діловий журнал для юристів, Хроніка юридичного
Видавництво «Юридичний бізнес» продовжило традицію випуску збірників матеріалів конференції газети «Відомості» «Юридичний бізнес у Росії». У книзі з однойменною назвою представлені тексти більшості виступів форуму 2009 року.

Особливістю цього видання є те, що крім програмних виступів основних доповідачів у ньому також можна знайти змістовні фрагменти дискусій і круглих столів. Криза мобілізував представників ділового юридичної спільноти. Як наслідок, на заході не було протокольних повідомлень і загальних місць. За кількістю ідей, концепцій, якості представленого аналізу «Юридичний бізнес — 2009». без сумніву, перевершив всі взяті разом попередні заходи серії.

Мабуть, те, що конференція газети «Відомості» у 2009 році вийшла виключно змістовною, є закономірним. Традиційно якісний підхід до організації заходу збігся з об’єктивною ситуацією, мобилизовавшей всі інтелектуальні ресурси юридичного бізнесу. Незважаючи на кризу це було яскраве час і час, коли рівень спокійною відвертості і тверезості оцінок дозволив скластися і нового рівня взаєморозуміння і взаємної корисності.

Юридичний бізнес, єдиний діловий журнал для юристів, Хроніка юридичного
У своєму вступному слові Дмитро Афанасьєв. голова комітету партнерів адвокатського бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери». відзначив унікальність відбуваються в економіці подій. «Це був непростий період для світової економіки, який супроводжувався падінням промислового виробництва, масовими банкрутствами і звільненнями, кризою банківської системи. Додамо до цього падіння цін на нафту, наростаючий дефіцит державного бюджету, а також стрімке танення валютних резервів в нашій країні — здавалося, що бізнесу залишається лише закрити двері, закрити вікна і пересидіти два-три роки, взагалі не виходячи на вулицю. Світ ще не стикався з таким явищем. При цьому наша країна виявилася особливо вразливою з-за різкого зниження доходів від сировинного експорту». — нагадав пан Афанасьєв.

На думку Дмитра Олеговича, бізнес може і повинен активно шукати відповіді на сучасні виклики. «Я переконаний, що юридичний бізнес є найбільш просунутою частиною юридичної спільноти, оскільки, взаємодіючи з політичною владою, великим російським і закордонним бізнесом, він накопичує передовий досвід, вбирає в себе все найкраще і нове. Ось чому так важливо, щоб юридичний бізнес, нарешті, почав грати більш помітну роль в житті професійного співтовариства і в соціально-економічному житті країни, активно вступаючи у взаємодію з державою по основним аспектам будівництва правового суспільства в Росії». — вважає лідер АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери».

Крім власне стратегій адаптації до кризи учасники конференції приділили серйозну увагу і більш загальних тем, що стосуються, за висловом Д. Афанасьєва, «облаштування спільного дому». Це і питання вдосконалення законодавчої бази з метою зробити російське право більш зручним для бізнесу. Це і підвищення ефективності судочинства, боротьба з корупцією, регулювання ринку юридичних послуг, а також нові аспекти взаємин юристів та клієнтського співтовариства. Винятково високий рівень спікерів, якість їх повідомлень ініціювали живий обмін думками. Все це робить вийшов збірник корисним для всіх, хто цікавиться проблемами російського юридичного бізнесу.

На сторінках збірника:

• виступи найавторитетніших представників індустрії юридичних послуг;

• стратегії, ідеї та концепції, які реалізують найуспішніші юридичні фірми та адвокатські освіти Росії та СНД;

• ключові проблеми ринку правових послуг та запропоновані шляхи їх вирішення від визнаних російських експертів;

• основні тренди розвитку юридичної професії в Росії, загрози і виклики, які визначають майбутнє російського юридичної спільноти;

• новий формат видання, що включає роботи професійних фотографів, які висвітлювали захід.

В даний час книга може бути придбана в ІД «Юридичний бізнес». Для цього необхідно надіслати заявку у вільній формі за адресою: Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript. Вартість одного примірника — 425 рублів (включаючи доставку по Росії).

Юридичний бізнес, єдиний діловий журнал для юристів, Хроніка юридичного
Андрій Гольцблат. Goltsblat BLP: «Я думаю, що має пройти якийсь час, і бізнес почне потихеньку озиратися навколо і розуміти, що чекати поліпшень з закритими вікнами, закритими дверима, мабуть, не зовсім вірно. Він почне потихеньку висовувати голову з-за цих забитих вікон і побачить, що життя не зупинилася і треба скоріше виходити назовні, інакше першими вийдуть інші, а ти так і залишишся в заколоченном будинку. Так що позитивні тенденції, хай і слабкі, але все-таки намічаються».

Юридичний бізнес, єдиний діловий журнал для юристів, Хроніка юридичного
Альберт Еганян, «Вегас-Лекс»: «Беруся стверджувати, що в 99% юридичних фірм, у тому числі і в нашій, бізнес-процеси не є оптимально вибудованими. Бізнес-процеси в юридичних фірмах завжди недосконалі — неважливо, російські вони, іноземні або навіть сконструйовані умоглядно. Нам вони здаються ідеальними, ми в них упевнені, але якщо ми запросимо будь-якого спеціаліста з систем якості, управління, бізнес-процесів, він за 10 хвилин пояснить, у чому ми не праві».

Юридичний бізнес, єдиний діловий журнал для юристів, Хроніка юридичного
Євген Тимофєєв, Salans: «Як тільки компанія починає збільшуватися в масштабах, ставати реально великою армією юристів, то, як у будь-якої корпорації, в будь-якому бізнесі, підприємницьке початок починає втрачатися. Все починає скочуватися до стандартизованих процесів. Відповідно, місце різних фірм в очах споживача послуг багато в чому визначається саме тим, чи можуть їхні партнери змусити співробітників юридичної фірми давати рішення клієнту, чи все обмежується абстрактними теоретичними дослідженнями. Відповідно, цим визначається і успіх».

Юридичний бізнес, єдиний діловий журнал для юристів, Хроніка юридичного
Ірина Паліашвілі, RULG: «Всі були зайняті, ні в кого не було часу — ми перестали слухати один одного, ми перестали спілкуватися, не було ситуації, де кожен виграє: кожен мав розкіш переслідувати свої інтереси, але, разом з тим, не було точки дотику і діалогу. Тобто або взагалі не було діалогу, або був д иалог сліпого з глухим. І ось цей бум пройшов. Настав час, по модному зараз висловом, «натиснути кнопку перезавантаження» відносин зовнішніх консультантів з клієнтами» .

Короткий опис статті: юридичний бізнес Юридичний бізнес — єдиний діловий журнал для юристів Юридичний бізнес, діловий журнал, для юристів, діловий, журнал, Юридичний

Джерело: Юридичний бізнес — єдиний діловий журнал для юристів — Хроніка юридичного бізнесу

Також ви можете прочитати