З чого почати бізнес. Як заробити гроші.

19.02.2017

останні повідомлення
З чого почати свій бізнес?

Опубліковано 26.05.2012 | Автор: admin

Дуже мало людей починають свій трудовий життєвий шлях з власного бізнесу. В основному, людина спочатку працює на когось, і деяким це навіть більше подобається: менше відповідальності, менше головного болю. Але потім виникає бажання бути господарем свого життя! А як це зробити? З чого почати? Якщо людина знає з чого почати, то він починає, якщо не знає, то починає болісний пошук відповідного бізнесу.

В один з моментів свого життя, коли черговий розпочатий бізнес не дуже успішно закінчився, та інших занять у мене не було. Я почав такий пошук. Дні безперервно: перегляд ідей в інтернеті, моніторинг місцевого ринку, прорахунок витрат і прибутку, зв’язок з постачальниками товарів, перегляд приміщень для оренди.

З чого почати бізнес. Як заробити гроші.
Loading.

Роблячи все це з дня у день, я відчув, як втрачаю енергію. Ентузіазм і сили почали мене залишати. Опрацьовуючи одну ідею за іншою, я кожен раз розумів, що це не те, що МЕНІ вигідно займатися. Минув якийсь час, і я зрозумів одну річ: можна саму класну ідею «запороти» і не зуміти втілити в життя, а можна досить поганеньку думка дуже грамотно і вигідно реалізувати. Звідси висновок: треба виходити не з ідеї, а з самого себе і твоєї команди. І тут знову питання впирається в навчання. Ні, не навчання бухгалтерській справі, або роботи на комп’ютері, а навчання тому, як з думки робити продукт.

Цим речам в інститутах не вчать. Якщо вам дуже пощастило, то вас навчили батьки, якщо просто пощастило, то у вас є друзі, які могли б вас навчити, якщо менше пощастило, то є знайомі, до яких можна влаштуватися на роботу і перейняти цю премудрість. Ну а якщо зовсім не пощастило, то доведеться вчитися самому. А як це? Читати книги, ходити на семінари, пробувати, помилятися, втрачати гроші, плакати, падати, вставати, робити висновки… І ЗНОВУ думати, пробувати, помилятися, втрачати гроші, кусати лікті, ковтати соплі, набиратися мужності І ЗНОВУ…

Ну ви зрозуміли… Статистика говорить, що з першого разу не виходить побудувати успішний бізнес лише у 5% бізнесменів-початківців. Але найсумніше, що залишилися 95% більше половини більше вже нічого і не пробують починати. Починати з 5-ма відсотковою ймовірністю на успіх – це не найкращий старт. Але іншого немає! До речі, з кожним новим починанням шанси на успіх, відповідно, теорії ймовірностей і математичної статистики буде збільшуватися, якщо тільки ви зробили всю роботу над помилками.

Ну гаразд, повернемося до початку. Почати потрібно з себе! Задати собі кілька питань: що ти вмієш? Що тобі подобається? Чому ти готовий і хотів би вчитися? Чого ти не хочеш робити? Чи готовий ти все втратити? Скільки часу ти готовий працювати без зарплати? Яка сфера діяльності тебе більше цікавить? Чи є у тебе ті люди, які можуть тебе підтримати у важкий момент? І т. д.

Багатьох цікавить питання: «чи Можна почати бізнес з нуля?». Строго кажучи, розпочати нормальний бізнес без грошей не вийде. Але почати бізнес з нуля в твоїй кишені цілком можливо, використовуючи гроші інших людей. Це не обов’язково банки з їхньою програмою кредитування, це можуть бути люди, які в тебе повірили і готові інвестувати в твою ідею. Є можливість починати бізнес з мінімальними витратами. Дуже добре зараз розвиваються інтернет-магазини. Витрат на оренду і персонал – нуль. Зробити сайт – 30 000 рублів, ну а далі реклама. У маленьких містах такий бізнес, швидше за все, не буде мати успіху, але в містах понад 300 000 населення ви можете розраховувати на певний обсяг покупців.

У цій статті, я хочу підкреслити індивідуальність кожної людини: «Що росіянину добре, то німцю смерть». Одна і та ж ідея одному дасть успіх і безбідне майбутнє, а іншому принесе банкрутство. Тому будь-яку ідею треба спочатку на себе приміряти. Чи зможеш ти на даний момент це осилити? Багато рекомендують почати з продажу, вірніше навчитися продавати, навчитися спілкуватися з людьми. З таким умінням вам буде простіше вести будь-який бізнес. Адже сенс продажів не в тому, щоб «втюхати» товар, а в тому, щоб пояснити людині, наскільки вигідна для нього буде ця покупка. Хоча багато балакуни так пригрузят, що вийшовши з магазину з обновками, ти поставиш собі питання: «А на фіга я все це понабрал?».

Краще починати бізнес у тих сферах, які вам знайомі, або в які ви легко, в силу ваших особливостей, можете влитися. Я так одного разу зайнявся бурінням свердловин і в кінцевому підсумку набурил собі цивільних позовів за погане виконання роботи, але я не погано працював, я, просто, не знав всіх особливостей цього бізнесу.

Підводячи короткі підсумки можна сказати наступне. Перш, ніж починати свій бізнес потрібно:

  1. Приготуватися до невдач (не боятися провалу);
  2. Навчитися необхідним навичкам (хоча б примітивним поняттям про підприємництво);
  3. Визначити свої сильні і слабкі сторони (що ви зможете зробити, а що, швидше за все, не зможете );
  4. Виділити час на розробку або пошук ідеї (не треба «тупо» копіювати у сусіда, потрібно придумати родзинку);
  5. Заручитися підтримкою сім’ї та друзів (якщо це, звичайно, можливо);
  6. Вивчити ринок і попит;
  7. Скласти бізнес-план. Оцінити ризики і прибуток: хороше співвідношення хоча б 1 до 2, тобто «дам 100 000 руб. і, якщо все піде, зароблю 200 000руб.». Таким чином, якщо ви втратите ці 100 000руб. а потім почнете інший бізнес з таким же співвідношенням, то в разі успіху ви перекриєте збитки першого починання.
  8. ПОЧИНАЙТЕ!

Короткий опис статті: бізнес ідеї як заробити гроші Бізнес

Джерело: З чого почати бізнес. Як заробити гроші.

Також ви можете прочитати