Заробіток без вкладень шляхом продажу товарів через інтернет

13.07.2016

1 Тема від tinz 2013-03-04 06:29:32
Тема: Заробіток без вкладень шляхом продажу товарів через інтернет

Вистачить просиджувати штани перед комп’ютером — пора перетворити його в машину для заробляння грошей!

Якщо Ви хочете навчитися заробляти досить хороші гроші — то в першу чергу вам необхідно навчитися продавати.

найпростіший спосіб почати цьому вчитися – продати що-небудь з своїх старих або непотрібних речей.

Зараз в Інтернеті можна купити що завгодно: від туалетного паперу до «Боїнга». Інтернет продажі незабаром будуть перевищувати реальні. Люди зараз без проблем можуть придбати будь-які продукти і товари через Інтернет. Будь-які!

Люди готові купувати вживані речі — щоб заощадити. А ви можете продавати їм свої старі речі. І саме цей спосіб заробітку ми хочемо вам дати як один з базових.

Навряд чи він буде для вас основним джерелом доходу — але як спосіб почати вчитися продажу в Інтернеті він відмінний.

На жаль, в Росії немає такого популярного сервісу — як eBay. Якби продажу на eBay були активно розвинені в Росії — можна було б тільки на цьому зробити дуже і дуже пристойну суму грошей.

Коли переїжджаєш і починаєш розбирати весь непотріб — який у тебе накопичився (книги — одяг — комп’ютерне «залізо»- якісь телефонні системи — принтери)- то розумієш — що якщо ти цими речами рік не користувався — то швидше за все вже ніколи і не скористаєшся.

Є дуже хороше правило: викидати старі речі, які вже не потрібні. А так як ваша мета – заробити гроші — то логічно буде ці речі продавати.

Озирніться навколо. А тепер знайдіть три речі, які ви продасте через Інтернет. Я не кажу про продаж квартири або машини. Немає. Виберіть що-небудь дрібне. Наприклад — старий мобільний телефон — ноутбук — диван — піаніно — колекцію марок і так далі.

Досить добре продаються вживані товари — які люди часто оновлюють. Наприклад — мобільні телефони та комп’ютерні комплектуючі. Непоганий попит на жіночі речі — тому що мода регулярно змінюється. Ви можете продавати сумочки — туфлі та інші аксесуари. Просто подивіться — що у вас є непотрібного – чим ви давно не користуєтесь і не скористаєтеся вже ніколи.

Сайтів з продажу вживаних речей в Росії безліч. Найвідоміші з них:

За кордоном популярніше всього http://www.ebay.com. Завдяки таким сайтам можна зробити досить таки непогану розпродаж того — що вам вже в принципі не знадобиться.

Ваше завдання полягає в тому, щоб визначитися — які три речі ви будете продавати — і створити рекламне оголошення.

Можна скористатися інтернет аукціоном і виставити свій товар там. Припустимо, ви хочете продати свій старий ноутбук за 9000 рублів. Ви ставите на нього ціну в 1000 рублів і запускаєте аукціон на тиждень. Потенційні покупці самі будуть підвищувати на нього ціну. Це дуже цікаво — спробувати варто. Люди починають змагатися і пропонують ціни все вище і вище.

Аукціони можна відкривати на сайті http://www.molotok.ru. Там є два варіанти виставлення товару: або продати відразу за фіксовану ціну — або виставити на аукціон. Ми рекомендуємо вам спробувати обидва варіанти.

Ви повинні навчитися заробляти гроші шляхом продажу товарів через Інтернет. Згодом можна довести цю діяльність до масштабів інтернет магазину.

Короткий опис статті: заробити через інтернет без вкладень Заробіток без вкладень шляхом продажу товарів через інтернет

Джерело: Заробіток без вкладень шляхом продажу товарів через інтернет

Також ви можете прочитати