Заробіток через інтернет без вкладень

11.07.2016

Заробіток через інтернет без вкладень

Заробіток через інтернет без вкладень
Лютий 21st, 2014 Заробіток через інтернет без вкладень
Андрій

Привіт всім! Ця стаття для тих, хто шукає заробіток через інтернет без вкладень. Сьогодні хочу зробити невеликий огляд по сервісам, на яких я заробляю і заробляв. Заробітком це назвати не можна, але можна сміливо говорити про додатковому доході. Всі види доходу в мережі інтернет без вкладень не великі, але для початківців користувачів шукають заробіток в мережі це те, що треба. Не розібравшись з простими видами доходу неможливо почати заробляти серйозні гроші. Проходячи цю першу сходинку, можна навчитися працювати з платіжними системами, зрозуміти, як і звідки беруться гроші в мережі, вміти визначати вартість праці витраченого на виконання роботи, найголовніше навчитися розрізняти шахрайські проекти від тих, які працюють чесно.

Попрацювавши трохи на «нижчому рівні» ви зрозумієте, що без вкладень коштів не почне свою роботу навіть самий маленький бізнес. Надалі ви зможете вибрати для себе той напрямок, який вам більше до душі і для збільшення доходу ви будете готові вкладати душу і гроші.

І так, почну з проектів САР. іншими словами заробіток на кліках. Перші гроші в мережі я заробив саме там – це Seo Sprint і Web-IP. На першому я заробив приблизно 1500 рублів, на другому 5500. Вони працюють донині, і регулярно радують винагородами за партнерською програмою. Про них ви можете почитати ТУТ .

Паралельно з САР проектами тусувався в букмекерській конторі Leon. Дохід був дуже скромним, але кілька виплат отримав. Грати на ставках, не розуміючи, яка команда краще, важко. Залишалося довіритися процентним співвідношенням і везінню. Контора працює благополучно і зараз. Вся інформація з нею ТУТ .

Тепер поступово переходимо до проектів, які дають можливість заробити маючи акаунти в соціальних мережах. Перші два зустрівся на моєму шляху це Sarafanka і Likee.ru. Обидва проекти працюють і виплачують без обману. З першим я розлучився швидко, так як мене не влаштував відсоток при виведенні грошових коштів. Виводячи 300 руб. з них система забирала 100 руб. Це проект на любителя. А Likee.ru і зараз у мене в закладках, коли є кілька хвилин, я по-старому не можу поставити лайки і отримати за них центи, тим більш актуально з підвищенням курсу долара.

Черговий сервіс, пов’язаний з соціальними мережами це Social Tools. Це був перший, для мене, серйозний дохід. Тут я перейшов на новий рівень заробітку. Пристойні ціни за завдання, робота в будь-який зручний час. Головне, якомога більше назбирати їх за день, а потім спокійно все виконати за 15 – 20 хвилин і отримати за це винагороду в грошовому еквіваленті. За два роки роботи в ньому, змін не було, все працює відмінно. Виплати своєчасно з малюсіньким відсотком відрахувань на користь системи. Тут. ви можете детальніше ознайомитися з заробітком і подивитися відео.

Наступний проект для тих, хто з комп’ютером на ТИ плюс до всього розуміє в сайтобудуванні, вміє швидко знайти рідкісну і потрібну інформацію, добре розбирається в софті і працює в ньому. Workzilla для вас. Ціни за роботу вражають. Тут дійсно можна заробляти пристойні гроші і кинути будь-яку іншу роботу на дядька. Невеликий ОГЛЯД підкаже, як там працювати.

Не знаю, чи зацікавить вас такий вид заробітку, як написання коментарів. Особисто я пройшов повз. Як то ціни не порадували, а писати потрібно було чимало. Якщо вам цікаво, читайте ТУТ .

У моїй скарбничці є і один інвестиційний проект, сьогодні набирає величезну популярність WebTransfer. Для старту будь-якому користувачеві дає бонус 50$ відразу після реєстрації і їх можна вкласти. Тут я кручу невеликі суми, так як нещодавно почав працювати в ньому.

Є ресурси, на яких ви можете скачувати програми на смартфон і отримувати за це гроші переводячи надалі їх на свій рахунок стільникового зв’язку. Додатки потім можна видалити або залишити якщо сподобалося. Сервіси молоді, але в роботі косяків помічено не було. Знайомтесь з ними в статті «Заробіток на смартфоні «.

Повертаючись до соціальних мереж і заробітку з їх допомогою, наступний на черзі проект «Форумок». Всіх зацікавлених інформація чекає тут. Хороший спосіб отримання доходу. Завдань завжди багато, а значить працювати і працювати якщо ви не лінуйтеся. Працює з усіма соціальними мережами.

Є й такі, які мають вузьку спрямованість. Сайти VKCoin і YSMM працюють тільки з соціальною мережею ВКонтакте. VKCoin не отримав великої популярності, хоча умови не погані і прийнятні ціни за дію. Швидше за все, із-за малої популярності мало замовлень. Але має автоматичну систему заробітку. Виплати відбуваються чітко. Сервіс YSMM тільки для тих, хто має розкручені популярні групи ВКонтакте, хоча раніше приймав усіх. Переходьте ТУТ і знайомтеся з сервісами.

Заробіток через інтернет без вкладень
Тепер трохи про тих проектах, на яких працювати не потрібно. Представлю вашій увазі шахраїв. Це фінансові онлайн ігри. В одній пропонують виростити сад «ВАШ САД », купуючи дерево за деревом приносять плоди. Ось тільки мій сад переїхав на інший домен без попередження і став приносити плоди вже не мені, а мій логін і пароль для входу в сад виявилися недійсними. Другий проект AZSI.org. стільки разів змінював правила і підводив до того, що гроші стало вивести не реально. Отримавши від мого імені гнівного листа, адміністрація заблокувала мій акаунт і анулювала зароблені гроші.

З шахраями покінчили і продовжуємо огляд про заробітки через інтернет без вкладень .

Для більш широкого вибору додам ще кілька сайтів, на яких можна щось заробити. Це UH.RU. TWITE і БЛОГУН. На першому можна і розважитися і заробити. З другим потрібно бути акуратним, запис у твітері повинен бути живим і не заспамленним рекламою. Просто потрібно кожен репост розбавляти звичайною інформацією. Блогун також дає непоганий дохід, особисто мені він не по душі й всі зароблені кошти не виводячи я відправив в благодійний фонд.

у моїй скарбничці і буржуйська компанія «Casertex». Там все серйозно, дуже серйозно. Довелося відправити деякі документи для підтвердження своєї особи. Належної уваги цій компанії я не приділяю, а відповідно внутрішній баланс росте повільно. Але якщо займатися серйозно, можливо будуть і хороші результати. Дивіться, може вам сподобається.

Так само випробував два цікавих способу заробітку. Це переклад текстів з аудіо файли в текстові і просто написання текстів на замовлення і на продаж. Про переведення аудіо в текст читайте ТУТ. А якщо вмієте писати хороші статті, тоді вам на біржу ETXT або Айдвего. Вся інформація про копірайтинг ТУТ .

Заробіток через інтернет без вкладень
І під завісу, найцікавіше. Як там кажуть у цирку «Цвях програми». Проект, з яким хочу познайомити, працює з соціальними мережами, форумами та іншими сторонніми ресурсами. Реклама, відгуки про компанії, реппосты і багато іншого, така суть проекту. Проект цікавий, інтерфейс мутний (треба звикнути). Робота є, але з невеликим дефіцитом. Ціни за роботу найкращі, хоча і падали вже рази три, ймовірно, для залучення рекламодавців. Найголовніше суворо виконувати правила проекту і будуть непогані кишенькові гроші. Знайомтеся і заробляйте. Цей проект дає кращий заробіток через інтернет без вкладень. Крутіше я не зустрічав.

А тепер подумайте, що може бути краще пасивного заробітку в інтернет. Повірте, його можна побудувати і це буде все ваше, тільки ваше. Про пасивному доході читайте в статті про Школі Блогерів .

Сподіваюся, ви підберете собі те, що шукали з невеликого списку, представленого в цьому огляді. Вдалих заробітків, дякую за увагу.

Ще цікаве на блозі:

Короткий опис статті: як заробити грошей через інтернет Ця стаття для тих, хто шукає заробіток через інтернет без вкладень. Сьогодні хочу зробити невеликий огляд по сервісам, на яких я заробляю і заробляв. заробіток через інтернет без вкладень

Джерело: Заробіток через інтернет без вкладень

Також ви можете прочитати