Заробіток на ФорумОк . Заробіток в Інтернеті

15.07.2016

Заробіток на ФорумОк

Заробіток на ФорумОк . Заробіток в Інтернеті
Завантаження.

Заробіток на ФорумОк . Заробіток в Інтернеті
Привіт дорогі друзі! Ми не перестаємо ділитися з вами перевіреними способами заробітку в соціальних мережах. Сьогодні поговоримо про чудовому сервісі Форум Ok. заробляючи на якому у вас з’являється можливість отримувати постійний стабільний дохід.

Зареєструвавшись на цьому проекті, для вас відкриється можливість заробляти за допомогою таких соціальних мереж як ВКонтакте. Fecebook. Twitter. Youtube. Google. Однокласниках. а так само різних форумах і блогах.

Зароблені кошти Ви можете вивести на Z-гаманець, системи WebMoney. Мінімальна сума для виведення — 3$. зароблені гроші приходять на протязі 2-5 робочих днів. Комісія системи становить 12,5%, яка додається до суми угоди.

Крім основного заробітку в сервісі Форум Ok передбачена трирівнева партнерська програма, за якою ви будете отримувати 25%. 15%. 10% від комісії сервісу.

Форум Ok хороший тим, що на даному сервісі велику кількість завдань із дуже непоганий оплатою. Приміром за пости на блогах і форумах рекламодавець готовий платити від0,30$ 3$ в залежності від обсягу та складності завдання. За твіт і ретвіт рекламодавець платить від 0,02$ 0,20$ в залежності від рейтингу вашої сторінки в Twitter, який залежить від кількості читачів. За вступ до групи, лайки, підписки, рекламу в групах, соціальних мереж таких як ВКонтакте, Fecebook, Однокласниках, Мій світ, рекламодавці платять від0,03$ 0,10$ .

Реєстрація на ФорумОк

Давайте перейдемо до реєстрації. Натиснувши на кнопку «Реєстрація нового користувача». відкриється форма реєстрації. Де Вам необхідно вказати адресу електронної пошти, на який після реєстрації прийде лист з посиланням для активації:Заробіток на ФорумОк . Заробіток в Інтернеті

Далі придумайте пароль і продублюйте його два рази в реєстраційній формі. Поставте галочку навпроти «Згоден з умовами використання сервісу» і натисніть кнопку «Зареєструватися» .

Коли Ви активуєте акаунт у сервісі Форум Ok. необхідно буде прив’язати до нього акаунти всіх соціальних мереж що у Вас є, після цього з’явиться можливість виконувати завдання. Для цього в меню «Кабінети». що знаходиться ліворуч, вибираємо пункт «Виконавець» :Заробіток на ФорумОк . Заробіток в Інтернеті

Вибираєте ту соціальну мережу, яка у Вас є, де тиснете на кнопку «Мої аккаунти». Після цього залишиться прив’язати соціальну сторінку до аккаунту на Форум Ok. натиснувши на відповідну кнопку:Заробіток на ФорумОк . Заробіток в Інтернеті

Робота на ФорумОк

Для роботи з форумами, спершу необхідно буде зареєструватися них, їх шукаєте в інтернеті, завдань величезна кількість і різної тематики, зайдете і йдете, вибравши вподобані багаторазові завдання, знаходите відповідні тематичні форуми і реєструєтеся в них. Далі посилання на форум прив’язуєте до аккаунту. Тепер Ви можете виконувати завдання кожен день. Все не так складно як здається, думаю Ви розберетеся.

Після того як прив’язка ваших сторінок буде завершена, можна сміливо приступати до заробітку. Для цього тиснемо на кнопку «Пошук замовлень» у кожному з розділів для заробітку. Відкриється список завдань, натискаємо на будь-яке вподобане, читаємо умова і виконуємо його.

Виплата з проекту ФорумОк

Заробіток на ФорумОк . Заробіток в Інтернеті

Форум Ok — це не тільки заробіток в соціальних мережах, але і просування товарів і послуг на форумах і блогах. Якщо Вас все ще немає на цьому сервісі, то реєструйтеся і отримуйте додатковий дохід. Великих вам заробітків друзі! Заробіток на ФорумОк . Заробіток в Інтернеті

Короткий опис статті: форум заробіток в інтернеті Привіт дорогі друзі! Ми не перестаємо ділитися з вами перевіреними способами заробітку в соціальних мережах. Сьогодні поговоримо про чудовому сервісі ФорумОк, заробляючи на якому у вас з’являється можливість отримувати постійний стабільний до…

Джерело: Заробіток на ФорумОк | Заробіток в Інтернеті

Також ви можете прочитати