Заробіток на капчі, введення капчі, автоматичний заробіток

20.02.2017

Заробіток на капчі

Заробіток на капчі, введення капчі, автоматичний заробіток
Як заробити в інтернеті не вкладаючи свої гроші? Це питання стає все більш актуальним для багатьох. Адже часом так складно знайти проекти, які дійсно платять і підходять для новачків.

Одним з таких і є заробіток на капчі. Він не вимагає особливих знань і навичок. Даний вид заробітку в інтернеті легкий і підходить практично всім.

Кожен з нас хоч раз, за час користування інтернетом, але зустрічався з капчой. Реєструючись на сайтах або спілкуючись в активних групах в контакті, нам доводилося вводити, але мало хто знає, що на цьому можна ще й заробити.

Що таке капча

Captcha — по суті малюнок з літерних або числових символів. Примірна розшифровка абревіатури captcha звучить як «розпізнавання тексту користувачем». Капча призначена для захисту від ботів і ідентифікації користувача. Найчастіше боти, імітуючи поведінку живої людини, реєструються на форумах, розміщують спам, збирають інформацію. Тому і встановлюють власники на свої форуми і сайти капчу, щоб убезпечитися від таких «спамерів».

Заробіток на введення капчі

У чому ж власне полягає заробіток на введення капчі. Все досить просто. Перед користувачем відкривається невелике віконце, в якому потрібно ввести текст на зображенні. Найчастіше це літери або цифрові значення, рідше слова і пропозиції. Звідси випливає висновок, заробіток тут залежить від того, наскільки правильно ви визначите написане і введете його. Чим більше правильних відповідей, тим вищий заробіток. Величезних грошей тут не буде, але для новачків це непоганий старт в інтернет заробіток.

Сервісів, які платять за ці дії чимало, це не тільки російські сайти, але і закордонні. Але як не помилитися і знайти ті, які дійсно платять. Адже в інтернеті багато обману. І не хотілося б витрачати свій час і сили даремно.

На сьогодні можна виділити кілька перевірений часом сайтів, де заробіток в інтернеті на капчі досить простий і затребуваний. Все досить просто і доступно.

Суть заробітку на капчі

Суть заробітку досить проста. Ви реєструєтеся на спеціальному сайті, який спеціалізується на введення капчі. І приступаєте до виконання завдань. У спеціальному вікні Вам пропонується ввести код з картинки. Після того як Ви розгадаєте і введете капчу на Ваш рахунок в цьому сервісі тут же автоматично надійде винагороду за виконане завдання.

Сайти для заробітку на введення капчі

1. Kolotibablo. Виплати відбуваються на Z гаманець системи Webmoney. Якщо його немає, необхідно його завести, тому що без нього ви не зможете вивести зароблені на проект гроші. Тут заробіток на капчі нараховується в доларах. Щоб почати заробляти необхідно перейти у вкладку КапчіПочати роботу .

Відкривається нова сторінка, де і будуть показуватися капчі. Вам залишиться тільки їх правильно розпізнавати і вводити.

Період показу нових зображень складає 3 секунди.

Незайвим буде згадати і те, що оплата стане підвищуватися пропорційно з рейтингом, і отже, заробіток грошей на капчі буде хорошим бонусом до ваших доходів.

2. RuCaptcha. Після реєстрації в Рукапча заробіток стане доступний при натисканні на кнопку Старт .

Вам залишиться тільки вводити значення. Гроші зараховуються миттєво. У нічні години оплата піднімається. Мінімум, який необхідний для виведення становить 15 р.

3.Socialink. Для заробітку перейдіть у вкладку Анкапчинг

Далі внизу сторінки натисніть Почати роботу. І перед Вами відкриється капча і вікно де потрібно ввести. Розгадайте captcha та натисніть Надіслати .

Крім стандартного розгадування, можна непогано заробити і на соціальних мережах. Мінімальна сума для виводу всього 10 р.

Автоматичний заробіток на капчі

Буквально нещодавно, заробіток на капчі автоматом був неможливий. Адже даний тип заробітку передбачав лише особисту присутність. Для цього він і було придумано. Але зовсім недавно все змінилося і заробіток на капчі автоматично став доступний багатьом. Розглянемо це докладніше.

Сайт Moneycaptcha.ru — пропонує веб-майстрам і простим користувачам автоматичний заробіток на капчі в інтернеті.

Принцип роботи відрізняється від загальноприйнятого. Власник сайту встановлює спеціальний код на будь-якій сторінці сайту. Користувач, що здійснює певну дію, вводить капчу, і власник сайту отримує певний дохід. Закрити captcha можна багато — це може бути відео, аудіо або картинки.

Встановити Маникапчу досить просто. Вона підтримується популярними системами сайтів. Що примітно, все більше і більше власників файлообмінників, сайтів, форумів використовують автоматичний заробіток на капчі за допомогою цього сервісу. Все що потрібно це згенерувати API код для Вашого сайту, встановити спеціальний плагін і спостерігати за поповненням свого балансу в автоматичному режимі.

Але, цей заробіток доступний не тільки власником сайтів, але і простим користувачам. Ви зможете заробити на своїх друзях. Часто ми відправляємо їм цікаву інформацію і т. п. Але от якщо приховати під такою капчі, то Ви будете додатково заробляти. Зареєструвавшись в системі Ви можете отримати спеціальну посилання. І кожна людина, перейшовши по ній і виконавши певну дію, принесе нам гроші.

Скільки грошей можна заробити на капчі

При ручному введенні, суми заробітку досить невеликі. І не підійдуть тим, хто шукає легких і великих грошей. Щоб заробити мінімальну суму висновку, вам доведеться переглянути тисячі картинок. Наприклад, сайт KolotiBablo принесе 0,5-1 долар за 1000 капч, RuCaptcha 15 руб. за 1000 картинок.

На відміну від ручного, автоматичний заробіток на введення капчі може принести досить чималий дохід. Він безпосередньо залежить від відвідуваності сайту, зроблених переходів по посиланнях, а також регіону проживання користувача. В середньому за кожен перехід Ви отримаєте від 0,3 до 1,5 рублів. Детальніше дивіться в тарифах:

Прочитавши відгуки та проаналізувавши інформацію в мережі, можна зрозуміти що думки про даному способі заробітку розділилися. Багатьом до вподоби ця робота з моральних принципів. Адже вводячи капчу, ми допомагаємо спамерам. Іншим, навпаки, подобається, адже цей спосіб не вимагає вкладень і яких би то не було зусиль. Кожен вирішує сам, заробляти на капчі чи ні.

Щоб хто не говорив, але заробітку на введення капчі бути. Адже тут є і свої плюси: заробляй на капчі коли хочеш. Оплата за виконане завдання нараховується миттєво. Якщо залучити до розгадування всю сім’ю, то добавка до бюджету в місяць вийде непогана. Крім того, заробіток на капчі автоматом або вручну легкий в роботі і доступний навіть дітям.

курси по заробітку:

Короткий опис статті: заробіток на капчі Автоматичний заробіток на капчі. Як заробити на введення капчі. Сайти для заробітку на капчі. заробіток на капчі, заробіток на введення капчі, автоматичний заробіток на капчі

Джерело: Заробіток на капчі, введення капчі, автоматичний заробіток

Також ви можете прочитати