Заробіток на кліках в інтернеті . ОпЗаработок

09.07.2016

Підходить заробіток на кліках новачкові?

Заробіток на кліках в інтернеті . ОпЗаработок
Додано 11 Серп, 2013 | 0 comments Заробіток на кліках в інтернеті . ОпЗаработок

Заробіток на кліках в інтернеті . ОпЗаработок
Добрий день. Сьогодні я розповім про легендарний заробіток на кліках. З цього способу починав кожен, а багато звикали до цього виду роботи і це по сей день для них-основне джерело доходів. Я сам починав з цього способу і зараз іноді працюю (напевно, це увійшло в звичку). Даний вид отримання доходів хороший наступним:

  • Не потрібно ніякого досвіду;
  • Працювати може кожен (як школяр, так і домогосподарка);
  • Завжди є робота;
  • Графік роботи формуєте, як Вам заманеться;
  • Заробіток напряму залежить тільки від Вас;

Порахуй сам, скільки ти зможеш заробити на виконанні завдань за допомогою калькулятора:
Який він, заробіток в інтернеті на кліках?

Існують спеціальні поштові спонсори (букси, CAP), на яких користувачі працюють. Заробити на кліках можна з допомогою:

Заробіток на кліках в інтернеті . ОпЗаработок
Серфінг – Ви отримуєте гроші за перегляд сайтів строго певний час. Серфінг буває двох видів: ручний і автоматичний. При ручному серфінгу необхідно підтвердити те, що ви перебували на сайті за допомогою введення коду з картинки (капчі), при автоматичному цього робити не потрібно.

Читання листів – Вам приходить лист, в якому розміщено якесь рекламне пропозицію у вигляді тексту. Знизу після цього тексту є посилання. Ви натискаєте на неї, Вас перекидає на сайт, де після певного часу перебування на сайті вам нарахують винагороду.

Заробіток на кліках в інтернеті . ОпЗаработок
Виконання завдань – найбільш прибутковий заробіток в інтернеті на кліках, так як вартість одного завдання починається від 0,01$ і в середньому становить 0,2$. Саме з допомогою завдань і отримують прибуток цим способом. Є легкі завдання, які засновані на кліках по сайту та рекламі. Є не дуже легкі, які коштують більше 1$, наприклад, завантажити гру вагою 2 гігабайти і пограти.

На почтовиках існує дві категорії людей: Рекламодавці і Користувачі. Рекламодавці дають завдання, пишуть листи, а Користувачі виконують завдання і читають листи. Вигода йде і тим і тим. Рекламодавець платить за рекламу і тим самим рекламує свій сайт або який-небудь продукт, а Користувач переглядає рекламу і отримує за це гроші. Система (сайт) за це бере певний відсоток.

Сайти, на яких вигідний заробіток на кліках

Хочу навести приклад кількох найбільших сайтів, на яких я працюю особисто. Для реєстрації на цих сайтах вам потрібно гаманець в WebMoney. Раджу прочитати статтю «Реєстрація в WebMoney ».

Перші два поштовика, два гіганта, в яких має найбільший ефект заробіток в інтернеті на кліках, це WMmail і SEOsprint .

1. WMmail – кращий поштовик, серед яких я коли-небудь працював в інтернеті. Величезна кількість способів заробітку. Зовсім недавно відкрилася біржа статей і тепер там можна отримувати прибуток на написанні текстів. Щодня в ньому реєструється 1,5 тисячі осіб. Виплачує з 2004року. Виплачено понад 2,8 мільйона доларів.

Сайт реально платить:

Заробіток на кліках в інтернеті . ОпЗаработок

Є альтанка, де ведеться обговорення на різні теми і де можна поговорити, знайти собі клієнтів з якого-небудь питання або просто друзів. Можна робити непогані гроші на залучення рефералів, отримуючи 10% від їх заробітку. В залежності від рейтингу варіюється мінімальна сума для виведення коштів.

Короткий опис статті: заробіток в інтернеті на кліках Добрий день. Сьогодні я розповім про легендарний заробіток на кліках. З цього способу починав кожен, а багато звикали до цього виду роботи і це по сей день для них-основне джерело доходів. Я сам починав з цього способу і зараз іноді працюю (…

Джерело: Заробіток на кліках в інтернеті | ОпЗаработок

Також ви можете прочитати