Заробіток на перегляді реклами: допомога початківцям . Заробіток в Інтернеті

20.02.2017

Заробіток на перегляді реклами: допомога початківцям

З самого дитинства робота асоціюється у нас з наполегливою фізичною або розумовою працею. Коли виснажені батьки приходять додому, вони всім своїм виглядом показують, що краще ніколи не виростати і залишатися маленькими дітьми. Але ось настав двадцять перше століття, і з кожним днем з’являється все більше способів заробітку, не потребують каторжних зусиль.

Інтернет надає масу можливостей, серед яких і способи збільшити свій капітал. Варіанти працевлаштування є на будь-який смак і колір, згідно навичкам і перевагам. Але що, якщо досвіду роботи немає, а отримувати гроші хочеться вже сьогодні?

Всесвітня павутина і тут не буде зволікати з відповіддю і запропонує заробіток на перегляді реклами, про який і піде мова в цій статті:

Заробіток на перегляді реклами: допомога початківцям . Заробіток в Інтернеті

Що потрібно робити?

Для початку слід усвідомити те, що перегляд реклами – це досить неоднозначне поняття. Звичні ролики по телевізору або плакати на стінах, звичайно, мають свої аналоги у Всесвітній павутині, але зустрічаються і такі види реклами, які можна не помітити відразу. Наприклад, в тексті може бути приховано згадка про рекламований продукт або поміщена посилання на потрібний ресурс.

Але вся «фішка » полягає в тому, що вам, по суті, неважливо, який вид реклами пропонується переглядати, а це вигідно відрізняє запропонований заробіток в інтернеті.

Перегляд реклами власними очима зовсім не обов’язковий. Звичайно, можна насолодитися якими-небудь чудо-юдо-йогуртами, але комп’ютер не здатний визначити: ваш погляд прикутий до екрану чи ні. Все, що потрібно – це переходити за заповітним посиланнями, іноді виконуючи якісь дії на цільовій сторінці.

Реклама буває різною, відповідно, і способи заробітку теж відрізняються один від одного. Варто розглянути найбільш поширені з них.

 • Серфінг. Необхідно переходити по посиланнях і переглядати сайти. На сторінках ресурсу потрібно перебувати якийсь час, зазвичай – не більше півхвилини;
 • Кліків по рекламних банерів. В цьому випадку все набагато швидше, потрібно перейти за посиланням і клікнути по банеру. Головне – це швидко відшукати рекламу на сторінці сайту:

Заробіток на перегляді реклами: допомога початківцям . Заробіток в Інтернеті

 • Читання листів. Дуже часто на вашу поштову скриньку приходять повідомлення, які відправляються в папку «Спам ». Зазвичай, це нехитро складені послання, що містять посилання в якесь далеке і небезпечне місце. Такі листи, як правило, ніхто не чіпає, але ви будете отримувати гроші за переходи по запропонованих посиланнях;
 • Проходження реєстрації. Цей тип заробітку забирає більше часу, але і платять за нього дещо більше. Потрібно зареєструватися на потрібному ресурсі і перейти по посиланню з поштової скриньки;
 • Невеликі тести або опитування. Вам буде поставлено декілька питань, на які потрібно відповісти (можна і неправильно ).

Як не потрапити в «погані руки»?

Якщо ви захочете дізнатися, як заробити в інтернеті на перегляді реклами і зверніться з цим питанням до пошукачів, то виявите величезну кількість варіантів. Проте справжніх вакансій набагато менше, і необхідно вміти відрізняти реальні пропозиції від «розлучень ».

Для початку слід подумати: а кому і навіщо можуть бути потрібні ваші кліки і переходи по посиланнях?

 • По-перше, рекламодавцям потрібно якесь підтвердження своєї ефективності перед замовниками, тому вони повинні надати статистику по кількості користувачів, які переглянули рекламу. Добровільно вивчати рекламні ролики і банери не хоче ніхто, от і доводиться пропонувати винагороду;
 • По-друге, молоді сайти, які нікому не відомі, мають потребу в певній кількості унікальних відвідувачів. Метою є розміщення тієї ж самої реклами.

Звичайно, можна мимоволі задуматися про рекламованих компаніях, адже ніхто насправді не звертає уваги на їхні банери, а якщо і звертає увагу, то лише з роздратуванням. Але це не повинно хвилювати тих, хто хоче заробити.

Варто відзначити, що роботу можна знайти в системах активної реклами. Вони спеціалізуються на цьому виді діяльності і зможуть забезпечити здобувача великою кількістю завдань. Але серед подібних сервісів трапляються і не самі сумлінні. Існують деякі ознаки, за якими можна обчислити шахраїв.

 • Потрібні які-небудь внески. Якщо вам пропонують віддати гроші за свою працю, то ви отримаєте можливість заробити менше, ніж 0. Можна зрадіти і приступити до справи, але краще негайно йти.
 • Гігантська сума мінімального виведення коштів. Якщо до першої «получки » доведеться гарувати кілька місяців, то не варто довіряти таким роботодавцям. Перегляд реклами приносить невеликі гроші в короткі терміни, і важливо мати можливість швидко виводити малі суми.
 • Надто велика ставка. Цей пункт перекликається з попереднім, різниця в тому, що вас додатково заманюють високою зарплатою. Надійні сервіси активної реклами пропонують стандартну ціну за ваші послуги, і якщо ви знайшли варіант, який сильно відрізняється від інших – швидше за все, вас обдурять.

Де працювати і як це робити?

Для того щоб почати працювати, необхідно зареєструватися в системах активної реклами. Нижче наведені деякі сервіси, які забезпечать шукачів завданнями.

 • WmMail.ru. Надсилає листи з посиланнями. Мінімальна сума виводу – 0,1$:

Заробіток на перегляді реклами: допомога початківцям . Заробіток в Інтернеті

 • WMZona – ще одне джерело роботи в інтернеті. Перегляд реклами здійснюється протягом фіксованого часу, також є можливість виконувати інші завдання (реєстрації, тести). Мінімальна сума виводу – 0,5$:

Заробіток на перегляді реклами: допомога початківцям . Заробіток в Інтернеті

 • IPGold. Можна серфіть, виконувати завдання і переходити за посиланнями в листах, що приходять на електронну поштову скриньку. Виводити дозволяється від 10 рублів:

Заробіток на перегляді реклами: допомога початківцям . Заробіток в Інтернеті

Для плідної роботи в подібних сервісах важливо слідувати простим рекомендаціям.

 • Чим більше завдань, тим краще. Для того щоб перегляд реклами мав якийсь сенс, потрібно реєструватися в декількох системах одночасно. Хороший варіант – якщо вас забезпечують роботою близько 10 сервісів;
 • Отримуйте гроші не тільки за свою роботу. Системи активної реклами заохочують залучення нових людей – рефералів, і за це ви цілком можете отримати грошову винагороду;
 • Не варто намагатися шахраювати. В одному сервісі у вас може бути тільки один акаунт. Порушники швидко виявляються і в подальшому не допускаються до роботи;
 • Майте терпіння. На початкових етапах вас не будуть шанувати великою кількістю роботи. Але з плином часу довіру до вас зросте, і завдання «потечуть рікою »;
 • Захистіть свій комп’ютер. Подбайте про останній версії антивірусного програмного забезпечення, адже перехід по незнайомих посиланнями може мати не дуже приємні наслідки.

Скільки можна заробити?

Що стосується фінансової сторони, то гроші за перегляд реклами пропонуються не найбільші.

 • За серфінг можна отримати від 5 до 10 копійок за один сайт;
 • Перехід по посиланнях з електронних листів оцінюється в 7-15 копійок;
 • Оплата завдань залежить від їх складності, середня ціна – від 2 до 4 рублів.

Цифри не дуже значні, але якщо приділяти роботі кілька годин на день, то з кожного сервісу активної реклами можна виводити від 5 до 10 доларів у тиждень, а це вже досить непогано.

Нехай реклама і дратує, але на ній можна заробити.

Короткий опис статті: заробіток на перегляді реклами Заробіток на перегляді реклами як джерело доходу. Як визначити добросовісних роботодавців. Поради по роботі в сервісах, які надають завдання заробіток на перегляді реклами в інтернеті перегляд як заробити робота гроші за

Джерело: Заробіток на перегляді реклами: допомога починаючим | Заробіток в Інтернеті

Також ви можете прочитати