Заробіток в інтернеті, інвестиції

10.07.2016

Про технології

Останні три роки велася інтенсивна розробка четвертого покоління струнних технологій, що отримав назву «RSW»: Rail Sky Way — «Рейкова небесна дорога». Саме з цим, найбільш прогресивним поколінням інноваційної транспортної технології, прийнято рішення виходити на світовий ринок.

• Ви будете внесені в список реєстру акціонерів компанії Euroasian Rail Skyway Systems Ltd (Лондон, Великобританія). Про переваги дивіться оцінку незалежного експерта щодо інвестування А. Ховратова на моєму відео каналі в yotube.

• Вам буде присвоєно певний діапазон акцій з порядковими номерами, відповідно до обраного пакету акцій.

• Точну таблицю розцінок на акції дивіться на скріні нижче. Вкладаючи сьогодні 100 фунтів ми отримуємо акції на суму 20.000 фунтів! Вкладаючи сьогодні 1000 фунтів ми отримуємо в 2017-2018 року акції на суму 350.000 британських фунтів стерлінгів.

Представлені в таблиці дисконти діють до 1 липня 2014 року. Протягом трьох років, по мірі будівництв а і проходження сертифікації дані дисконти будуть знижуватися, поки не вийдуть на номінальну вартість 1 акція = 1 фунт стерлінгів.

Саме тому таке інвестиційна пропозиція не можна пропустити! Акції зростуть у ціні в 100-1000 разів за найближчі 3-5 років! Хотіли б Ви, щоб на самому початку своєї кар’єри Білл Гейтс (Microsoft) або Стів Джобс (Apple) запропонували купити акції компаній за заниженою ціною і запропонували Вам стати співвласником компаній? САМЕ ЗАРАЗ ТАКИЙ ВИПАДОК!

Короткий опис статті: internet zarabotok робота в інтернеті, заробіток в інтернеті.

Джерело: заробіток в інтернеті, інвестиції

Також ви можете прочитати