Заробіток в Інтернеті з телефону, 5 мобільних додатків, Заробіток в Інтернеті .

20.02.2017

Дата: Неділя, 29.11.2015, 18:22 | Повідомлення # 1

Ще кілька років тому мало кому в голову могло прийти, що стане доступний заробіток в Інтернеті з телефону або планшета, а сьогодні таких можливостей вже сотні. В цій темі я зробив короткий огляд 5 популярних безкоштовних додатків, що дозволяють випробувати на власному досвіді заробіток на мобільному телефоні. Отже, що ж конкретно потрібно робити такого, щоб заробити на мобільному? Відповідь проста — встановлювати на свій смартфон або планшет різні ігри та програми, а після цього — написати про них позитивний відгук в Google Play або App Store. Опережу ваш виник закономірне питання: що встановлюються програми безкоштовні і не вимагають від вас жодної оплати чи їх покупки. Доступний подібний заробіток на Android і iOS пристроях, причому власники яблучних девайсів від Apple отримують підвищену винагороду. Зазначу, що заробіток на установці додатків доступний як для володарів смартфонів, так і для власників планшетів.

 • Кому це потрібно, і хто буде за це платити?

  Отримати велику кількість установок необхідно розробникам і власникам цих самих ігор і додатків, які тільки-тільки виклали його в Google Play або App Store, а оцінок і установок набрано ще занадто мало, щоб про їх додатку дізналася і скористалася значна частина мобільного аудиторії. Простіше кажучи, заробіток на установці додатків буде банально полягати в їх завантаженні і виставлення їм максимальної оцінки (хоча, навіть це потрібно не завжди).

 • Як це працює?

  1. Розробник розміщує замовлення на скачування та / або відгук в спеціальному додатку, список яких є нижче

  2. Через нього замовлення потрапляє до виконавців, тобто вам

  3. Ви виконуєте завдання у відповідності з його умовами

  Оплата за працю проводиться автоматично. Порада: завдання з’являються приблизно раз на годину, тому заходьте в такі додатки раз в годину, наприклад у 12:00, 13:00, 14:00, і т. д.

  AppTools

  AppTools на даний момент є самим популярнымв цій сфері заробітку. За виконання завдання нараховують від 3 до 30 рублів, все залежить від складності. Види завдань: просто завантажити додаток, скачати й не видаляти 3 або більше днів, скачати й залишити відгук, купити додаток (дають більше, вкрай рідкісний тип завдання). Від себе скажу, що завдання тут з’являються дуже часто, головне вчасно його зловити, адже бажаючих багато. Зазвичай все оплачується автоматично, але бувають завдання, де розробник сам підтверджує виконання. Особливістю AppTools є той факт, що цей сервіс доступний тільки для платформи Android. Мінімалка на висновок — всього 15 рублів, гроші виводяться на WebMoney в ручному режимі, виплату можна замовляти раз в 5 днів. Реферальна система 10% від заробітку запрошених Вами друзів. В Google Play програми немає, потрібно завантажувати на офіційному сайті.

  AdvertApp

  На відміну від вищевказаного конкурента, AdvertApp підтримує і iOS та Android. Відразу після реєстрації Вам нарахують бонус у розмірі 3 рублів. Приблизна вартість одного завдання від 3 до 15 рублів, залежно від типу завдання. Їх тут існує три: завантажити і запустити, залишити відгук, і все разом узяте + не видаляти встановлений протягом декількох днів. Все це може поєднуватися, відповідно і розмір винагороди буде вище. Реферальна система 10%. На даний момент підключено 6 партнерів. За виконання їх завдань також буде нараховуватися винагороду. Висновок засобів автоматичний і доступний платіжні системи WebMoney, Яндекс Гроші, QIWI, Гроші mail.ru, а так само на мобільний телефон. Мінімалка — 1 рубль. Підтримка відповідає протягом години.

  CashPirate

  CashPirate — ще одна програма, заснована американською компанією і має свої плюси і мінуси. Тут ті ж типи завдань як на AdvertApp, але немає необхідності додавати відгуки. На CashPirate бальна система, 1000 балів = $1. За установку додатка платять від 60 до 150 балів. Крім свого заробітку, підключені до сервісу 4 партнерки, через які ви так само зможете заробляти на установці додатків, а так само перегляді відео. Присутня 2-х рівнева реферальная система. Перший рівень — 10% від заробітку кожного запрошеного Вами користувача, другий — 5% від прибутку, який отримали запрошені Вашим другом. Інтерфейс програми англійською, але все інтуїтивно зрозуміло. Виплати проводяться на гаманець PayPal, при наявності хоча б 2,500 балів. Крім цього, бали можна обміняти на подарункові карти Amazon. При реєстрації дарують приємний бонус — 500 балів, але нараховуватися вони будуть поступово, як відсоткова надбавка до основного заробітку.

  Whaff Rewards

  Додаток Whaff Rewards має масу переваг в порівнянні з іншими сервісами. Всі нарахування зберігаються в доларах на внутрішньому рахунку. Рахунок знаходиться на вашому Facebook обліковому записі. На початку заробітку у вас буде близько 10 додатків, за встановлення яких ви отримаєте винагороду. Крім цього є різні завдання: наприклад, встановити додаток, заходити в нього кожен день і залишатися в ньому мінімум хвилину. Все це треба виконувати певну кількість днів. Всі нарахування проходять в автоматичному режимі, а реферальная система досить вигідна: ви отримаєте $0,3 за кожен enter реферального коду вашими друзями. Гроші виводяться на рахунок в PayPal, а так само їх можна обміняти на подарункові карти Google Play, iTunes, XBOX, PSN, Steam і Amazon.

  Короткий опис статті: як заробити гроші в інтернеті з телефону

  Джерело: Заробіток в Інтернеті з телефону — 5 мобільних додатків — Заробіток в Інтернеті | Форум

 • Також ви можете прочитати