Заробіток в інтернеті, Заробіток, перевірені варіанти!

20.02.2017

РОБОТА В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Зараз багатьох цікавлять питання пов’язані з роботою а вірніше буде з зароблянням грошей в інтернеті. Коли три роки тому я ще тільки починав цим займатися, мене теж залучали різні гучні, барвисті банери — вхід 5$ вихід 100000, опитувальники, тоталізатори, чарівні гаманці і тд.

Багато разів я втрачав гроші і час, поки не излопатив добру частину мережі зрозумів що реально а головне стабільно можна заробити тільки своєю працею.

Опитувальники 99 з 100 не платять (в тих що платять мінімалку рік набирати треба), піраміди і млм швидко лопаються, чарівних гаманців не існує, казино створювали не для того, щоб всі дружно його обигрывали.

На цьому сайті я буду розповідати про перевірені особисто сайтах, з яких я отримував гроші. Тут не буде приукрасок і порожніх обіцянок тисяч баксів, Феррарі і Мальдивів. Я не збираюся обманювати людей які збираються заробити гроші своєю працею.

Якщо Ви вирішили що краще пошукати халяву то шукайте в іншому місці — кнопка «Бабло» на цьому сайті отсутвствует. Тут її немає!

ШОРТ — ЗАРОБІТОК НА СКОРОЧЕНИХ ПОСИЛАННЯ!

Ціна переходів за посиланнями:

$1 5 за 1 000 показів

Партнерська програма: 20% від доходів запрошеного користувача

Мінімум до виплати: $5 для PayPal і WebMoney, $20 для Payoneer

УВАГА З 1.07.2015 ОПЛАТА ЗА ТРАФІК З США НА 60% ВИЩЕ НЕ 5 А ВЖЕ 8 ДОЛАРІВ

І так,на цьому сайті можна заробляти на яких завгодно посиланнях,не залежно від того є у вас сайт або блог,сторінки в соц. мережах форуми і тд. Можна вкорочувати будь-які посилання і поширити де побажаєте, лише б з них захотіли перейти.Що завгодно — цікава новина,новий, смішний прикол,посилання на новий фільм,заробіток залежить тільки від вашої фантазії і вміння вибрати зацікавлену аудиторію.Наприклад — в Фейсбук, в них показують найпопулярніші новини з груп в яких перебуваєте ви або ваші друзі,заходьте дивіться тему посту,предмет дискусії,знаходите інфу по темі і кидаєте наводящую фразу і вже укороченую посилання на інфу — справу зроблено.Коротше варіантів багато — з допомогою інструментів сервісу,приєднавши укоротитель і налаштувавши автоматичну подачу інфи в соц мережі(за допомогою twitterfeed.com або dlvr.it — на сайті в розділі інструменти),можна автоматизувати заробіток. Якщо ж ви власник сайту,блогу або у вас їх декілька, то тоді цей сервіс саме для вас — просто знахідка,така велика кількість інструментів для монетизації як тут,мало де можна зустріти.

Короткий опис статті: заробіток в інтернеті з телефону Робота в інтернеті,які сплачують сайти,робота без вкладень.Заробити Биткоины.Мануали.Навчальні курси.Перевірка нових проектів

Джерело: Заробіток в інтернеті — Заробіток — перевірені варіанти!

Також ви можете прочитати