Заробіток в інтернеті, заробіток в мережі

12.10.2014

Заробіток в інтернеті
Ласкаво просимо на: &nbsp&nbsp Взаработке.ру

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp Вийшло так, що я спочатку почав заробляти в інтернеті, а потім заради інтересу захотів знайти, як це треба робити, і що пишуть розумні люди з цього приводу «в світовій павутині». Результат виявився цікавим — пропозиції купити якийсь там диск або книгу, в яких обіцяють навчити заробляти, суцільні лохотрони, незрозумілі схеми, купа партнерських програм і т. д. А майже вся правдива і корисна інформація, присвячена людям, які вміють створювати сайти або блоги. Виходить, що у простого користувача два шляхи — бути обманутим чи не заробляти в інтернеті зовсім. Даний висновок є помилковим. Цей, дискримінує простого користувача, пробіл в інтернеті, я спробую усунути і описати всі перевірені способи, які приносять мені дохід не один рік. До речі, якщо Ви плануєте обманювати казино, що неможливо в принципі, і заробляти по 500$ в день, то Вам не сюди.

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbspДля початку сформуємо чисто російську завдання — не вмію створювати сайти і взагалі нічого не вмію, але вимагаю:

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp 1) Постійний і стабільний дохід.

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp 2) Гроші повинні зароблятися самі, без моєї участі і цілодобово.

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp 3) Дохід зобов’язаний постійно зростати з плином часу.

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp 4) Ніякого спілкування з людьми, тільки комп’ютер та банкомат.

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp Тепер подивимося на скріншот і зрозуміємо, що місія здійсненна. Даний скріншот представляє річний звіт німецької фірми Sedo про доходи з оренди одного з моїх доменів. Домен це те, що ми пишемо в рядку браузера — yandex.ru, vzarabotke.ru і т. д. Таким чином, ми заробляємо 80 євро = $107 в рік з одного домену. Віднімаємо вартість домену $15 і отримуємо $92 чистого прибутку щорічно. Далі включаємо або вимикаємо свої амбіції і вважаємо, скільки доменів треба мати, щоб задовольнити наші потреби. Якщо захочемо автоматично заробити $9200 в рік, або $770 місяць знадобиться 100 доменів, і так далі — Ваш стеля належить Вам. Виплати проводяться щомісячно. Дуже докладно про цей вид заробітку з прибутковістю 800%, про який майже ніхто не знає, я написав на сторінці Заробіток для початківців.

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp Сайт умовно розділений на дві частини — заробіток «для користувачів» і «фахівців», що б люди різних категорій та можливостей змогли знайти для себе що — то корисне. Початківцям рекомендується самостійно визначитися з чого краще починати. Методи заробітку розташовані на сайті від вигідніших до менш вигідним. Можливо, для когось буде краще почати з простого, описаного в кінці розділу «для початківців». У Вас точно все вийде, і Ви заробите гроші, тільки трохи.

&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp Заробіток в інтернеті пов’язаний з повним і чітким розумінням — хто платить? За що платять? Чому це вигідно? Якщо Ви не знаєте відповідей на ці питання, то велика ймовірність зіткнуться з лохотроном, де в кращому випадку Вам нічого не заплатять. Приміром, якщо за рекламу на Вашому сайті платять лідери пошукових систем Google

Також ви можете прочитати