Заробіток в мережі без вкладень (мій улюблений спосіб заробітку

12.07.2016

Заробіток в мережі без вкладень (докладно про кращому способі )
Вступ

Ця докладна стаття про найкращому способі заробітку в мережі без вкладень, з усіх варіантів, які я перепробував за 9 років своєї роботи.

Тут ви знайдете інформацію:

— про те, на чому заснований полюбився мені заробіток в мережі;

Інформація про суть заробітку в режимі питання-відповідь!

– В чому суть заробітку?

– Для того що б зрозуміти основну суть заробітку, необхідно подивитися на вікіпедії статтю список країн по середній заробітній платі .

Заробіток в мережі без вкладень (мій улюблений спосіб заробітку

З таблиці видно, що в чільній двадцятці середня з/п перебувати в діапазоні від 2352$ до 4089$ в місяць.

При цьому, ціни на продукти харчування по світу відрізняються незначно а бензин і нові автомобілі, в тих же США, істотно дешевше, чого у нас (моя сестра зараз живе в США).

Іншими словами, заможним жителям західних країн, зароблених грошей вистачає не тільки для забезпечення нормальних умов життя, але ще і залишається достатньо вільних грошей, які багато хто з них готові витрачати і з задоволенням витрачають на різні розваги!

– Те, що «там» живуть добре – це зрозуміло! Мені-то яка вигода з того, що вони витрачають надлишки своїх грошей на розваги? Як на цьому заробити?

– пряма Вигода – гроші, які вони витрачають на розваги, можна роздобути у свій «кишеню».

– Можна конкретніше? Я поки не розумію, яким чином заробіток в мережі без вкладень ставитися до розважається «буржуям».

– Можна по конкретніше. Місць, де витрачають гроші в інтернеті в принципі багато, але є дуже популярна на заході гра – Техаський Холдем (вид покеру). Велика кількість людей грають в цю гру, ризикують своїми живими грошима, часто напідпитку стані. Причому через інтернет! Ось саме тут ми і «відбираємо» у них їх «Бенжаминов Франклинов» (БФ зображений на лицьовій стороні 100 доларової купюри США).

– А це взагалі законно? Закони порушувати я принципово не згоден!

– Абсолютно законно! Гроші ніхто ж не «відбирає» насправді – слово спеціально в лапках. Людина сама, за власним бажанням, сідати пограти, ризикнути своїми грошима, отримати дозу адреналіну, та ще й з надією зірвати великий куш. І в підсумку, чесно нам їх програє. Ніхто нікого не примушує. Людина добровільно ризикує своїми грішми. Так що все законно. До речі, деякі професійні гравці в покер, навіть платять податки державі з виграних грошей. (Хоча більшість їх не платить ?? менталітет такий — че вже там ).

– І все-таки про законність, покер начебто ж як азартна гра!?

– Про те, яка покер гра азартна або інтелектуальна, суперечки точаться вже давно. На користь того, що покер-це інтелектуальна гра, говорять наступні факти:

  • Міжнародна федерація покеру (International Federation of Poker), скорочено IFP) входить до складу Міжнародної асоціації інтелектуального спорту, а так само є міжнародною спортивною федерацією і визнається Спортивним арбітражним судом.
  • У статті «Інтелектуальні види спорту». написано: «останнім часом спостерігається тенденція до видовим розширення інтелектуального спорту, зумовлена спортизацией інших настільних (логічних) ігор, серед яких нарди, покер і різні етнокультурні види, що мають локальне поширення (російські шашки).»

Для мене особисто, покер однозначно є інтелектуальної та прибуткової грою, оскільки дозволяє конвертувати розум, логіку та інтелект гравця в живі гроші.

до Речі, поки я готував цю статтю, виявив, що у вікі, в статті про покер. наведені наступні аргументи на користь того, що покер не азартна гра:

  • Наявність професійних гравців, заробляють гроші на постійній основі .
  • Прибутковість виграшних стратегій можна обґрунтувати за допомогою теорії ймовірностей і, отже, виграш в покер не є наслідком успіху. Позитивне математичне очікування прибутку сильного гравця відповідно до закону великих чисел призведе до того що він буде вигравати, а це прямо суперечить визначення азартної гри.
  • Федеральний суд Нью-Йорка визнав, що покер є грою, де «переважний вплив на результат надає майстерність».

А ще, в 2014 році, швед Мартін Якобсон зайняв перше місце в головному турнірі щорічної світової серії покеру і отримав головний приз 10,000,000$.

так-Так! 10 мільйонів баксів!

Заробіток в мережі без вкладень (мій улюблений спосіб заробітку

Не знаю як ви, а я не чув про світовому чемпіонаті з блекджек-з повіями або чемпіонаті світу по лотереї!

Але це я відволікся, і завернув в оффлайн покер – повернемося до нашого онлайн покеру, адже ми говоримо про заробіток за допомогою мережі інтернет.

Продовжуємо, в режимі питання-відповідь

– Гаразд, припустимо. Тоді виходить, що потрібно грати в покер, грати на справжні гроші, а ти писав, що вкладати власні гроші не потрібно! Я не готовий ризикувати своїми грошима, та ще в такій справі, в якому практично нічого не тямлю!

– Так, все вірно я писав, і все вірно ви запам’ятали! Своїми грошима дійсно ризикувати не слід.

– Нічого не зрозуміло! З одного боку покер – гра на гроші, з іншого боку я свої гроші вкладати не зобов’язаний! Звідки ж гроші для гри? Робін Гуд чи що подарує?

– Зараз скрізь ринкові відносини і ніхто нічого не дарує. Тільки взаємовигідне співробітництво. Наприклад, є спільноти, в яких людину навчають грі в покер. Якщо людина добре вчився, йому пропонують здати іспит. Тим, хто складає іспит, співтовариство безоплатно дає певну суму для початку гри. Суми бувають різні і залежать від багатьох факторів, зокрема від стану світової економіки.

Коли я починав, у далекому 2008 році, світова криза тільки-тільки набирав обертів і тоді давали для гри аж 150$ (спочатку 50$ а потім, за те що я добре грав – підкинули ще 100). Зараз на старті дають начебто 10$ і ще 20 доларів можна отримати пізніше. Потрібно дивитися на сайті спільноти, які саме гроші пропонують саме зараз. Нижче я наведу співтовариство, в якому я перебуваю з 2008 року. Є і інші, але вони менше і навчальні матеріали у них, як по мені, слабкіше. Тим більше, ніж більше співтовариство, тим більше людей на форумі тобі зможуть підказати що саме ти робиш не так, якщо у тебе щось буде погано виходити.

– І все-таки, сам же кажеш, що ринкові відносини, і ніхто нічого не дає просто так. Який сенс спільноти видавати мені 10-150$?

– Сенс є. Навчальні ресурси працюють у кооперації з ігровими платформами та ігрові платформи виплачують винагороди навчальних ресурсів, за те, що вони навчили людини і зробили з нього професійного гравця в покер. З цих винагород навчальні ресурси платять заробітні плати тренерам, (професійним покеристів), оплачують навчальні матеріали (статті, навчальні відео, онлайн тренування) і видають початковий капітал, таким новачкам як ти. До речі, ігрові платформи, за активну гру, виплачують різні винагороди навіть самому гравцеві. Так що можна отримувати гроші не тільки виграні безпосередньо у людини (буржуя), а ще й від самої ігрової платформи. Але це я вже в нетрі поліз. Зараз важливо зрозуміти, що головний донор грошей в цій індустрії – це слабкий гравець, який вносить СВОЇ гроші для ігор і розваг.

– Невже грошей, які витрачають буржуї на розваги, граючи в покер, вистачає на цілу індустрію, на ігрові платформи, на навчальні центри, на тренерів, на безоплатну видачу стартових грошей новачкам, які хочуть стати професіоналами?

– Давайте подивимося разом. Візьмемо, для прикладу, одну цифру. Влітку 2014 компанія Amaya Gaming купила одну ігрову платформу PokerStars за 4,9 млрд доларів США. Так, PokerStars, безсумнівно, найбільша ігрова платформа, але, тим не менш, порядок цифр говорить сам за себе. А крім PokerStars є десятки, якщо не сотні інших ігрових сайтів.

– Гаразд! Гроші в цій індустрії є! Але! Чи зможу я тут заробити?

– А ось тут все залежить тільки від тебе. Захочеш – зможеш! Тисячі гравців з країн СНД вже заробляють грою в покер і не перший рік (на форумі спільноти можна з ними познайомитися і дізнатися що та як у них, безпосередньо).

А тепер, давай ще подивимося на цифри. Візьмемо той же PokerStars. 16 червня 2013 року на PokerStars був встановлений новий рекорд за кількістю учасників в одному турнірі: в турнірі брало участь 225 тисяч гравців. Уяви! Лише в одному турнірі, на одному ігровому майданчику одночасно грало 225000 людина. Хіба ти не знайдеш з такої маси людей собі «жертву», яка буде грати слабкіше, ніж ти. Тисячі російськомовних людей знаходять – і з цього живуть. Захочеш – зможеш і ти. Але, як я казав раніше, це не кулі. Тут потрібно буде думати – працювати головою!

– Гаразд! Так, а скільки я буду заробляти?

– Все залежить від тебе, від твоїх здібностей і докладених зусиль! Хтось через місяць вже за кілька тисяч доларів заробляє, а хтось, через три роки знайомства з покером всього-то 250-350$ в місяць. Буквально на днях спілкувався в скайпі з таким парнишей. Правда у нього покер не робота, а хобі, яке дозволяє додатково заробляти пару-трійку сотень баксів і нормально жити, при цьому займаючись улюбленою роботою. Робота хоч і кохана, але низькооплачувана у нього. Є й такі, хто нічого не заробив – причому таких не мало. В основному, це ті хто думав що це кулі або що вони найрозумніші і не слухалися рад від більш досвідчених гравців. А в цілому, середньостатистична людина, може в цій сфері заробляти в кілька разів більше ніж середня зарплату у його друзів.

– А сам те, скільки заробив у цій індустрії?

– Точну цифру назвати не зможу, оскільки вона постійно змінюється, Статтю переписувати я навряд чи буду, а брехати не люблю – напишу зараз одну цифру, а через рік вона буде інша.

Але! Питання важливий, тому я все таки на нього відповім.

— У мене з’явилася можливість 2-3 рази в рік їздити відпочивати на моря.

— У мене з’явився відмінний японський автомобіль (Suzuki).

— І головне! Зараз моя сім’я живе у власній, 3-х кімнатній квартирі у місті-мільйоннику (більше 1.000.000 жителів), у другому за престижністю районі.

В 2008 році, до знайомства з покером, всього цього у мене не було!

– Я теж так хочу! Що конкретно потрібно робити і з чого почати?

– Ще б пак! Потрібно хотіти навіть більше того, чого досяг я, оскільки я від природи ледачий і за 6 років бачив, як хлопці, з якими ми разом починали, домоглися набагато більшого! Періодично, коли я уявляю чого б я міг домогтися, якби я по наполегливіше і працелюбнішими, мене навіть починає давити жаба»…

Отже! Далі – натискай кнопку «Далі»

Там, «далі». я розповім про онлайн навчальних спільнотах і онлайн ігрових платформах. Дам поради, з яких співтовариств і платформ краще починати, розповім які з них краще і чому. Розповім що робити, якщо з першого разу не вийшло (всяке буває), але перспективу цієї сфери бізнесу ти розгледів, хочеш в ній працювати і заробляти, але при цьому не хочеш вкладати свої гроші (в разі, якщо гроші які тобі виділив співтовариство ти програв).

Короткий опис статті: заробіток в мережі без вкладень Ця стаття про найкращому способі заробітку в мережі без вкладень, з усіх варіантів, які я перепробував за 9 років своєї роботи. Заробіток в мережі без вкладень

Джерело: Заробіток в мережі без вкладень (мій улюблений спосіб заробітку)

Також ви можете прочитати