Золотий Клон, чи Можливо заробити в грі без вкладень

20.02.2017

чи Можливо заробити в грі без вкладень

Почати заробляти в Золотому клоні без будь-яких вкладень, можна. Тим більше зараз, коли знову зареєстрованому учаснику нараховують бонус (0,5 золотого), так сказати державна допомога «бродягам» на підняття «бойового духу» новачка, ну і природно на те, щоб ознайомитися з ігровим простором. Цих коштів новачкові вистачить на те, щоб почати працювати і заробляти; але більш-менш «вагомих» доходів, доведеться чекати дуже довго, оскільки заробітки «бродяги» не великі.

Причина досить проста Золотий клон — це економічна стратегія. Іншими словами, гра складається з безлічі взаємозалежних економічних процесів, змодельованих і реалізованих в інтернет. Що лежить в основі гри фінансовий механізм добре продуманий і відображає справжні матеріальні взаємовідносини суб’єктів, з якими ми стикаємося і за межами гри.

До чого я це кажу? Чи можна заробити в звичайному житті без вкладень? На їжу і одяг, мабуть, можна. Однак, коли мова йде про щось більше, то без вкладень дуже важко. Навіть наші професійні навички, в більшості випадків, є плодами вкладень, які зробили наші батьки в нашу освіту. У грі, як і в житті, заробити без вкладень можна, але це тривалий і трудомісткий процес. Що ж для цього потрібно робити?

З самого початку гри у Вашому розпорядженні будуть ігрові юніти — клони. Спочатку це буде тільки один клон з найбільш низьким соціальним статусом — Бродяга, але в міру розвитку Вашого аккаунта, кількість клонів буде збільшуватися. Саме клони будуть «заробляти» для Вас. Однак, самі по собі вони нічого робити не будуть. Що потрібно зробити, щоб клони заробляли більше грошей?

Ті, кому не хочеться витрачати час на очікування, просто купують статус своєму клону. Чим вище соціальний статус клону, тим більше у нього можливостей і тим більше від нього прибутку. Для отримання чергового статусу клону зазвичай потрібно сплатити держмито, а в деяких випадках володіти певними навичками і майном. Відповідно виникає питання: де все це взяти?

Треба влаштуватися кудись на роботу. По більшій частині працевлаштування здійснюються на Біржі Праці. Однак, далеко не всі вакансії там підійдуть для волоцюги. Тим не менш, волоцюгу можна влаштувати підмайстром на деякі виробництва, гінцем в посольство, прислугою в якийсь будинок і шифрувальником в генштаб. Всі посади можна поєднувати.

Крім того, ще є нічліжка і рекламний двір. У нічліжці можна отримувати 1 цент в день. Дрібниця, але приємно. В добавок можна ще взяти участь у конкурсах; ось така стратегія — теж стратегія, але величезна «АЛЕ» ваш клон без вкладень грошей з поза буде дуже повільно розвиватися, знову-таки кожен вибирає свою власну стратегію розвитку персонажів.

Виходячи з вищесказаного можна зробити висновок, заробити в онлайн грі Золотий клон без вкладень реально.

Короткий опис статті: заробіток на іграх без вкладень

Джерело: Золотий Клон — чи Можливо заробити в грі без вкладень

Також ви можете прочитати