Зробити своїми руками і продати . Скумекай сам

19.02.2017

Зробити своїми руками і продати

Кілька варіантів дерев’яних виробів, які можна швидко зробити та швидко продати. Одне з питань, на який початківець майстер бажає отримати відповідь, це які вироби найбільш затребувані покупцем. Для початку краще вибрати речі не надто складні і недорогі. Мінімум витрат часу на виготовлення і швидка реалізація підтримають ваше бажання почати свій маленький бізнес.

Власне кажучи столярні вироби завжди знаходять свого покупця, але братися за серйозну роботу не маючи належного професійного рівня ризиковано. Зазвичай майстри працюють на замовлення, коли заздалегідь обговорюється зовнішній вигляд, матеріали і ціна роботи. Для починаючого підприємця може бути простіше спробувати зробити що небудь без замовлення, просто на продаж.

Попит на невеликі дерев’яні вироби є завжди, але як правило і ціна їх невелика. Єдиний спосіб щось заробити, це поставити справу на потік. Підібрати необхідний інструмент, зробити потрібні пристосування і гнати вироби великим тиражем. Але при цьому потрібно врахувати, змагатися з великими підприємствами у вас не вийде, собівартість їх роботи все одно буде менше. Тому найбільш розумний шлях не стільки пропонувати меншу ціну, скільки постаратися зробити свої вироби унікальними. Причому унікальними, несхожими один на одного повинні бути абсолютно всі вироби. Поясніть покупцеві, іншого, такого самого предмета у природі не існує. По темі, стаття столик для спальні .

Для початку невеликий список виробів, які можна швидко і легко продати.

Для виготовлення шпаківні знадобиться мінімум інструментів і матеріалів. Правда попит на ці вироби має дещо сезонний характер, весняно — річний. Але зате у вигляді невеликої величини їх легко перевозити, а варіантів дизайну досить багато в інтернеті. Зацікавивши всього декількох покупців, ви можете отримати додаткові замовлення від них, чи їхніх родичів і знайомих.

Населення старіє, на жаль це відомий факт. Тому попит на тростини буде тільки збільшуватися. Фабрики вже давно відреагували на бажання покупців, в магазинах є вибір подібних предметів. Саме в цьому випадку треба звернути увагу не тільки на міцність і зручність використання, але і оригінальний дизайн. Як правило дизайн більше відноситься до рукоятці тростини, різьблений унікальний набалдашник допоможе привернути увагу.

Начебто б, чого тут то смикатися, цих дощок завались на ринках і в магазинах. А між тим попит на такий товар є завжди, треба лише запропонувати оригінальні вироби. На основі обробної дошки можна створити справжній витвір мистецтва, який не соромно буде придбати в подарунок. Використовуйте рідкісні, навіть екзотичні породи дерева, придумайте унікальний дизайн, декоративні елементи, різьблення, профілі, незвичайну форму. Один з варіантів виробу, у статті обробна дошка .

Скриньки або скриньки для зберігання домашніх дрібничок, пам’ятних сувенірів. Різьблена скринька для зберігання коштовностей, прекрасний подарунок для коханої жінки. Використання цінних порід дерева збільшить ціну і самого виробу. Інший варіант виробів на продаж, у статті кільце з дерева .

Чоловік повинен де сидіти, тому попит на подібні вироби ніколи не зменшиться. Конструктивних варіантів дуже багато, тут уже потрібно подумати, що користується найбільшим попитом. З досвіду знаю, складні стільці для пікніків, риболовлі або для дачі завжди можна продати. Правда якраз складні вироби вимагають часу і певних навичок в роботі. Інший варіант, невелика легка переносна лавка, висотою від 300 мм до 450 мм на різні випадки життя. Користується попитом завжди, тільки ось ціна, як правило, невелика.

Ось ще предмет який завжди користується попитом, дивись розкладний стілець. Такі або подібні вироби збираються з використанням мінімальної кількості інструментів і матеріалу.

Садові лави можуть стати окремою спеціалізацією у роботі. Збирати їх можна з готових брусків або дощок обрізів на болтах і саморізах. Те ж саме зауваження, щоб зацікавити людину, треба запропонувати оригінальний, незвичайний дизайн. Цього можна домогтися простими засобами, при збереженні основи конструкції змінювати форму спинки і підлокітників на кожному виробі, додати декоративні деталі.

Короткий опис статті: що можна зробити своїми руками і продати Що можна швидко зробити з дерева і швидко продати Ремесло,Зроби сам

Джерело: Зробити своїми руками і продати | Скумекай сам

Також ви можете прочитати